Įkraunama...
Įkraunama...

Savijauta prieš vestuves

As buvau labai rami,ir menesiui likus,ir savaitei.Isvis nestresavau, nebegiojau kaip padukus biggrin.gif Viskas ramiai,ner laiko,vadinasi veliau isspresim viena ar kita reikala.
Pamenu,teta akis net ispute,kai likus dviem savaitem pakaluse,kokia mano puokste bus,o as atsakiau,kad dar nieko nzn lotuliukas.gif
Bet viskas gavosi puikiai ir puokste suroganizuota tris dienas pries vestuves,buvo nuostabi ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Zaviuosi tokiomis "saltakraujomes" ir nestresuojanciomis moterimis thumbup.gif
Atsakyti
Mano vestuvės poryt, dar daug kas neparuošta, jaudinuosi labai wacko.gif
Atsakyti
O ko dar truksta Dontstop? Viskas bus gerai nesijaudink tu smulkmenu nieks ne nepastebes, kiek as atsimenu vestuviu tai tik jaunuosius ir prisimenu, daugiau tai nelabai ka biggrin.gif
Atsakyti
As tai pavyzdziui buvau pamirsusi uzsakyti ziedlapiu barstymui blink.gif vakar paskambinau savo floristei, ta zvenge, kad gerai kad ne isvakarese paskambinau lotuliukas.gif
bet kuo toliau, tuo ziuriu, kad viskas bus gerai wink.gif
svarbiausia gera nuotaika ir placios sypsenos smile.gif gi ne per preivarta tekam wub.gif
Atsakyti
Merginos, nestresuokit - juk ne dėl kitų, dėl savęs šventė wink.gif
Ryt išteku ir per daug nesijaudinu, net nežinau ką veikti smile.gif - viskas bus gerai!
Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2007 09 20, 09:47)
O ko dar truksta Dontstop? Viskas bus gerai nesijaudink tu smulkmenu nieks ne nepastebes, kiek as atsimenu vestuviu tai tik jaunuosius ir prisimenu, daugiau tai nelabai ka biggrin.gif

Na va, vestuvės jau rytoj rolleyes.gif Viskas sugriuvo vienu momentu: vestuvių dieną laikysiu koliokviumą universitete, dabar ieškau darbo , tad vakar turėjau net 4 pokalbius karsta.gif , apsirgau dar...O ir baigėm ruoštis tik dabar unsure.gif Bet moraliai vis dar nesu pasiruošusi blush2.gif Vis atrodo, kad gal kuo nors svarbiu dar nepasirūpinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 09 21, 20:10)
Na va, vestuvės jau rytoj  rolleyes.gif  Viskas sugriuvo vienu momentu: vestuvių dieną laikysiu koliokviumą universitete, dabar ieškau darbo , tad vakar turėjau net 4 pokalbius  karsta.gif , apsirgau dar...O ir baigėm ruoštis tik dabar  unsure.gif Bet moraliai vis dar nesu pasiruošusi  blush2.gif  Vis atrodo, kad gal kuo nors svarbiu dar nepasirūpinau  g.gif

kaip taip spesi viska?? blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2007 09 11, 09:36)
Oi mergaites as irgi nezinau kas su manim pradejo darytis, viskas nervina, suknele atrodo nebegrazi (nusipirkau cia forume) tai gal ir yra pagrindine problema, nes norejau visai kitos, bet drauge ir mama atkalbejo kad ana per kukli tai dabar nerandu vietos, tai atrodo bus gerai ta kur dabar turiu, nes irgi neblogai man atrodo ir tinka, tai ziurek kita diena vel tragiskas man tas vaizdas ir noriu lekt nuomotis ta kukliaja, kuri pirma patiko, jei taip ir toliau tai nezinau kas cia bus blink.gif



Nepergyvenk, manau, viskas bus gerai smile.gif
turi jau turi suknele,manaja tik spalio 8 prades siuti, o vestuves ta pacia diena kaip ir tavo smile.gif
uo spalio 8 man paranoja garantuota, nes bijau, kad gali nespeti pasiuti, nors mane uztikrino, kad viskas bus ok ....
ziuresim..

Atsakyti
Man tai kažkokios emocinės iškrovos prieš vestuves - užėjau šeštadienį į katedrą - ten sutuoktuvės. Nepažįstų tų žmonių, sutuoktuvės gražios, bet niekuo neišsiskiriančios, o aš sėdžiu ir žlimbiu ir nesuprantu dėl ko - tiesiog per daug viskas gražu ir iškilminga.
Net baisu pagalvoti, kas bus per mano pačios sutuoktuves...
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 09 21, 21:56)
kaip taip spesi viska??  blink.gif  doh.gif

Viską spėjau ir viskas praėjo tiesiog liuks thumbup.gif wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Tai papasakok smulkiau Dontstop kaip viskas vyko ir kaip ten spejai su visais darbais susisukt, nes as tai neisivaizduoju jei dar ta pacia diena reiktu koliokviuma laikyt, tai turbut nekas gautusi biggrin.gif
Atsakyti