Įkraunama...
Įkraunama...

Savijauta prieš vestuves

QUOTE(ievuthia @ 2013 07 19, 11:40)
kas be ko  smile.gif  tuokiames ne kasdien ax.gif

Pas mus labiau stresuoja ir jaudinasi mano MB nei as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AprilGirl @ 2013 07 19, 19:47)
Pas mus labiau stresuoja ir jaudinasi mano MB nei as blush2.gif

Mano MB ramus kaip belgas biggrin.gif vienu zodiu abu ramus, abu laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
Sedziu ryte gerdama kava ir ciaudau biggrin.gif smile.gif galvoju, kaip buna nuotakoms, kurios apsisnargleje eina prie altoriaus... Kaip ten, merginos, jusu sventes? tegul ateina paplepeti jau Zmonos smile.gif
Atsakyti
Atsirado ir pas mus jauduliukas, ne tiek daug ir laiko beliko smile.gif Kaip kitoms?
Atsakyti
Aš prieš vestuves labai sapnuodavau keistus sapnus, susijusius su jauduliu ir laukimu - kad nespėju, kad svečiai nesukviesti, kad kirpyklos nerandu, o jau reikia eiti į bažnyčią... biggrin.gif
O vestuvių dieną labai dūrė širdį, nerviškai, nuo jaudulio, ir tas dūrimas praėjo tik po bažnyčios... 4u.gif
Atsakyti
Mano vestuves jau praejo pries pora sav bet pasidalinsiu ir as savo ispudziais. O keisciausia tai kad nejauciau jokio nerimo, jaudulio ar kazko panasaus, gal kad buvo labai daug rupesciu nesusijusiu su vestuvem. Bet ta ryta atsikelus jauciausi itin zvali ir laiminga. Linkiu visoms Jusu diena jaustis laimingoms, linksmoms ir nestresuoti wink.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, mano vestuves jau kaip savaite praejo...taciau jokio siaubingo jaudulio nebuvo. Atsikeliau su labai gera nuotaika, lengvas jauduliukas sueme tik metrikacijoje ir Baznycioje kai reikejo sakyti priesaika wub.gif juokiausi savo vyrui, kad dalyvauju kazkieno baliuje, bet ne savo vestuvese lotuliukas.gif
Atsakyti
Man jau irgi savaite, kaip po vestuviu. Su vyru buvome labai ramus, nusikale nuo priesvestuviniu darbu. Pamenu, grizome 23 nakties i viesbucio kambari, issimaudeme, as saviskiui manikiura padariau, susideliojome paskutinius sekancios dienos strichus ir kaip lapai kritome miegoti. Ryte atsikelem gerai issimiegoje, jauciau kad laukia neiline diena, bet ipusejus rytui jaudulys dingo. Pavalgem misraines biggrin.gif , paziurejom TV ir isvykom as puostis, o vyras uzbaigineti darbu. Susitikome jau apsirenge, pasipuose, su tevais isgerem sampano ir isvykome tuoktis. Jokio jaudulio, begalinis dziaugsmas. Maniau, kad nakti pries vestuves jaudinsimes ir pan., bet viskas buvo atvirksciai biggrin.gif
Atsakyti
Savaitę prieš vestuves labai jaudinomės... Išvakarėse išvis man verkti norėjosi lotuliukas.gif
Ir visą naktį negalėjau pamiegoti, blaškiausi, bijojau pramiegoti. Atsibudau 4h ryto ir nebeužmigau smile.gif
Bet atsikėliau visiškai rami, pailsėjusi. Pasidariau kavos, palindau po dušu ir po poros valandų išvažiavau darytis makiažo, šukuosenos.
Jokio streso tą dieną. Jautėmės absoliučiai atsipalaidavę smile.gif
Atsakyti
Aš jaučiausi labai laiminga dėl artėjančių vestuvių, tarsi skraidžiau wub.gif fantastiškas periodas wub.gif Paskutinę savaitę buvo daug derinimo reikalų, iš vakaro nuėjom miegoti abu laimingi suderinę visus reikalus ir išgėrę po vyno taurę ramiai užmigom smile.gif Rytas ir buvo pakilus, net nelabai žinau kaip tai apsakyti, o ir visa diena, regis, priklausė tik mums wub.gif
Atsakyti
Iš vakaro prieš vestuves buvau tikra širšė - puoliau ant visų iš eilės, neradau sau vietos doh.gif Naktį miegojau gerai. Vestuvių rytą jaučiausi kaip įprastą dieną, tik jau važiuojant į bažnyčią baisu darėsi. Mašinoje ištisai klausiau vieną dainą ir stipriai kvėpavau biggrin.gif O prieš pat ceremoniją, kai su tėčiu stovėjome bažnyčios pradžioje ir pamačiau savo tada dar būsimą vyrą prie altoriaus, tai mane apėmė tokia ramybė, kad aš visa rami, patenkinta, saugi nužingsniavau pas jį ir be jokios baimės, nerimo ir jaudulio atbuvau visą ceremoniją wub.gif
Atsakyti
Ar verket per ceromija? AS tai taip bijau, kad vos tik priartesiu baznycios, iskart imsiu asaroti smile.gif))
Atsakyti