Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dera prieš vaiką vaikščioti nuogai?

Mano dukrytei 2metukai, sunku pasakyti, ar pas ja jau yra gedos nuogumui jausmas... Pati miegu ir daznai vaikstau nuoga blush2.gif Ir niekada del to nekompleksuodavau ir nepagalvodavau, kad tame yra kazkas blogo... Bet... Dabar pastebejau, kad kai nusirengiu, ji sushunka mazdaug :"wow" ar "oho", tai kazkaip vercia suglumti... Arba puola atseginet marskinius ar mauti lauk kelnaites, nori paciupti uz spenelio ar dar kur unsure.gif Na va, tai ir nezinau, ar tai tinkama ir ka ji galvoja ir kaip viska suvokia unsure.gif unsure.gif Tai gal reiktu kazkaip vengti to nuogumo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 02 kovo 2014 - 16:46
Nu nežinau g.gif .... Visa kame reikia jausti saiką, manau... Nereikėtų nuo vaiko baisiausiai slėpti nuogo kūno, bet ir nereikia pulti į kitą kraštutinumą ir lakstyti prieš jį nuogai mirksiukas.gif Juk pati jau pastebėjai per daug ryškią vaiko reakciją, kuri pačią glumina... doh.gif
Atsakyti
Specialiai vaikui save s nedemonstruoju, bet ir nesislapstau, pav kai maudausi jis bet kada gali ibegt i vonios kambari, nes jei bandyciau uzsirakint jis ziauriaiissigasta, o cia paziuri kad mama sveika ir gyva ir vel bega zaisti. Persirengineju irgi daznai prie jo, jokios reakcijos vaiko nematau jis net nereaguoja, kazkada irgi sakydavom man vos nusirengus "vau" bet tik todel kad kazkadad isgirdo taip sakanti teti blush2.gif Nuo to karto tetis prie vaiko nelaido jokiu komentaru tongue.gif
Atsakyti
jezau jezau, as irgi nesistaipau pastoviai nuoga pries vaika smile.gif Vonioj viskas ok... Bet juk nesislepsiu kazkur, kad persirengciau biggrin.gif Kadangi mes tecio neturim, tai net nera kas laidytu tokius komentrus, tai va ir misle is kur ji pasigavo tuos "vau" g.gif
Atsakyti
Nemanau kad dera prieš vaikus vaikščioti nuogai. Nes kažkada teko domėtis psihologija, tai ir ten patariama vengti "plikinėjimo" prieš vaikus.
Esu ir prieš nudistų pležus.
Prieš mane tėvai nevaikščiojo nuogi, taigi nepraktikuojame ir mes.
Atsakyti
QUOTE(rrrxxx @ 2005 02 17, 15:14)
Nemanau kad dera prieš vaikus vaikščioti nuogai. Nes kažkada teko domėtis psihologija, tai ir ten patariama vengti "plikinėjimo" prieš vaikus.
Esu ir prieš nudistų pležus.
Prieš mane tėvai nevaikščiojo nuogi, taigi nepraktikuojame ir mes.


hmmm... Bet ar as taip neidiegsiu jai kazkokio komplekso gedantis savo kuno?
Atsakyti
QUOTE(stellcis @ 2005 02 17, 15:16)
hmmm... Bet ar as taip neidiegsiu jai kazkokio komplekso gedantis savo kuno?





Stellcis, kompleksus vaikui galima įdiegti esant kraštutinumams.. Vaikas kompleksuos, jei bus liguistai slepiamas nuo jo kūnas. Taip pat gali atsirast psichologinės problemos, jei prieš vaiko akis nuolatos šmėžuos tėvų "grožybės".. smile.gif Pasirink aukso vidurį ir gal tuomet išvengsi "tampymo už spenelių, bei kelnaičių pešiojimo..." mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaip manau plikinejimas iki tam tikro amziaus nieko bloga, tik kiekvienam vaikui tas amzius ateina skirtingai gal?
Atsakyti
Aš labai norėčiau, kad mano vaikui "gėdos nuogumui jausmas" niekada nekiltų. O dėl to, kad vaikas mato nuogą Mamą ar Tėtį... Tos pačios lyties vaikučiui iš viso jokios tragedijos nematau. Nuo kitos lyties vaiko slapstytis irgi nemanau, kad verta, bet labai demonstruotis gal ir nėra ko nuo tada, kai vaikas ima rodyti didesnį susidomėjimą lyčių skirtumu. Manau, kad tas laikas kiekvienam vaikui ateinai labai individualiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinas: 18 vasario 2005 - 03:14
ash savo nuogumo nesigediju, vyras irgi. nematau absoliuchiai nieko blogo, jei vaikai pamato mane arba vyra nuoga vonioj ar persirengiant. vaikams paaishkinau (kai klause), kad vieshumoje ir prie svetimu zhmoniu nuogiems buti nedera, ishkyrus tam tikras vietas - pvz., pliazha arba pirti. o namie - galima.

beje, mano vyresnelis lychiu skirtumais susidomejo nuo treju metu - ishsiaishkino, kas ka turi ir kam to reikia. bet del to nepradejome nuo jo slapstytis.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2005 02 18, 10:22)
ash savo nuogumo nesigediju, vyras irgi. nematau absoliuchiai nieko blogo, jei vaikai pamato mane arba vyra nuoga vonioj ar persirengiant. vaikams paaishkinau (kai klause), kad vieshumoje ir prie svetimu zhmoniu nuogiems buti nedera, ishkyrus tam tikras vietas - pvz., pliazha arba pirti. o namie - galima.

beje, mano vyresnelis lychiu skirtumais susidomejo nuo treju metu - ishsiaishkino, kas ka turi ir kam to reikia. bet del to nepradejome nuo jo slapstytis.


As su tavim sutinku smile.gif mane vaikystej ismoke gedytis nuogumo, todel dabar esu pakankamai kompleksuota unsure.gif O tai gal sakykim namuose silta ir man pakanka tik apatiniu, tai nemanau, kad cia kazkas blogo... mano draugas irgi nevaiksto nuogais organais biggrin.gif Va, o sveikas poziuris i patoguma namie cia nieko blogo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stellcis @ 2005 02 17, 14:35)
Mano dukrytei 2metukai, sunku pasakyti, ar pas ja jau yra gedos nuogumui jausmas... Pati miegu ir daznai vaikstau nuoga blush2.gif Ir niekada del to nekompleksuodavau ir nepagalvodavau, kad tame yra kazkas blogo... Bet... Dabar pastebejau, kad kai nusirengiu, ji sushunka mazdaug :"wow" ar "oho", tai kazkaip vercia suglumti... Arba puola atseginet marskinius ar mauti lauk kelnaites, nori paciupti uz spenelio ar dar kur unsure.gif Na va, tai ir nezinau, ar tai tinkama ir ka ji galvoja ir kaip viska suvokia unsure.gif unsure.gif  Tai gal reiktu kazkaip vengti to nuogumo?


Mano pupa panasaus amziaus irgi taip pat elgesi. Jai labai linksma budavo paciupt uz spenelio ar kruties blush2.gif Budavo net ir kai apsirengus as, sumasto ignybt i krutine, pvz, kai pasilenkiu jai batus apaut blush2.gif Tuo metu jai labai idomus tie "mamos bumbuliukai" buvo. Tai vienu metu nesirengdavau prie jos, stengdavausi nusisukt ir pan. Slepdavausi, bet taip kad ji nesuprastu, kad slepiu kazka tongue.gif Kad nesukelt didesnio susidomejimo. Irgi budavo ir suksniu, ir komentaru, kai rengiuosi. Paprasciausiai vaikas atrado, kad visi mes skirtingi. Po to naturaliai tas susidomejimas isnyko mirksiukas.gif Dabar mano krutine vadina bumbulais, o savo bumbuliukais blink.gif Nezinau, is kur cia tokie terminai tongue.gif
Bet nuogi mes tikrai, kai ji mato, nevaikstom, ypac tetis. Ir siaip man nepriimtinas tas plikinejimas, kad ir visai mazu vaiku. Viesoj vietoj (pliaze ar pan.) tik su kelnaitem, ypac kai yra svetimu. Ypac man nepatinka tie prie juros lakstantys pliki 3-4 m. vaikai, gi jau nemazi schmoll.gif Be to ir nehigieniska. Maniske ir sode baseinelyje su maudymosi kelnaitemis mirkdavo tongue.gif
Atsakyti