Įkraunama...
Įkraunama...

Be vystyklų

Iš tiesų, kai vaikas nuo gimimo pratinamas daryti viską "į kelnes", tai tada ir reikia to sąmoningo suvokimo amžiaus išlaukt - vieniems greičiau jis ateina, kitiem lėčiau. Aišku vien pasodinimu ant puoduko vaiko nesutraumuosi, bet pykčių jokių šitoj vietoj negali būti... bet pasitaiko... O man NH labiausiai patiko dėl idėjos, kad nereikia pratinti prie to, nuo ko paskui turėsi atpratinti smile.gif
Atsakyti
Liudna kad LT truksta tolerancijos. Visos ''naujoves'', kurios is tikro pasauyle egzistuoja nuo pat zmogaus egzistavimo pradzios, sitaip sunkiai priimamos siuolaikiniu zmoniu g.gif

musu NH: apie 50% sysiu pavyksta ''sugauti'' ir 99% rimtesnio reikalo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,
Kokios galimybės naudoti natūralią higieną ligoninėje po gimdymo, nuo pirmos kūdikio gyvenimo dienos? Aišku jeigu mama turi tam sveikatos. Kiek žinau palatoje nuolat būna padėta daug medžiaginių palučių vystymui. Na skaitydama radau kaip palutes panaudoja praktikuojant NH. Atrodo patogu, gal reikėtų nusipirkti vienkartinių, ar naudoti tas ligoninės? Gal kurios nors praktikavote NH taip anksti, kaip sekėsi? Mano pirmagimis tik pakeliui, tai galbūt nerealiai įsivaizduoju situaciją. Turbūt tiek kartų per parą sunku viską sugaudyti, bet kurį laiką galima suvystyti į palutes? Norisi, kad vaikas būtų kuo mažiau su pampersais.


user posted image


Atsakyti
QUOTE(Umbavamba @ 2014 04 10, 13:32)
Sveikos mamos,
Kokios galimybės naudoti natūralią higieną ligoninėje po gimdymo, nuo pirmos kūdikio gyvenimo dienos?  Aišku jeigu mama turi tam sveikatos. Kiek žinau palatoje nuolat būna padėta daug medžiaginių  palučių vystymui. Na skaitydama radau kaip palutes panaudoja praktikuojant NH. Atrodo patogu, gal reikėtų nusipirkti vienkartinių, ar naudoti tas ligoninės? Gal kurios nors praktikavote NH taip anksti, kaip sekėsi? Mano pirmagimis tik pakeliui,  tai galbūt nerealiai įsivaizduoju situaciją. Turbūt tiek kartų per parą sunku viską sugaudyti, bet kurį laiką galima suvystyti į palutes? Norisi, kad vaikas būtų kuo mažiau su pampersais.
user posted image

Aš pati pradėjau taikyt po kelių dienų, bet girdėjau ir sėkmės istorijų jau ligoninėj:) Tiesa, ten buvo kriauklė, tai į ją ir keliaudavo viskas. O naudoti vystyklus/daugkartines sauskelnes galite nuo pradžių, tik reikėtų pasirūpint neperšlampamu maišeliu joms (PUL medžiagos), ir skalbt kasdien-kas dvi. Jei jausitės gerai po gimdymo, nematau, kodėl tai galėtų būti nerealu. Sėkmės!
Atsakyti
Beveik visose palatose yra kriaukles, tai sąlygos tą daryti yra. Tik bent jau pirmą parą mama būna po gimdymo pavargusi, o ir kūdikis beveik visą laiką pirmą parą pramiega. Bet vėliau tai be problemų.... Dar toks pasvartymui klausimas, mano patirtis rodo, kad pirmagimį mamoms būna labai baisu paimti anr rankų, atsargiai laiko... o ką jau kalbėti apie nešimą virš kriauklės, kai baisu, jog jis dar galvytės visai nelaiko. smile.gif Tačiau palinkėčiau tiesiog žiūrėti kokios bus aplinkybės, nuotaikos ir pan. smile.gif
Atsakyti
Aš su antru vaikeliu neplanavau nuo pirmų dienų užsiimt natūralia higiena, bet taip jau nutiko, kad ji daug tuštinosi, tai kažkaip pradėjau nešioti ir sėkmingai mes ten varėm ligoninėj į kriauklę biggrin.gif O šiaip laikiau su vienkartinėm sauskelnėm, kažkaip paprasčiau iš karto po gimdymo. O dėl to paėmimo, tai tikrai su pirmu vaikeliu būtų neramiau buvę, dabar visai nebuvo baisu, nors dukrytė visa tokia smulkutė gimė, trapi atrodė. Kita vertus, viskas priklauso nuo mamos. Manau, ir su pirmagimiu galima tokių baimių neturėti. Aišku ir nuo nusiteikimo daug kas priklauso. Sėkmės 4u.gif Parašykit, kaip seksis bigsmile.gif
Atsakyti
As su antru vaiku nuo 4os dienos pradejau, ligonineje per daug trikde personalo daznas lankymasis, dukryte isitsai kabejo ant (*) biggrin.gif ir pati vos paeit galejau pirmom dienom, tai kazkaip patogaiu buvo pradeti namuose, iskart puikiai sekesi smile.gif Ir pritariu kad su antru vaiku drasiau, su pirmu pradejau taikyt tik nuo 2 sav. Bet jei yra nusiteikimo ir drasos manau viskas gali pavykti smile.gif Sekmes
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2014 04 10, 23:35)
As su antru vaiku nuo 4os dienos pradejau, ligonineje per daug trikde personalo daznas lankymasis, dukryte isitsai kabejo ant (*)  biggrin.gif  ir pati vos paeit galejau pirmom dienom, tai kazkaip patogaiu buvo pradeti namuose, iskart puikiai sekesi smile.gif Ir pritariu kad su antru vaiku drasiau, su pirmu pradejau taikyt tik nuo 2 sav. Bet jei yra nusiteikimo ir drasos manau viskas gali pavykti smile.gif Sekmes


Prašom plačiau, kaip su pirmuoju sekėsi? Ar pagaudavot, kokio amžiaus visai palučių ir sauskelnių atsisakėt? Labai įdomu smile.gif
Atsakyti
Noreciau naudoti daugkartines sauskelnes g.gif bet sitas variantas man patiko, bet nezinau ar mokeciau kazkaip baisu katik gimusi nesti virs kriaukels kad sysiu padarytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulvė @ 2014 04 11, 20:59)
Noreciau naudoti daugkartines sauskelnes  g.gif  bet sitas variantas man patiko, bet nezinau ar mokeciau kazkaip baisu katik gimusi nesti virs kriaukels kad sysiu padarytu  smile.gif

Nebūtina vos gimusį smile.gif Pradėti galima bet kada (nors geriau kuo anksčiau, iki keturių mėnesių).
Atsakyti
Na suprantu kad pirmom dienom gali būti truputį baisu, kad vaiko nesulaižučiau netyčia, pasistengsiu būti drąsesnė biggrin.gif bet kaip sakė tas mekonijus labai sunkiai nusiplauna nuo užpakaliuko tai įsivaizduoju jeigu vaikiukas padaręs išsivolios jame tai darbo bus daugiau prie kriauklės kol nugrandysiu. Tai tikiuos nors vieną kitą kartą pagauti jei tik galimybės leis.
Atsakyti
QUOTE(Umbavamba @ 2014 04 12, 10:47)
Na suprantu kad pirmom dienom gali būti truputį baisu, kad vaiko nesulaižučiau netyčia, pasistengsiu būti drąsesnė  biggrin.gif bet kaip sakė tas mekonijus labai sunkiai nusiplauna nuo užpakaliuko tai įsivaizduoju jeigu vaikiukas padaręs išsivolios jame tai darbo bus daugiau prie kriauklės kol nugrandysiu. Tai tikiuos nors vieną kitą kartą pagauti jei tik galimybės leis.


Ooo taip biggrin.gif Sūnelis pirmą kartą mekonijom pavarė naktį, tai vyras lėkė seselės kviesti, nesumojom, ką dabar daryt biggrin.gif O dukrelę nešiojau vis virš kriauklės, varė ji ten sau smagiai visą mekonijų, ir nereikėjo man gramdyt jos gležnos odelės smile.gif
Atsakyti