Įkraunama...
Įkraunama...

Geox avalynė

QUOTE(Zana4 @ 2007 09 09, 15:26)
turbūt lyginat su šitais geox? ane?
user posted image
tai labai skiriasi, nes kitos rūšies geox tokio tipo nera  blink.gif

Ne ne su šitais. Aš pirkau lygiai tokius pat kaip tie chaki tik rūžavus. Va tokios spalvos:

geox

Beje dabar žiūrėjau kad yra juodi tik jau kaip supratau suaugusiems ar tai paaugliams. O kaina jų parašyta 199 o paskui pasidarė 69 arba 99. Kaip tik šiandien pažiūrėjau. O Geox parduotuvėje yra kedukai su tokiu pačiu paduku bet jau modelis kitas:
user posted image
Iš mergaitiškų modelių beveik jau nieko nelikę, visi gražūs išpirkti. Anksčiau buvo modelių tokių kurių gali dar ebay rast
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliux: 09 rugsėjo 2007 - 17:10
QUOTE(migliux @ 2007 09 09, 18:08)
Ne ne su šitais. Aš pirkau lygiai tokius pat kaip tie chaki tik rūžavus. Va tokios spalvos:

geox

Beje dabar žiūrėjau kad yra juodi tik jau kaip supratau suaugusiems ar tai paaugliams. O kaina jų parašyta 199 o paskui pasidarė 69 arba 99. Kaip tik šiandien pažiūrėjau. O Geox parduotuvėje yra kedukai su tokiu pačiu paduku bet jau modelis kitas:
user posted image
Iš mergaitiškų modelių beveik jau nieko nelikę, visi gražūs išpirkti. Anksčiau buvo modelių tokių kurių gali dar ebay rast

rolleyes.gif įdomiai tongue.gif
be ja, kaune su tokiu paduku nemačiau smile.gif mačiau tik be skilučiu todel nustebau, nes geox kvepuojantys bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zana4: 09 rugsėjo 2007 - 17:18
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 09, 17:17)
rolleyes.gif  įdomiai  tongue.gif
be ja, kaune su tokiu paduku nemačiau smile.gif mačiau tik be skilučiu todel nustebau, nes geox kvepuojantys  bigsmile.gif

Geoxų be skylučių išvis nebūna tongue.gif Man net įdomu kur tu tuos Geoxus matei, nes aš tai pirkau Flagmane Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 09 09, 18:28)
Geoxų be skylučių išvis nebūna  tongue.gif  Man net įdomu kur tu tuos Geoxus matei, nes aš tai pirkau Flagmane Vilniuje

apie ką aš ir jkalbu, mačiau pc megoi kaune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 09, 17:33)
apie ką aš ir jkalbu, mačiau pc megoi kaune smile.gif

Bet gi Geoxų be skylučių išvis nebūna lotuliukas.gif Mano kedukai tikrai su skylutėm ir nuo kitų Geoxų nesikiria. Galiu nufotkint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 09 09, 18:40)
Bet gi Geoxų be skylučių išvis nebūna  lotuliukas.gif  Mano kedukai tikrai su skylutėm ir nuo kitų Geoxų nesikiria. Galiu nufotkint  mirksiukas.gif

tai vat kad nebūna, maniškis gi turi geoxus kedukus, dabar nešioja smile.gif
o ten kai žiūrėjau ant kai kurių buvo o ant kitų ne schmoll.gif
tai tiek smile.gif ką nori tą ir daro parduotuvėse biggrin.gif
Atsakyti
Mačiau ir aš tuos Geox Žygio batuose, bet labai jų nenagrinėjau, tik palanksčiau, bet pasirodė kieti, nelankstūs ir tiek. Maniškė dabar kaip tik avi, tai nėra net ko lyginti. Bet, jei reikėtų sportinių batukų, tikrai pirkčiau. 4u.gif
Atsakyti
čia jau kiekviena mamytė teisi smile.gif jai ir rinktis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 09, 22:22)
čia jau kiekviena mamytė teisi smile.gif jai ir rinktis  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nupirkau ir aš savo vaikiui Geox kedus iš Žygio batų. Kažkokie įtartini, g.gif smirdi pelėsiu, per savaitę nusitrynė pilkos spalvos odiniai (?) apvedžiojimai (batų priekyje ir šonuose)... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyna @ 2007 09 11, 12:29)
Nupirkau ir aš savo vaikiui Geox kedus iš Žygio batų. Kažkokie įtartini,  g.gif smirdi pelėsiu, per savaitę nusitrynė pilkos spalvos odiniai (?) apvedžiojimai (batų priekyje ir šonuose)...  blink.gif

doh.gif aggressive.gif tai kam tersia geox varda "zygio batai"
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 09 11, 11:30)
doh.gif  aggressive.gif tai kam tersia geox varda "zygio batai"

Aš tai galvoju kad toli gražu ne visi Geox modeliai kokybiški, kad ir kur juos pirktum. Nes aš esu pirkus nekokybiškas basutes kurias atsiuntė viena iš SM mamyčių (tikrai jos nekaltinu) ir mokėjau aš už jas ne tiek jau mažai - 165 Lt. Taigi už 70 Lt nusipirkus gal irgi bus panašios kokybės. Žiūrėsim. Kol kas jie mums didoki tai nenešiojam. Laukiam ir kitų mamyčių įspūdžių
Atsakyti