Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d ''Ąžuoliukas''

mano mergyte lanko si darzeli ir nesiskundziu,aukletojos papuole geros.
beje maitinimas nuo siu mokslo metu labai pasikeite,pagerejo,labai skaniai pagamina,ir vaisiu ivairiu duoda ir saldumynu ir kosiu iv,ir pan... tik siais laikais vaikai labai isrankus tai megsta tai nemegsta,valgo-nevalgo
thumbup.gif
Atsakyti
Sveikute, cia paskaiciau, nors ir senokai diskutuota smile.gif Gal gali parasyti pas kokias tas geras aukletojas vedi, kokie vardai, kokia grupe? Mat noriu pati uzrasyti vaika i darzeli, bet pas bet ka nenoriu vesti, pati supranti, juk esi mama smile.gif O gal ir lopselio grupes geras aukletojas pazisti? Kai turesi laiko brukstelk, aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melynajura @ 2008 07 31, 13:36)
Sveikute, cia paskaiciau, nors ir senokai diskutuota smile.gif Gal gali parasyti pas kokias tas geras aukletojas vedi, kokie vardai, kokia grupe? Mat noriu pati uzrasyti vaika i darzeli, bet pas bet ka nenoriu vesti, pati supranti, juk esi mama smile.gif O gal ir lopselio grupes geras aukletojas pazisti? Kai turesi laiko brukstelk, aciu smile.gif

Lopselio 5 grupej aukletojos labai fainos, ypac stasele, paieskot reikia tokiu zmoniu..Ir auklyte superine. Man tai labai patiko, siemet jau kulniuosim i darzelio grupe, matysim kaip ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(care @ 2008 08 12, 12:45)
Lopselio 5 grupej aukletojos labai fainos, ypac stasele, paieskot reikia tokiu zmoniu..Ir auklyte superine. Man tai labai patiko, siemet jau kulniuosim i darzelio grupe, matysim kaip ten smile.gif



Aciu uz atsakyma. Kai mano aukselis gims eisim uzsirasyt i lopselio grupe, nes dukrytei vietos tai ir neatsirado, tai gal maziukui vieta bus, juk eilej galesim laukti apie du metus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(care @ 2008 08 12, 12:45)
Lopselio 5 grupej aukletojos labai fainos, ypac stasele, paieskot reikia tokiu zmoniu..Ir auklyte superine. Man tai labai patiko, siemet jau kulniuosim i darzelio grupe, matysim kaip ten smile.gif

6 grupėj irgi fantastiškos auklėtojos, Janina ypač wub.gif , čia apie lopšį kalbu , taip išeina, kad lopšelio grupėse dirba labai geros auklėtojos, taip kad mamos nebijokit ir spec vietų tikrai rinktis nereikės thumbup.gif

QUOTE(melynajura @ 2008 08 12, 13:44)
Aciu uz atsakyma. Kai mano aukselis gims eisim uzsirasyt i lopselio grupe, nes dukrytei vietos tai ir neatsirado, tai gal maziukui vieta bus, juk eilej galesim laukti apie du metus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

taip ir reikia daryti, savo vaikus abu užrašinėjau kai tik gimė, tai dičkis buvo 23, o mažį šiek tiek anksčiau rašiau tai esam 18 biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi i lopsi uzsirasem kai vaikui buvo tik vienas menuo, buvom eilej 17. Kai atejo laikas, atejom, uzpildem prasyma ir viskas, jokiu kysiu, jokiu pasakymu kad nera vietos ar panasiai. Manau reikia tik laiku nueit tada nesusidaro jokiu problemu,.
Atsakyti
QUOTE(care @ 2008 08 13, 13:59)
Mes irgi i lopsi uzsirasem kai vaikui buvo tik vienas menuo, buvom eilej 17. Kai atejo laikas, atejom, uzpildem prasyma ir viskas, jokiu kysiu, jokiu pasakymu kad nera vietos ar panasiai. Manau reikia tik laiku nueit tada nesusidaro jokiu problemu,.

Ir dar kaip susidaro problemų doh.gif Užsirašai prieš tris metus doh.gif ir pasako nėra vietų doh.gif
Ir ko į tą "Ąžuoliuką"visi braunas? g.gif Kad vietų nėra labai geras atrodo? g.gif O jis antras pagal prastumą lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(maximka @ 2008 05 23, 15:25)
mano mergyte lanko si darzeli ir nesiskundziu,aukletojos papuole geros.
beje maitinimas nuo siu mokslo metu labai pasikeite,pagerejo,labai skaniai pagamina,ir vaisiu ivairiu duoda ir saldumynu ir kosiu iv,ir pan... tik siais laikais vaikai labai isrankus tai megsta tai nemegsta,valgo-nevalgo
thumbup.gif

maximka bigsmile.gif tark žodelį tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2008 08 18, 21:36)
Ir dar kaip susidaro problemų doh.gif Užsirašai prieš tris metus doh.gif ir pasako nėra vietų doh.gif
Ir ko į tą "Ąžuoliuką"visi braunas? g.gif Kad vietų nėra labai geras atrodo? g.gif O jis antras pagal prastumą lotuliukas.gif
Papildyta:

maximka  bigsmile.gif tark žodelį tongue.gif

nesuprantu kas čia juokina arčiau namų tai ir vedam tongue.gif , o mums jis labai geras nematau kuom skųstis blink.gif , o dėl užsirašymo jei laiku užsirašai tai ir problemų nėra, nesuprantu čia iš pavydo ar kaip doh.gif

tai vesk į pirmą pagal gerumą, cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 18, 22:54)
nesuprantu kas čia juokina arčiau namų tai ir vedam  tongue.gif , o mums jis labai geras nematau kuom skųstis  blink.gif , o dėl užsirašymo jei laiku užsirašai tai ir problemų nėra, nesuprantu čia iš pavydo ar kaip  doh.gif

tai vesk į pirmą pagal gerumą,  cool.gif

Anoks čia pavydas nono.gif
Kaip tu supranti LAIKU užrašyti trimetį vaiką?ne prieš tris metus,o prieš kiek? g.gif
Tai "Ąžuoliuko"aplinkiniuose namuose lopšelinio-darželinio amžiaus vaikų knibždėte knibžda lotuliukas.gif
Aš ir vedu į patį geriausią thumbup.gif Žiūriu į vaiko poreikius,o ne tai ,kad būtų pačiai patogu,nes arti namų cool.gif Jau "Ąžuoliuko"vaikų lavinimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2008 08 21, 12:25)
Anoks čia pavydas nono.gif
Kaip tu supranti LAIKU užrašyti trimetį vaiką?ne prieš tris metus,o prieš kiek? g.gif
Tai "Ąžuoliuko"aplinkiniuose namuose lopšelinio-darželinio amžiaus vaikų knibždėte  knibžda lotuliukas.gif
Aš ir vedu į patį geriausią thumbup.gif Žiūriu į vaiko poreikius,o ne tai ,kad būtų pačiai patogu,nes arti namų cool.gif Jau "Ąžuoliuko"vaikų lavinimas doh.gif

iš kur žinai apie lavinimą jei nevedi g.gif , vaikai mokomi daug , šventės nuostabios, nekalbant jau paie palildomus užsiėmimus tongue.gif , nelabai suprantu ko čia taip reik varyti ant šito darželio gal ir ne stebuklas bet manau yra tikrai blogesnių nei šitas darželis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 21, 12:30)
iš kur žinai apie lavinimą jei nevedi  g.gif , vaikai mokomi daug , šventės nuostabios, nekalbant jau paie palildomus užsiėmimus  tongue.gif , nelabai suprantu ko čia taip reik varyti ant šito darželio gal ir ne stebuklas bet manau yra tikrai blogesnių nei šitas darželis  rolleyes.gif

Bet juk nesakiau ,kad nevedžiau bigsmile.gif Viską mačiau:lavinimą,šventes...
Tai ir sakau jis antras pagal prastumą doh.gif ,o patekimas į jį vienas iš pirmųjų cool.gif
Neatsakei kada reikia užrašyti trimetį į darželį,ar prieš keturis metus ?? tongue.gif

Buvo man taip:eilėje stovėjau 2m 8mėn,ir dar buvau ne iš pirmųjų doh.gif ,ir atsikraustė kaimynai iš kito miesto su tokio pat amžiaus vaiku(savaitės bėgyje mes labai susidraugavome)dar kitą savaitę jie jau lankė"Ąžuoliuką" blink.gif ,žinoma pasidomėjau,kaip jiems tai pavyko.Sužinojau,kad tereikia vokelio su konkrečia pinigų suma.Vos tik mūsų vokelis su reikiamais priedais smile.gif pajuto vedėjos rankas smile.gif ir darželis "Ąžuoliukas"prasiplėtė cool.gif O tokių kaip mano kaimynė ir aš ne vienetai blush2.gif Taip ir susidaro gero darželio įvaizdis.
Palankius "Ąžuoliuką"mes labai nusivylėme jo veikla,skurdžia aplinka,neatsakinga ,mėgstančia kyšius vedėja ,jau nekalbant apie papildomus užsiėmimus doh.gif kitame darželyje kai kurie tokie pat papildomi užsiėmimai-nemokami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2008 08 21, 14:06)
Bet juk nesakiau ,kad nevedžiau bigsmile.gif Viską mačiau:lavinimą,šventes...
Tai ir sakau jis antras pagal prastumą doh.gif ,o patekimas į jį vienas iš pirmųjų cool.gif
Neatsakei kada reikia užrašyti trimetį į darželį,ar prieš keturis metus ?? tongue.gif


man atrodo esu atsakiusi senose savo žinutėse tongue.gif , dičkį užrašiau kaip jam buvo apie 7 mėn mažį kaip buvo 3mėn rolleyes.gif
Atsakyti