Įkraunama...
Įkraunama...

Savijauta prieš vestuves

Aš taip pat nenoriu ašarot labai, nes kai pradedu, tai nenustoju. Po to manys, kad nenorėdama teku biggrin.gif

Aš bent jau kolkas nieko nebijau, tik tie darbai, rūpesčiai.. Ech, gerai būtų turėt vestuvių planuotoją. Anksčiau maniau, jog organizuoti savo vestuves - didelis malonumas, bet... Tai tik vieno Dievo prašau, kad netaptų visa ceremonija man kankyne prisiminus vargus.

Ir žiauriai stresuoju dėl svečių, kokia bus jų nuotaika, ar sutaps ginimės, nes nuo viso to ir priklauso šventinė atmosfera.

Ir svarbiausia - viską spėti ax.gif
Atsakyti
Mano savijauta prieš vestuves buvo baisi. Vyrui kolegos paskutinę dieną iki vestuvių padarė staigmeną ir viską ką mes buvom suplanavę padaryti sugriuvo. Grįžus vyrui taip supanikavau, taip supykau, kad skrandžio turinys atsidūrė šiukšlinėj doh.gif .
Atsakyti
Rytoj isteku. Jauciuosi laiminga del sio fakto ir del savo vyro! Bet... Labai suirzusi ant kai kuriu "stresuojanciu" - gal savo stresa slepkit nuo jaunuju ir negadinkite nuotaikos smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2014 05 02, 10:20)
Rytoj isteku. Jauciuosi laiminga del sio fakto ir del savo vyro! Bet... Labai suirzusi ant kai kuriu "stresuojanciu" - gal savo stresa slepkit nuo jaunuju ir negadinkite nuotaikos smile.gif))


Gražių vestuvių Jums!!!!!!! 4u.gif wub.gif

Aš tai buvau nelabai pailsėjusi prieš vestuves, darbe buvo labai intensyvūs darbai, tad turėjau tik vieną laisvą dieną penktadienį, o šeštadienį vestuvės buvo. Iš tikrųjų tai labai blogai... Dėl darbo praktiškai neturėjau kada stresuoti, o po to dėl nuovargio kažkaip sunku buvo, šiaip visokios smulkmenos, tikrai nereikšmingos, kartais tiesiog erzindavo... Mane pamenu net suerzino, kai mes su vyru išlipome prie bažnyčios ir abiejų mamos, močiutės verkt pradėjo biggrin.gif Nu jetau... Nei pačiai ten akimirkas fiksuoti, nei jas pulti guosti... Tai tos ašaros išmušė keliolikai minučių iš vėžių... doh.gif
O kai kunigėlis liepė eiti visiems sėsti, tada nemačiau nieko, tik savąjį - tada buvo tobula cool.gif Viskas pasimiršo... ir nuovargis, ir ašaros, ir pan...

Atsakyti
Dar karteli as smile.gif
Papasakosiu apie savijauta. Iki vestuviu galvojau, na buna merginos jaudinasi, neuzmiega, tampa irzlios, bet... As ne tokia, man taip nenutiks smile.gif) Ir ka manot? Iki vestuviu ryto taip ir buvo. Atsikeliu ir suprantu, kad visa drebu, sirdis virpa, apetito nera, ciut ciut neasaroju... Labai jaudinausi smile.gif atskirai nuo mylimojo ir triuksmo atsisedau, pasimeldziau, palinkejau sau grazios dienos ir darnaus sutuoktinio gyvenimo. Pasimeldziau uz svecius, artimuosius, uz tuos, kuriu jau nebera. Truputi apsiraminau ir pradejau savo vestuviu ryto planus... Islikau isdidi iki pat ceremonijos... O metrikacijoj per priesaika, maunat ziedelius kaip emiau bliauti smile.gif) ir pabaigos nejauciu. Tik raminu save, kaip as, pati graziausia nuotaka atrodysiu apsibliovus biggrin.gif Isejus po ceremonijos buvo migla man, stovi teveliai priesais o as atrodo nieko nepazistu ir nieko nematau, tik rankos nepaleidziu vyrui smile.gif) ir zinot ka? na ir gerai kad pablioviau, matyt kamstis issove, juk taip ilgai tvardziausi smile.gif) O dabar jau savaitele praejo ir esu vis dar pakyleta, tokia laiminga ir isimylejusi savo vyreli smile.gif)

Moralas toks - Jus esate jaunieji, patys graziausi ir didziausi isimylejeliai, bliaukit jei norisi, islikit nuosirdzios sau ir mylimajam smile.gif
Atsakyti
Rytoj mano vestuvės ir aš jų nenoriu... Ištekėt už saviškio tai noriu, bet viso baliaus tai nea... Esu pavargus kaip šuo, pastarąją savaitę miegojau tik po keletą valandų ir atrodo, kad iš visų pastangų gali gautis šnipštas. Per visus rūpesčius pati santuoka kaipo tokia liko užmiršta.
Jei tektų rinktis iš naujo, daryčiau tik labai kuklią ceremoniją be balių, vedėjų, didžėjų ir t.t.
Vakar man priaugino karviško ilgumo blakstienas, nors prašiau kad atrodytų natūraliai.
Mano suknelė kažkoks tortas ir nesuprantu kaip ir kodėl aš ją užsirezervavau.
Mano fotografė mano, kad mano rankos storos ir paprašė, kad pasiimčiau kuo jas prisidengt.
Panašu, kad nei viena geriausia mano draugė neatvyks, nes viena negalėjo, kitai ant dienų gimdyt, o trečios vaikas susirgo ir atsidūrė ligoninėj.
Mano tėvas užgėrė, tai ar atvyks jis ar ne, bus vienodai blogai.
Šiandienai dar turiu ilgiausią darbų sąrašą, o nieko visai nieko nenoriu... Tik pamiegoti...
Atsakyti
Arven, nors iki mano vestuvių daugiau laiko, jau ir aš buvau pagalvojus, kad jei atsukčiau laiką atgal norėčiau mielos, kuklios šventės. Bet va... Yra kaip yra ir viskas ką gali dabar geriausiai padaryti yra mėgautis.. Pasistenk maksimaliai nekreipti dėmesio į tai kas bus negerai, o kaip ir pati sakei, išteki už žmogaus, kurio nori... Tai koks skirtumas kiti - tu ir jis svarbiausi. Stenkis tuo mėgautis ir mažiau kimšti į galvą visokias nesąmones, kurios tik gadina tau nuotaiką smile.gif
Atsakyti
Laikas iki vestuviu kazkaip greitai prabego, metus laiko planavom viska, bet paskutine nakti abu beveik nemiegojom, net vidurius is baimes suko biggrin.gif
Atsakyti
Na kadangi nakvojome išvakarėsse viešbutyje, tai ryte prie pusryčių stalo sėdėjome, ir kartojome įžadus (pas mus tik bažnytinė). tai man tuo momentu toptelėjo, kad va, šiandien mūsų vestuvių diena. tai mane supykino, apie pusryčius jokios kalbos, ir dar vidurius susuko...pavalgiau tik per fotosesiją...vieną bananą, vakare net karšto nepabaigiau blush2.gif
Atsakyti
dievaži, aš labai bijau, nors dar metai liko smile.gif)) labai patiko, kuri rašė, kad jei reikia - bliaukit biggrin.gif truputį paguodė, jūsų žodžiai nes jaučiu, kad kibiro reikės, kad metrikacijos nepaskandinčiau biggrin.gif kolegė visai neseniai susituokė, tai jaudinaus nesvietiškai už ją biggrin.gif tai kas per savas bus...
Atsakyti
Mano vestuves jau labai greitai, kita savaitgali... kazkaip net nesitiki wink.gif
Siaip jauciuosi puikiai, kazkaip labai nuosekliai viska planavomes ir paskutiniu darbu nepaliekam paskutinei savaitei, tai ir tas jaudulys toks nera didelis, aisku nezinia,ka jausiu likus dienai, bet kol kas viskas labai gerai bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
labai geras dalykas nepasilikt paskutinem dienom reikalų, bet kaiiip biggrin.gif atrodo kol toli ta diena tai ir skubėt nėr ko... čia gal mano toks nevykęs bruožas biggrin.gif
Atsakyti