Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sužinoti, kas temos moderatorius?

QUOTE(Vitulka @ 2008 12 26, 20:05)
vienam subforume, kuris turi moderatorių, nėra tvarkos, nusiunčiau AŽ, bet jokių pasikeitimų neįvyko. Kaip tokį elgesį reiktų suprast? kad moderatoriui jo pareigos visai nerūpi?  ax.gif

Galima kreiptis į s-moderatorių, jis turi galias tvarkytis visame forume. Gal paprasčiausiai tuo metu to skyrelio moderatorius neprisijungė prie forumo? Negali dėl to jo kaltint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 12 29, 22:18)
Galima kreiptis į s-moderatorių, jis turi galias tvarkytis visame forume. Gal paprasčiausiai tuo metu to skyrelio moderatorius neprisijungė prie forumo? Negali dėl to jo kaltint rolleyes.gif

į s-moderatorių ir kreipiaus, būtent į tą, kuris ir moderuoja tą skyrelį. Ir kai siunčiau AŽ buvo prisijungęs ir po to ne vieną kartą, bet jokių veiksmų schmoll.gif gal nesugeba būt nešališkas g.gif
man labai noris moderatorius AŽ užverst, bet po tokio "tvarkymo" net ranka nekyla schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 12 26, 20:05)
vienam subforume, kuris turi moderatorių, nėra tvarkos, nusiunčiau AŽ, bet jokių pasikeitimų neįvyko. Kaip tokį elgesį reiktų suprast? kad moderatoriui jo pareigos visai nerūpi?  ax.gif

kas čia per subforumas? gal tiesiog nebuvo laiko ir galimybių tvarkyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 12 31, 22:05)
kas čia per subforumas? gal tiesiog nebuvo laiko ir galimybių tvarkyti g.gif

Vyrai ir moterys smile.gif
nežinau, ar neturi laiko, ar noro. Man sunku už moderatorių rašyt. Gal tokios temos, kaip bendraminčiuose, kad yra, moderatoriui atrodo vertingos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 12 31, 22:12)
Vyrai ir moterys  smile.gif
nežinau, ar neturi laiko, ar noro. Man sunku už moderatorių rašyt. Gal tokios temos, kaip bendraminčiuose, kad yra, moderatoriui atrodo vertingos  g.gif

O gal tiesiog negalėjo įvykdyt jūsų prašymo, nepagalvojot apie tai? g.gif Juk negalim mes tiesiog viską savarankiškai tvarkyt, kaip tik narys paprašo.
Atsakyti
Jus rasete ,kad tituliniame lape yra parasyta kas priziuri,bet as nerandu g.gif
man reikai ,kad isttintu viena zinute mano
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2009 01 25, 13:45)
Jus rasete ,kad tituliniame lape yra parasyta kas priziuri,bet as nerandu g.gif
man reikai ,kad isttintu viena zinute mano

http://www.supermama...mp;CODE=leaders
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 12 29, 22:18)
Galima kreiptis į s-moderatorių, jis turi galias tvarkytis visame forume. Gal paprasčiausiai tuo metu to skyrelio moderatorius neprisijungė prie forumo? Negali dėl to jo kaltint rolleyes.gif



QUOTE(Ambrozija @ 2009 01 05, 17:49)
O gal tiesiog negalėjo įvykdyt jūsų prašymo, nepagalvojot apie tai? g.gif Juk negalim mes tiesiog viską savarankiškai tvarkyt, kaip tik narys paprašo.

tai jis turi tas galias ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 01 27, 01:10)
tai jis turi tas galias ar ne?  biggrin.gif

Galias turi, bet negali pagal save viską tvarkyt smile.gif Net ir tarp mūsų, moderatorių, yra tam tikros taisyklės, ką mes galim, o dėl ko reik pasitart su kitais, administracija.
Atsakyti
Laba diena, Supermama,
Nežinau, ar ten kreipiuosi, nes iškilo toks klausimas... Jūs uždarote ir moderuojate temas, tad gal galėtumėte sutvarkyti mano skelbimų temelę, nes viena mergina turbūt paklydo ir prikrovė savo darbelių nuotraukų... jaučiuosi nesmagiai verysad.gif
Iš anksto dėkoju 4u.gif

P.s. rašiau į AŽ, tačiau laiškas nenueina, dėžutė pilna.
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2009 01 28, 15:01)
gal galėtumėte sutvarkyti mano skelbimų temelę

Kurioj čia temoj? Prašom įkelt nuorodą čia arba parašyt į až g.gif Mano až retai kada perpildyta, mat pastoviai pratrinu biggrin.gif
Atsakyti
paaiškinimo nesitikiu, nes neįsivaizduoju, koks jis galėtų būt.
šita tema kaip suprantu yra komercija. Parašiau to subforumo moderatorei, bet niekas nuo to nepasikeitė schmoll.gif Aš dar suprasčiau, kad neturi laiko ir pan., peržvelgt forumo, bet kai ant lėkštutės padedi viską ir vis tiek niekas "negirdi", man nesuprantama ax.gif
tai kam tada garsiai šnekama, kad jei matot netvarką ir pan., kreipkitės į moderatorių, jei vis tiek niekas nekreipia dėmesio ir atsiduri durniaus vietoj huh.gif
Atsakyti