Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 14

o čia normalu, kad tokiu metų laiku žiedus sukrovė ir žydi veigelos. Dvi iš keturių veigelių sukvailiojo. Tiesa, viena yra toji, kur kažkada pasakojau, kad nuo kaimyno šakelę įsišaknydinau, o kita pirktinė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 09 05, 11:08)
o čia normalu, kad tokiu metų laiku žiedus sukrovė ir žydi veigelos. Dvi iš keturių veigelių sukvailiojo. Tiesa, viena yra toji, kur kažkada pasakojau, kad nuo kaimyno šakelę įsišaknydinau, o kita pirktinė  unsure.gif

Normalu, veigėlos visad žydi du kartus.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 09 04, 08:52)
štai radau foto:

user posted image


Klaipėdoj "Frezijoj" tokį pirkau - apie 7 lt kainavo.

Gal kas parduodate tulpių, krokų ar hiacintų svogunėlių arba šiaip gražių svoguninių, tuoj sodinamų, gėliyčių ? g.gif


Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 09 05, 11:08)
o čia normalu, kad tokiu metų laiku žiedus sukrovė ir žydi veigelos.

Pas mane irgi zydi smile.gif

Siandien nusipirkau stai ka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 09 05, 20:30)
Siandien nusipirkau stai ka  wub.gif

kas cia - aguona bigsmile.gif? Grazi kokia ...
Atsakyti
Pas mane tricyrtis prazydo smile.gif http://public.fotki..../tricyrtis.html
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 09 03, 22:41)
blush2.gif nesupratau  ax.gif
tai tu pieva uzsejai ant tu tulpiu ir narcizu, ar kaip doh.gif



QUOTE(Pingvinukas @ 2007 09 03, 22:48)
Matyt pas ARasytee iš anksčiau visi tie augaliukai augo  ax.gif

taip taip matyt smile.gif

Siaubas, o tai kaip man ju atsikratyt? doh.gif Pravalas, as bandziau kast-ale jie tai gyliai... g.gif
Jau kokie 6 metai ten tik zole augo, vyras sako kad senelis savo laikais tulpes ir nercizus pardavimui augindavo.Pernai kai sejom zole, samdem apzeldintojus, tai jie ten sukasinejo, tas saknis purte ten da kazka dare, tai sakau tuos svogunus ir isjudino is "mirties", nes per zoles tulpiu ne nesimate, na pavasari gal keli lapai kai tik lisdavo....
kada nors atsiusiu nuotraukas,(jos kitam kompe, tingiu jau is lovos lipt)-kai zydi grazu, bet pieva reik pjaut.O tik nupjaunu, tai tokie nupjauti lapai taip vaizda gadina....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ARasytee: 05 rugsėjo 2007 - 21:06
QUOTE(vida777 @ 2007 09 05, 22:01)
kas cia - aguona  bigsmile.gif? Grazi kokia ...

Aha bigsmile.gif ieskojau tokios. Maximoj yra. Bet kaina baisi, kaip uz sakniagumbi, kitu buciau nepirkus. Dabar baisu, kad tik perziem neissaltu, nors raso, kad nereiklus augalas.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 09 05, 22:02)

wub.gif koks grozis pas tau
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 09 05, 22:04)
Aha  bigsmile.gif ieskojau tokios. Maximoj yra. Bet kaina baisi, kaip uz sakniagumbi, kitu buciau nepirkus. Dabar baisu, kad tik perziem neissaltu, nors raso, kad nereiklus augalas.

Sodink į vazoną ir žiemai įnešk į nešildomą patalpą, neperžiemos. Esu turėjus 5 spalvų, grožis nerealus, o iš po pirmos žiemos šnipštas cry.gif
O mano tricyrtis ryškiai "feličitavas" gryžus po mugės įmesiu foto, nes ryt jau išvažiuoju.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2007 09 04, 20:03)
pas mano kaimyne sitaip visa vasara vishterija geltonavo, paskaiciau rojaus soduos, kad problema sharmineje dirvoje, bet vat tik nesupratau kaip ja parugshtint  g.gif . Gal tu isdykele gali truputi paaishkint, ka daryt, jei neuztenka vien tik to gelezies chelato (ir apie toki nesu net girdejus, kur jo yra pirkt  blink.gif )?


Geležies chelatas tikrai padės greičiau atsigauti lapams, bet jis nerūgština dirvos (chelatų pavidalu medžiagas augalai įsisavina jų neperdibdami). Kažkada pirkau Kaune Magnus centre Vidūno alėjoj ir Savanorių prospekte dirvotyros institute.
Dirvą parūgštinti galima pamaišant rūgščių durpių, patręšus amonio salietra arba palaistant truputį parūgštintu vandeniu (kai man reikėjo stefanočiui kambary - tai į stiklinę vandens pyliau 2 arbat. šaukštelius citrinos sulčių). Pušynų miško paklotė - perpuvę spygliai - irgi rūgština dirvą ir labai tinka rododendram.
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2007 09 05, 21:02)


Tina, pasakiškas tavo gražuolis wub.gif
Atsakyti
Mano rododendrai nekrauna pumpurų, kažkas jiems atsitiko. gal pertrešiau?
o mugė nuo penktadienio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alvydė: 05 rugsėjo 2007 - 22:28