Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 14

QUOTE(Zaneta75 @ 2007 09 04, 12:44)
Radau Knifofija, tavo telefona  assa.gif daviausi po visa foruma (ir senasias temas  doh.gif ) kol sumasciau, kad tavo zinute i az buvau gavusi  blush2.gif  doh.gif
Vienu zooo savaitgali panasu kad niekur neisvaziuoju, tai pasirodysiu lelijos  ax.gif

(Ko labiau pilvas ant nosies lipa, tuo labaiu norisi daryti darbus kuriu geriau nedaryti  doh.gif  Vat tiesiog i akis lipa tooks grazus akmuo uz tvoros (kol kas dar ten niekas nieko nestato, reiktu pasinaudoti proga...  blush2.gif ) bet ash jo tikrai nepajudinsiu  verysad.gif  trys vyra gal ir pajudintu  blink.gif  Ech...

O man pagaliau susitvarkė forumas, o tai aš rašyt galėjau, o ką jūs parašot skaityt neduoda ir rašo, kad tema ištrinta.
Šiandien pagaliau geras oras, paršliaužiau (tikraja žodžio prasme) pietelių vyrams pagamint ir vėl išvarau į daržą, turiu viską susikast, nes per lietų pratinginiavau.
Atsakyti
o mano velyvis matyt blink.gif išprotejo doh.gif viduryj serenčių pražydo tongue.gif kažkaip galvojau kad jie tik spalio men.žydi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 09 04, 10:04)
O kokios veislės tas gražuoliukas ?


Toyterjeras mirksiukas.gif

Norėjau paklaust,gal braškių daigų turit padavimui ax.gif Norėčiau tų beūsių ax.gif
QUOTE(siaudukes @ 2007 09 04, 14:53)
o mano velyvis matyt blink.gif išprotejo doh.gif viduryj serenčių pražydo tongue.gif kažkaip galvojau kad jie tik spalio men.žydi g.gif

Pas mane vėlyviai žydi pilnai wub.gif
Atsakyti
Help, kaip del tu pieniu help.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 09 04, 16:22)
Help, kaip del tu pieniu  help.gif


O jos - ne šiųmetės? Tokios tikrai labai lengvai išsirauna iš tokios permirkusios dirvos. Net ir didelės pavasarį kol žemė minkšta, ir dabar po tiek litaų kai kurios išsirauna. Kai kas su pipete lašina Roundapą, ar su šepetėliu lapelius "padažo".
Vat su usnim tai man - vėjo malūnai...

help.gif Moterytės, ar jau galima pjauti vilkdalgių lapus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 04 rugsėjo 2007 - 16:18
QUOTE(Vilioja @ 2007 09 04, 17:16)
Kai kas su pipete lašina Roundapą, ar su šepetėliu lapelius "padažo".
Vat su usnim tai man - vėjo malūnai...


"Dažyt" galima tuo atveju, kai nuo piktžolės iki augalo ~ 20 cm., kitaip numirs ir augalas. Bent jau taip skaičiau ant aprašo.
O usnis tai mes irgi apravėjom! Pernai buvo siaubingai daug, o šiemet - vos viena kita. Bet reikia raut kuo ilgesnę šaknį! Aš su kauptuku rausiu, o mano ma ilgą peilį į žemę kiša ir giliai nupjauna.
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 09 04, 17:58)
O usnis tai mes irgi apravėjom! Pernai buvo siaubingai daug, o šiemet - vos viena kita. Bet reikia raut kuo ilgesnę šaknį! Aš su kauptuku rausiu, o mano ma ilgą peilį  į žemę kiša ir giliai nupjauna.


Turiu tikį usnynėlį doh.gif Pavasarį viską per kastuvo gylį perkasiau, rodos visas šaknis išrinkau, bet usnys sėkmingai dygsta doh.gif Teks, matyt, roundapu "dažyt". Bet dabar turbūt jau ne tas metų laikas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 04 rugsėjo 2007 - 17:58
Skaitau as apie krokus ir man sazine grauzia, kad pernai ishkasiau ju pilna kibireli ir i miska isnesiau blink.gif blush2.gif Na kazkaip prisiveise ju daug, kai zydi graziai, bet kai jau nuzydi o tie lapeliai taip man negraziai atrodo schmoll.gif Bet dabar galvoju gal istiesu reikia pagyvinti aplinka ankstyva pavasari krokais g.gif Bet kaip su tais lapeliais? ax.gif

Turiu jums klausimelius biggrin.gif
Atidave stai sia gele. Maniau kad cia azalija blush2.gif Bet buvus seimininke sako kad cia gordelija (google nieko neranda sio pavadinimu). Tai drisau suabejoti ax.gif
user posted image

Cia jos lapeliai is arciau:
user posted image
Sake zydi baltom gelytem, kurios kazkaip tai labai jau kvepia (del to ir atidave, nes erzino savo kvapu g.gif )
Tuo paciu paklauju ar jai nieko netruksta? Lapeliai kazkaip tai gera nuotaika pasigirti negali? unsure.gif


user posted image
Cia mano azalija, kazkaip tai gelsta virsutiniai lapeliai verysad.gif Kaip jai padeti?

user posted image
Nezinau kaip vadinasi sis augaliukas, bet zydi smulkiom geltonom gelytem. Siaip labai patinka, perkeliau i alpinariuma pernai. Siemet isbujojo, bet ziuriu per visa alpinariuma jo pilna prisisejo doh.gif Jau jis man pradeda nebepatikti schmoll.gif Gal kas labiau pazysta si augaliuka, ir papasakotu kas tai per fruktas mastau.gif


Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2007 09 04, 18:57)
Turiu tikį usnynėlį doh.gif Pavasarį viską per kastuvo gylį perkasiau, rodos visas šaknis išrinkau, bet usnys sėkmingai dygsta doh.gif Teks, matyt, roundapu "dažyt". Bet dabar turbūt jau ne tas metų laikas g.gif


kodėl ne tas??? jei nelyja, man regis, pats gazas, nes jis veikia per lapus, o usnių lapai gi nenurudavo, nenudžiuvo, tad gali patepliot, orų prognozes paskaitinėjus:)
Atsakyti
Čia šilokas. Jei kasei pamiškėje, tai aitrusis šilokas, o pirkti būna daug kultūrinių veislių. Kad augtų, jam užtenka labai mažai žemės, o kad taip neplistų - teks nurauti perteklių biggrin.gif Aitriuoju šiloku aš apželdinusdi lesyklėlės stogą - nebijo nei šalčių, nei sausrų.
Azalija auga tikriausiai per daug šarminėje žemėje (ji mėgsta rūgščią), todėl negali pasisavinti geležies (reikia palieti geležies chelatu), arba gali trūkti azoto, bet, manau, kad labiau dėl netinkamo rūgštingumo.
Naujas augaliukas - gardenija, bet jam tos pat problemos kaip ir azalijai. Jos lapai gelsta kai augalui būna per vėsu arba laistoma kalkingu vandeniu (kietu).
Oi, čia atsakymas į Ju-Ju žinutę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 04 rugsėjo 2007 - 18:36
QUOTE(išdykėlė @ 2007 09 04, 19:34)
1. Čia šilokas. Jei kasei pamiškėje, tai aitrusis šilokas, o pirkti būna daug kultūrinių veislių. Kad augtų, jam užtenka labai mažai žemės, o kad taip neplistų - teks nurauti perteklių  biggrin.gif  Aitriuoju šiloku aš apželdinusdi lesyklėlės stogą - nebijo nei šalčių, nei sausrų.

2. Azalija auga tikriausiai per daug šarminėje žemėje (ji mėgsta rūgščią), todėl negali pasisavinti geležies (reikia palieti geležies chelatu), arba gali trūkti azoto, bet, manau, kad labiau dėl netinkamo rūgštingumo.

3.Naujas augaliukas - gardenija, bet jam tos pat problemos kaip ir azalijai. Jos lapai gelsta kai augalui būna per vėsu arba laistoma kalkingu vandeniu (kietu).
Oi, čia atsakymas į Ju-Ju žinutę.

1. blush2.gif aha auga prie tvenkinio musu, tai atsinesiau pas save ax.gif
2. Na tu rupuze, as juk ja visa vasara tresiau Shzultz trasom kartu su rododendrais doh.gif Ir jai vis maza dry.gif
3. Aciu labai. Dabar zinosiu kad ne gordelija, o gardenija hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 04 rugsėjo 2007 - 18:53
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 09 04, 18:42)
2. Na tu rupuze, as juk ja visa vasara tresiau Shzultz trasom kartu  su rododendrais  doh.gif Ir jai vis maza dry.gif


Matai, jei ji augtų rūgščioj žemėj, tai tų trašų tikrai pakaktų, bet kai ji būna per daug šarminė - augalas nesugeba įsisavinti kai kurių medžiagų. Šiuo atveju geležies chelatas tarsi vitaminas. Jį augalas lengvai įsisavina, bet dirvą vistiek teks rūgštinti (tik prieš tai reikėtų pasitikrinti, nors aš beveik garantuota).
Atsakyti