Įkraunama...
Įkraunama...

Savijauta prieš vestuves

Delta, jei sake, kad spes pasiut tau suknele tai spes, man vienam salone sake, kad jei reikia ir jau fasona bei medziagas turi tai ir per dvi dienas pasiuva, o as rodos jau apsistojau ties ta suknele kur turiu ax.gif
Atsakyti
Na o as ilga laika buvau rami, buvo taip vadinama ir priesvestuvine depresija smile.gif kai niekas nepatiko, ir jausmu nuo noriuuu noriuuu negaliu iki is vis man jokios sventes nereikia, bet greitai tai praejo ir likus savaitei iki vestuviu buvau rami, vaiksciojau po grozio salonus, rupinausi mielomis smulkmenomis, o diena pries buvo malonus jauduliukas, ir ta diena jauciausi labai labai naturaliai, nestresavau, aplink save maciau artimus, mylincius zmones, saule, dangu ir vyro mylincias akis wub.gif
Atsakyti
as rami del pacio zingsnio, del vestuviu, nesinervuoju, bet dar reik rasti kojines, kokiu noriu, ir rasti zmogu, kuris pagaliau sutiks mane dazyti lotuliukas.gif bet as rami thumbup.gif visa kita rodos apgalvota, ai ne, neapsisprendziu del manikiuro lotuliukas.gif
Atsakyti
Va tos smulkmenos labiausiai ir isvargina, gi visos norim but graziausios ir patraukliausios ta diena, kad musu isrinktieji akiu atplest negaletu, bet gerai kazkas sake, kad dar nemate negrazios nuotakos, visos ta diena ypatingos, tai nusiraminkim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankara @ 2007 09 26, 08:04)
Va tos smulkmenos labiausiai ir isvargina, gi visos norim but graziausios ir patraukliausios ta diena, kad musu isrinktieji akiu atplest negaletu, bet gerai kazkas sake, kad dar nemate negrazios nuotakos, visos ta diena ypatingos, tai nusiraminkim mirksiukas.gif



as irgi galvojau labai psichuosiu , pergyvensiu. bet diena pries vestuves psichologiskai nusistaciau kad cia laimingiausia mano gyvenimo diena, kad neverta nervuotis, verkslent ir t.t. ir gadint paciai sau nuotaika. ir vestuviu diena kaip ant sparnu laksciau smile.gif)))
Atsakyti
Ir teisingai jevcia, niekas nesugadins nuotaikos jei pats nesusigadinsi ir nusiteiksi i nieka nekreipt demesio, nors buna ir isskirtiniu situaciju kur jau nieko nepadarysi ax.gif
Atsakyti
As planuoju is vakaro pries vestuves uzsirasyti i atpalaiduojama viso kuno masaza smile.gif kad nuimtu itampa po visko ir atsigauciau pries didziaja svente smile.gif
Atsakyti
As jauciuosi visiska rami pries savo artejancias vestuves,jos si sestadieni smile.gif nesinervuo del oro,nes cia nieko pakeist negalim schmoll.gif del nieko nesijaudinu,nes kiek galejom tiek padarem,o sdabar paskutinem dienom nera ko jau plesitis,dabar rupinuosi tik smulkmenom,jos ir atima dauk laiko,grazinuosi,lepinuosi,pakuoju dovanelias,ir siaip dziaugiuosi viskuom smile.gif tad mano savijauta puiki thumbup.gif
Atsakyti
Perskaiciau visu postus, tai taip bijau to laiko kai bus likusi kokia savaite.. As tokia linkusi pastresuoti, tai nezinau kaip bus.. hihihi.gif
Atsakyti
As kazkaip nestresavau,viska suvokiau tik vestuviu diena lotuliukas.gif
Atsakyti
Man pries vestuves streso truputuka buvo: bijojau ka nors pamirst. Diena pries vestuves nuejau i masaza viso kuno su ivyniojimu, super thumbup.gif , pasijutau visai kitaip. Siulyciau visoms, kurios ruosiasi teketi. Bet nakti pries vestuves vistiek negalejau uzmigti, nors atrode, kad nesijaudinu, taip ir prasivarciau iki ryto.. smile.gif
Atsakyti
ramybe buvo ilgai... nors buvo smulkmena kuria tiesiog stengiausi ignoruoti [anyta/mosa] visa kita smile.gif buvo fun:) net ir beveik paskutine sekunde paimta subyte is nuomos punkto... buvo och...bet kazkaip viskas buvo ciki smile.gif
uzmigau rami... tik vat po to kai sapnavau kad mano makiazas ir kirpeja kazkur paluzta... pabudau 4h ir kaip durnike nuo sono iki sono varciaus wink.gif
Atsakyti