Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus mamytės lanko vaikų namus

Si sestadieni direktore leido ateti Daivai+jos 2 koleges. Kreiptis i posta kur sedi gydytoja.

baltic*girl - vilkas nera toks baisus koks jis piesiamas, sekmes wink.gif
Atsakyti
Gal visgi būtų paprasčiau suderinti laiką, kada tikėtina, kad mamytės nueis į Kūdikių namus. Tada ir direktorė žinotų, kad gali būti lankytojų, ir mamytės žinotų, kad tuo metu yra laukiamos be jokių papildomų derinimų, skambučių ir panašiai.
Atsakyti
As ta ir sakau kad gal paprasciausia butu paskirti tam tikra menesio diena ir visi zinotu kada eina ir kaip . juk direktore nera baubas bet jei kiek viena asmeniskai kad ir 20 mamu eis kada jai patogu gal ir nebus ten labai patenkintu . Deja nepratus as labai ikyriai list zmonem i akis jei yra karantinas jis yra , manau visom bus zymiai paprasciau jei bus tam tikra diena ir tam tikras laikas ir tiek . Nereikes nei skambint nei kas kart dideliu derinimu daryt .
Atsakyti
Na shtat ir sujudejot 4u.gif Nenorejau ash niekam priekaishtaut, bet tik apmaudu pasidare( ir ant saves), kad niekas sheshtadieni neejo blush2.gif Bet kaip teisingai parashe Murzinyte- sveikata nesuplanuosi schmoll.gif
Atsakyti
Mamos, o kiek laiko galioja sveikatos pazyma? Siandien susizinojau, kad man ji kainuotu beveik 80litu (cia jei nesugalvos nusiusti tolesniems tyrimams, taip pasake). Mat as neturiu nemokamo daktaro, vis dar deklaruota svetur. Gauti galeciau per kelias dienas, bet nenoriu gauti per anksti, o tai dar pasibaigs galiojimas ir niekur nenueisim.
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2005 03 09, 23:35)
Mamos, o kiek laiko galioja sveikatos pazyma? Siandien susizinojau, kad man ji kainuotu beveik 80litu (cia jei nesugalvos nusiusti tolesniems tyrimams, taip pasake). Mat as neturiu nemokamo daktaro, vis dar deklaruota svetur. Gauti galeciau per kelias dienas, bet nenoriu gauti per anksti, o tai dar pasibaigs galiojimas ir niekur nenueisim.



Taip greit tikrai nepasibags mirksiukas.gif Mano pazyma darbine yra praeitu metu vasaros. Galioja gal kokius 2 metus (iki sekancio tikrinimosi).
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2005 03 10, 00:35)
Mamos, o kiek laiko galioja sveikatos pazyma? Siandien susizinojau, kad man ji kainuotu beveik 80litu (cia jei nesugalvos nusiusti tolesniems tyrimams, taip pasake). Mat as neturiu nemokamo daktaro, vis dar deklaruota svetur. Gauti galeciau per kelias dienas, bet nenoriu gauti per anksti, o tai dar pasibaigs galiojimas ir niekur nenueisim.


Baltic, tu geriau neskubėk, pasiklausk renax, gal įmanoma tau būtų ir be pažymos blush2.gif
Nes tikrai nesamonė - tiek rūpesčių ( ir išlaidų) dėl popiergalio... cool.gif
Atsakyti
Daivos sarasa perdaviau,po pietu miegelio lauks jusu wink.gif

baltic*girl kai skambinsi direktorei, paaiskink situacija wink.gif
Atsakyti
Mamulia 4u.gif as skambinau vakar iki 2val., bet atsiliepusi mergina sake jos nebera... Sake bus tik antradieni, tada skambinti sad.gif

Murzinyte, Renax jau parase, klausysiu mirksiukas.gif Nes tiek moketi+galimi tyrimai ir dar pirkti dovaneliu (nieko neturiu isaugto) man jau butu brangoka.
Atsakyti
Ar yra planu siam savaitgaliui?
Atsakyti
As si savaitgali negalesiu.

Mes buvome praeita savaitgali-aukletojos nelabai pageidavo musu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 03 15, 00:58)
As si savaitgali negalesiu.

Mes buvome praeita savaitgali-aukletojos nelabai pageidavo musu blink.gif




o kodel?
Atsakyti