Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d ''Ąžuoliukas''

QUOTE(virdzinija 7 @ 2008 04 21, 11:30)
Vokelius labiausiai megstanti direktore dirba l.d "Azuoliukas",tik nepamazinkit  ax.gif kitaip vietos negausit rolleyes.gif

vienas vaikas mano eina, kitas užrašytas eilėje, nedaviau nei vieno cnt mirksiukas.gif , draugų berniukas irgi eina taip pat nedavė mirksiukas.gif , taip ,kad jei eini taip kaip priklauso užsirašai laiku į eilę tai jokių problemų, o jei nori kas nors privilegijų pvz sugalvoja nuo rytojaus vesti vaiką į darželį tada jau tikėtina, kad ir pasipurtyti reiks, bet čia visur taip, biggrin.gif

beje vieni pažįstami atsikraustė ir mėgino gauti vietą savo vaikuičmas ,kad ir su labai storu vokeliu, deja vietų nebuvo tai ir negavo, stebuklų jokia vedėja negali padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 04 21, 11:40)
vienas vaikas mano eina, kitas užrašytas eilėje, nedaviau nei vieno cnt  mirksiukas.gif , draugų berniukas irgi eina taip pat nedavė  mirksiukas.gif , taip ,kad jei eini taip kaip priklauso užsirašai laiku į eilę tai jokių problemų, o jei nori kas nors privilegijų pvz sugalvoja nuo rytojaus vesti vaiką į darželį tada jau tikėtina, kad ir pasipurtyti reiks, bet čia visur taip,  biggrin.gif

beje vieni pažįstami  atsikraustė ir mėgino gauti vietą savo vaikuičmas ,kad ir su labai storu vokeliu, deja vietų nebuvo tai ir negavo, stebuklų jokia vedėja negali padaryti  4u.gif

Si vedeja stebuklus daro,pati rasai nuo rytojaus vedant-pasipurtyt reikia,Tai kaip cia vietos atsiranda? blink.gif
Tavo pazistami per mazai nese smile.gif -tai faktas.
Kas jau tokio isskirtinio siam darzelyje?as tai nieko nepastebejau...vidus grazus nieko nepasakysi,o isore doh.gif ,o maistas doh.gif ,o direktores lupikavimas-nera ribu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2008 04 21, 11:51)
Si vedeja stebuklus daro,pati rasai nuo rytojaus vedant-pasipurtyt reikia,Tai kaip cia vietos atsiranda? blink.gif
Tavo pazistami per mazai nese smile.gif -tai faktas.
Kas jau tokio isskirtinio siam darzelyje?as tai nieko nepastebejau...vidus grazus nieko nepasakysi,o isore doh.gif ,o maistas doh.gif ,o direktores lupikavimas-nera ribu schmoll.gif

bet aš nenešiau nieko blink.gif , dėl pasipurtymo tai čia mano tik pamąstymai 4u.gif

ir manau taip pat apie kitus darželius, jei nori be eilės tai visur purtytis reiks ne tik šitam darželį mirksiukas.gif , ir dar pasikartosiu jei vietų nėra nepadės nei didžiulis nešulys mirksiukas.gif , o kiek nešė nei aš nei tu tiksliai nežinai, vieniems tai daug kitiems mažai, o kas liečia tuos draugus tai yra taip
kada man yra daug jiems yra normaliai mirksiukas.gif , todėl manau, kad nešė pakankamai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 21 balandžio 2008 - 11:27
QUOTE(Naktibalda @ 2008 04 21, 12:03)
bet aš nenešiau nieko  blink.gif , dėl pasipurtymo tai čia mano tik pamąstymai  4u.gif

ir manau taip pat apie kitus darželius, jei nori be eilės tai visur purtytis reiks ne tik šitam darželį  mirksiukas.gif , ir dar pasikartosiu jei vietų nėra nepadės nei didžiulis nešulys  mirksiukas.gif , o kiek nešė nei aš nei tu tiksliai nežinai, vieniems tai daug kitiems mažai, o kas liečia tuos draugus tai yra taip
kada man yra daug jiems yra normaliai  mirksiukas.gif , todėl manau, kad nešė pakankamai  mirksiukas.gif

Pasikartosiu ,jei neprieme nese nepakankamai mirksiukas.gif nesakyciau,jei buciau nenesus g.gif
na megsta si direktore vokelius labai labai,svarbiausia nepamazint-ima kaip ne paprastam darzelyje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2008 04 21, 12:52)
Pasikartosiu ,jei neprieme nese nepakankamai mirksiukas.gif nesakyciau,jei buciau nenesus g.gif
na megsta si direktore vokelius labai labai,svarbiausia nepamazint-ima kaip ne paprastam darzelyje doh.gif

aš jus suprantu, bet iš jos net neėmė ir netikrino pakankamai, nepakankamai atnešė, tiesiog pataikė matyt ant tokio laiko, kad ji negalėjo padaryti šito stebuklo mirksiukas.gif , ir šiaip manau yra dar daug niuansų, rudenį sunkiau vaiką į darželį nuvesti neužsirašius, pavasarį daugiau šansų, nes yra vaikų ,kurie pradėję lankyti rudenį nebalanko dėl visokių prežasčių, labai serga, išsikrausto kitur gyventi, išvažiuoja į užsienį, ir dar į darželio grupę lengviau patekti nei į lopšį mirksiukas.gif , bet šiaip norėčiau paklausti jei nenori gali nesakyti, jei jau taip blogai tam darže, kodėl norit jį lankyti g.gif , mes lankome jau trys metai per juos nedaviau nė vieno cnt niekam , nereikėjo nieko pirkti, nešti ir t.t žodžiu mes patenkinti ir auklėtojų darbu ir šiaip daržo tvarka , tik dėl maisto tai mūsų vaikas šiaip labi išrankus jam yra todėl dažnai liekam nevalgę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 04 21, 14:33)
aš jus suprantu, bet iš jos net neėmė ir netikrino pakankamai, nepakankamai atnešė, tiesiog pataikė matyt ant tokio laiko, kad ji negalėjo padaryti šito stebuklo  mirksiukas.gif , ir šiaip manau yra dar daug niuansų, rudenį sunkiau vaiką į darželį nuvesti neužsirašius, pavasarį daugiau šansų, nes yra vaikų ,kurie pradėję lankyti rudenį nebalanko dėl visokių prežasčių, labai serga, išsikrausto kitur gyventi, išvažiuoja į užsienį, ir dar į darželio grupę lengviau patekti nei į lopšį  mirksiukas.gif , bet šiaip norėčiau paklausti jei nenori gali nesakyti, jei jau taip blogai tam darže, kodėl norit jį lankyti  g.gif , mes lankome jau trys metai per juos nedaviau nė vieno cnt niekam , nereikėjo nieko pirkti, nešti ir t.t žodžiu mes patenkinti ir auklėtojų darbu ir šiaip daržo tvarka , tik dėl maisto tai mūsų vaikas šiaip labi išrankus jam yra todėl dažnai liekam nevalgę  doh.gif

Jau nebelankom smile.gif Ir vistiek ji megsta vokelius biggrin.gif Lopselio aukletojos ten baisios doh.gif darzelio tik viena gera sutikom ax.gif
Palyginus su l.d"aitvarelis"tai kaip diena nuo nakties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2008 04 21, 20:05)
Jau nebelankom smile.gif Ir vistiek ji megsta vokelius biggrin.gif Lopselio aukletojos ten baisios doh.gif darzelio tik viena gera sutikom ax.gif
Palyginus su l.d"aitvarelis"tai kaip diena nuo nakties smile.gif

jei jau nebelankot tai kam tiek mėšlo versti g.gif , pasikartosiu dėl vokų nežinau nes nedaviau smile.gif , lopšio auklėtojos pasitaikė superinės, jei tik pavyks tai ir antrąjį vesiu tik pas tas pačias auklėtojas, mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 04 21, 21:59)
jei jau nebelankot tai kam tiek mėšlo versti  g.gif , pasikartosiu dėl vokų nežinau nes nedaviau  smile.gif , lopšio auklėtojos pasitaikė superinės, jei tik pavyks tai ir antrąjį vesiu tik pas tas pačias auklėtojas,  mirksiukas.gif

4u.gif tai ko taip akylai gini? smile.gif na bloga ta direktore, ax.gif neimtu vokelio ir patekti ten galetu ir tie kurie tikrai neturi is ko duoti,o dabar kas dave tas eina,o jeigu tavo namas pries darzeli negali gauti vietos.
"Azuoliuko"direktore kur kas mieliau padeda tiems duodantiems kysi. doh.gif
Neverciu as meslo mirksiukas.gif tik rasau kaip yra.
Imk 4u.gif ir vistiek l.d "Azuoliukas" direktore ims kaip emus vokelius,o tie kiti tures lankyti aplinkinius darzelius,gaila tu kitu .
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2008 04 22, 13:31)
4u.gif tai ko taip akylai gini? smile.gif na bloga ta direktore, ax.gif neimtu vokelio ir patekti ten galetu ir tie kurie tikrai neturi is ko duoti,o dabar kas dave tas eina,o jeigu tavo namas pries darzeli negali gauti vietos.
"Azuoliuko"direktore kur kas mieliau padeda tiems duodantiems kysi. doh.gif
Neverciu as meslo mirksiukas.gif tik rasau kaip yra.
Imk  4u.gif ir vistiek l.d "Azuoliukas" direktore ims kaip emus vokelius,o tie kiti tures lankyti aplinkinius darzelius,gaila tu kitu .

neginu aš jos, nes beveik nepažįstu ax.gif , bet tai mes irgi turėtume neiti nes nieko nedavėm g.gif , o sakai kitų darželių vedėjos neima g.gif šitoj vietoj irgi nebūčiau užtikrinta 4u.gif , šiais laikais turbūt visi ima jei tik kas duoda biggrin.gif , aš vedu vaiką ir džiaugiuosi auklėtojom, priežiūra, yra papildomų vakams užsiėmimų na žinoma jie kainuoja, bet tikrai mums patiems geriau, kad darže vaikas yra nuvestas parvestas, nes mums vežioti vaiką į kokį būrelį būtų labai sudėtinga doh.gif , na grįžtant dėl ėmimo žinoma jei pati nešei tai geriau žinai negu aš ,nes aš gi tai nenešiau ax.gif ačiū už balionėlį ir aš tau vieną biggrin.gif 4u.gif , beje juk čia diskusija aš iš savo varpinės tu iš savo mirksiukas.gif friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 22 balandžio 2008 - 12:43
QUOTE(Naktibalda @ 2008 04 22, 13:42)
neginu aš jos, nes beveik nepažįstu  ax.gif , bet tai mes irgi turėtume neiti nes nieko nedavėm  g.gif , o sakai kitų darželių vedėjos neima  g.gif  šitoj vietoj irgi nebūčiau užtikrinta  4u.gif , šiais laikais turbūt visi ima jei tik kas duoda  biggrin.gif , aš vedu vaiką ir džiaugiuosi auklėtojom, priežiūra, yra papildomų vakams užsiėmimų na žinoma jie kainuoja, bet tikrai mums patiems geriau, kad darže vaikas yra nuvestas parvestas, nes mums vežioti vaiką į kokį būrelį būtų labai sudėtinga  doh.gif , na grįžtant dėl ėmimo žinoma jei pati nešei tai geriau žinai  negu aš ,nes aš gi tai nenešiau  ax.gif  ačiū už balionėlį ir aš tau vieną  biggrin.gif  4u.gif , beje juk čia diskusija aš iš savo varpinės tu iš savo  mirksiukas.gif  friends.gif

drinks_cheers.gif Geriau jau jos ir nepazint mirksiukas.gif jeigu viska apie ja aprasyciau,mane turbut ne tik i mesla sumurkdytum mirksiukas.gif
Tai padarysim isvada-jeigu duoda imk,jeigu musa bek ax.gif as su savo kleckais ta ir padariau friends.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2008 04 22, 14:38)
:sutinku Geriau jau jos ir nepazint mirksiukas.gif jeigu viska apie ja aprasyciau,mane turbut ne tik i mesla sumurkdytum mirksiukas.gif
Tai padarysim isvada-jeigu duoda imk,jeigu musa bek ax.gif as su savo kleckais ta ir padariau friends.gif

ne tave, o ją greičiausiai lotuliukas.gif, aš juk ne jos advokatė, aš čia šiaip už teisybę laugh.gif lithuania.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 22 balandžio 2008 - 13:44
QUOTE(Naktibalda @ 2008 04 22, 14:43)
ne tave, o ją greičiausiai  lotuliukas.gif, aš juk ne jos advokatė, aš čia šiaip už teisybę  laugh.gif  lithuania.gif

Ziurint uz kuria busi biggrin.gif as irgi uz teisybe rolleyes.gif
Atsakyti