Įkraunama...
Įkraunama...

Be vystyklų

Norėtųsi atgaivinti temą smile.gif Auginu beveik mėnesio dukrytę ir visai gerai mums sekasi natūraliąją kūdikių higieną praktikuoti smile.gif Dukrytė nuo pirmos dienos labai išraiškingai rodė, kad nori kažką padaryti. Bet kaip "pirmokei" man kyla visokių klausimų ir norėtųsi jais pasidalinti su mamytėm, turinčiom daugiau patirties smile.gif
Atsakyti
Smagu matyti matytus veidus smile.gif Man jau seniai pamiršta tema, bet keliam aukštyn, gal aš ką prisiminsiu, o ko ne, papildys kitos mamytės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2013 01 18, 17:39)
Smagu matyti matytus veidus smile.gif Man jau seniai pamiršta tema, bet keliam aukštyn, gal aš ką prisiminsiu, o ko ne, papildys kitos mamytės biggrin.gif


Reikės man rasti laiko senus postus paskaityt smile.gif O kol kas smalsu, ar NH propaguotojai sąžiningai naktį vaikus "sysina" biggrin.gif Nes aš būna girdžiu, kaip dukrytė juda ir šnopuoja, bet nesugebu atsibust doh.gif blush2.gif O ji pasimuisčius ir nesulaukus mano reakcijos, padaro į sauskelnes ir užmiega.Tik kai jau didelio nori, tada nenurimsta ilgai ar net suverkia, tai tenka keltis smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif pirmą kartą skaitau apie auginimą be vystyklų g.gif labai įdomu. Kyla noras išbandyti blush2.gif kol kas augam su daugkartinėm sauskelnėm. Per savaitgalį reikės paskaityti temą pilnai, paieškoti informacijos internete ir bandysim ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

ir as susidomejau siuo "gyvenimo budu" biggrin.gif gaudom kakucius ir kelis kartus sysius smile.gif gal kas i kompanija? g.gif smile.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus, mums jau praeitas etapas, dabar jau pati i tualeta eina biggrin.gif Bet ruosiuosi antrai bangai taip sakant biggrin.gif
Atsakyti
Mes jau tris mėnesius "kompanijoj", sakyčiau, visai sėkmingai bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
o kaip saunu thumbup.gif maniau, kad niekas neatsilieps blush2.gif
Ar sysinot vaikucius naktimis? blush2.gif ir siaip, kaip sekesi? g.gif temos pilnai neperskaiciau blush2.gif
Atsakyti
Mes tris menesius jau bandom sita metoda... Naktimis dedu vienkartine sauskelne, nes vaikas labai issibudina. manau naktimis sysinsiu tada kai sisios viena karta per nakti. Bet jau dabar pradejau kelionese ar jei kazkur vaziuojam tai dedu vystykla arba daugkartine sauskelne, o nebe vienkartine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2013 03 22, 14:56)
o kaip saunu thumbup.gif maniau, kad niekas neatsilieps blush2.gif
Ar sysinot vaikucius naktimis?  blush2.gif ir siaip, kaip sekesi? g.gif temos pilnai neperskaiciau blush2.gif

Aš natimis nesikeliu, ir vaiko nekeliu, jei jau būnam lovoje, tačiau vakar nusprendžiau netingėt, nes visvien neužmiegu pimom valandom, tai dukart kėlėmės, kol dar ji nemiegojo, sodinau ant puoduko, padarė, ir naktis, atrodo, buvo žymiai ramesnė, miegojo kiečiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2013 03 22, 17:56)
o kaip saunu thumbup.gif maniau, kad niekas neatsilieps blush2.gif
Ar sysinot vaikucius naktimis?  blush2.gif ir siaip, kaip sekesi? g.gif temos pilnai neperskaiciau blush2.gif


Retai naktį sysinu blush2.gif Kol buvo naujagimis, tai kakojo labai daug ir naktim, tai jei jau norėdavo kaku, tai tol spurdėdavo šnopuodama šalia, kol aš atsibusdavau ir nunešdavau į vonią, bet jei tik sysiuko norėdavo, tai trumpai paspurdėdavo, aš nesugebėdavau atsikelti, tai varydavo į sauskelnes biggrin.gif O dabar irgi labai nesivargina žadinti naktį, o aš nesivarginu keltis blush2.gif Dedu nakčiai vienkartines. Bet irgi, manau, kaip Gintariukass, kai jau mažiau sysios naktį, tai pasistengsiu atsikelti smile.gif
Atsakyti
As nakti su vienkartiniu ekologsiku palikdavau, nes jei ishsibudindavo, bandydavau sodint, budavo sunku uzmigdyt, veliau jau su daugkartiniu itti bitti miegodavo.
Atsakyti