Įkraunama...
Įkraunama...

Be vystyklų

QUOTE(Justesea @ 2014 04 12, 09:50)
Ooo taip biggrin.gif Sūnelis pirmą kartą mekonijom pavarė naktį, tai vyras lėkė seselės kviesti, nesumojom, ką dabar daryt biggrin.gif O dukrelę nešiojau vis virš kriauklės, varė ji ten sau smagiai visą mekonijų, ir nereikėjo man gramdyt jos gležnos odelės smile.gif


Labai įdomu, nešėte tada, kai vaikutis parodė, kad nori ar tiesiog dažnai nunešdavot ir atsitiktinumo dėka pagavot tą mekonijų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2014 04 11, 17:12)
Prašom plačiau, kaip su pirmuoju sekėsi? Ar pagaudavot, kokio amžiaus visai palučių ir sauskelnių atsisakėt? Labai įdomu smile.gif


Pirma dukrele pradejau "sodint" nuo 2 savaiciu mazdaug, kokio amziaus atsisakem tiesa pasakius nebepamenu, reikejo uzsirasyt biggrin.gif bet pamenu kad pirma visara (gimusi spali) ropinedavo tik su pedkelnem arba nuoga, kartais merliuka koki ikisdavau, tai kartais pagaudavau kartais ne, visko buvo, o siap augant vaikui tie zenklai keiciasi ir man pvz ropojancio vaiko zenklus sunkiausiai sekdavosi suprast biggrin.gif
Gal nuo kokiu 1,5-2 manau visishkai atsisakem pagalbiniu priemoniu. Bet avariju kartais pasitaikydavo vistiek. Bet ant puoduko ejo noriai.
Atsakyti
QUOTE(Umbavamba @ 2014 04 12, 11:25)
Labai įdomu, nešėte tada, kai vaikutis parodė, kad nori ar tiesiog dažnai nunešdavot ir atsitiktinumo dėka pagavot tą mekonijų?  bigsmile.gif


Žinokit, tos pirmos dienos po gimdymo yra toks kosmosas, kad labai sunku tiksliai viską prisiminti biggrin.gif Vyro paklausiau, ir jis neatsimena biggrin.gif Greičiausiai kai nubusdavo, keisdavau sauskelnes ir nešdavau. Turbūt pirmas kartas į sauskelnes buvo, o gal išvis taip buvo, kad nuėmus pamačiau, kad lenda ir nešiau g.gif O paskui kažkaip ir nebuvo į sauskelnes, nes tik nunešu, ji ir daro iškart. Ir paskui ilgai taip buvo, į sauskelnes nekakojo, tik nunešta į kriauklę. O ženklus vėliau supratau, bet tik sysiuko, o paskui pradėjo maištaut, paskui vėl darė. Žodžiu, pas mus buvo visko - ir nh, ir vienkartinių, ir daugkartinių sauskelnių, ko tik nori biggrin.gif O dabar laikau sau vienkartinėm, nes labai jautri odelė drėgmei pasidarė, bet panelė žino, ką reikia daryti ant puodo, visada pasistengia, o jei nori tuo metu, tai ir padaro. Ir jau kokį mėnesį įvardina tą procesą "sss", bet dažniausiai, kai mato kitus darančius biggrin.gif Nors yra ir iš niekur nieko sakius ir pasirodo norėjo bigsmile.gif Bet dar reti tokie atvejai. Tai va apskritai aš visom keturiom už natūralią higieną, bet visgi tam reikia kiek daugiau kantrybės. Man kartais jos pritrūkdavo. Su pirmu vaikeliu gal paprasčiau:)
Atsakyti
Man smagu girdėti apie tokias geras patirtis drinks_cheers.gif
Atsakyti

Sveikos!
Puikiai viskas mums pavyksta nuo pirmų parų, na... ligoninėj jau nebespėjau sugaudyt, bet namie tuštinosi tik ant vonios kelis mėnesius ir žinodama, kad jau nusegu vystyklus ir tuoj pakabinsiu virš vonios pradeda inkšti, kad paskubėčiau ir padaro!
Po to sugrybavo, nebenori būti tokioj pozoj, stojasi, kojas ištempia ir išsitiesia. kelias savaites į vystyklus tuštinasi, o pasišlapina jei virš vonios laikau ir vandenį atsuku, bet irgi zirzia, ir visad į bliudelį kambary tada vandens nereikia, gal vonioj pabodo tos pačios plytelės tai aš šonu laikau, kojas viena ranka pakėlus, kad mane matytų, pakalba kažką ir padaro. jei užsiimam tai per pusdienį sunaudojam tik tris ar du vystyklus, bet daugiau mano iniciatyva, spėlioju šį kart turbūt nori, būna ir neatspėju ! Bet naktį ir išėjimui į lauką būna su vienkartinėms.
Skaitau temą iš naujo, kaip pagerinti tuos mūsų įgūdžius? Gal vienkartinės gadina reikalus? Bet jau naktį visą išmiega tai būdama su vystyklais prabus kelis kart...
ir jau ruduo, namie vėsu, kaip rengiat, kad būtų lengva ir greita patubdyt ant puodo? Kol užsegu šliaužtus ir kojines užmaunu tai vėl tūpt reikia! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Umbavamba: 21 spalio 2014 - 13:16
Sveikos,
bandom ir mes praktikuoti šį dalyką, dabar galvoju, kodėl to su pirma dukra nedariau g.gif pradėjom palyginus vėlokai, gal nuo 5mėn., bet rimtą reikalą 99proc. kartų padaro į klozetą, o su sysiuku kaip kada išeina. Man iškilo klausimas, gal kas galės pasidalinti savo patirtimi. Aš savo bambiziuką visą laiką laikau virš klozeto, o kaip bus kai norėsiu, kad jis viską tą darytų ant puodo? Nes jis dabar pripratęs, kad aš jį laikau... g.gif ir man lygiai toks klausimėlis iškilo kaip ir Umbavamba, kaip aprengti, kad kuo greičiau būtų galima nurengti...

Umbavamba, o koks jūsų vaikučio amžius?
Atsakyti
Manau, patogiau be bodžiukų, nereikia segti, tiesiog pėdkelnės ir kelnytės ir viršutinė dalis.

Maniškei nebuvo sudėtinga nuo laikymo iki puodo pereikt, ilgainiui jau net ir neleido, kad laikyčiau smile.gif Tik pas mus šiaip su NH palaida bala buvo, mamytė ne pavyzdinga labai biggrin.gif
Atsakyti
Mums 4.5 mėn. biggrin.gif
su pėdkelnėm gera.mintis, tik aš jų niekad nemaudavau tai dabar koks vaiko vikrumas, kad vieną koją įkišu, o kita išsimauna ir vėl iš pradžių! Bet bandysim
Atsakyti
QUOTE(Umbavamba @ 2014 10 22, 17:32)
Mums 4.5 mėn.  biggrin.gif
su pėdkelnėm gera.mintis, tik aš jų niekad nemaudavau tai dabar koks vaiko vikrumas, kad vieną koją įkišu, o kita išsimauna ir vėl iš pradžių! Bet bandysim


Aš tokio amžiaus dar naudojau daugkartinius vystyklus, tai moviau ant jų vilnones kelnytes iš Raskilos, jos tokios iki pažastų biggrin.gif

Ten mano ankstesniam poste turėjo būti pėdkelnės ar kelnytės smile.gif Beje, savo ne nh'iniam sūneliui irgi nuo 4 mėn. moviau pėdkelnes, kažkaip nebesižiūrėjo jis man su šliaužtais, per didelis jiems atrodė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justesea: 22 spalio 2014 - 17:21
QUOTE(Justesea @ 2014 10 22, 17:20)
Aš tokio amžiaus dar naudojau daugkartinius vystyklus, tai moviau ant jų vilnones kelnytes iš Raskilos, jos tokios iki pažastų biggrin.gif

Ten mano ankstesniam poste turėjo būti pėdkelnės ar kelnytės smile.gif Beje, savo ne nh'iniam sūneliui irgi nuo 4 mėn. moviau pėdkelnes, kažkaip nebesižiūrėjo jis man su šliaužtais, per didelis jiems atrodė biggrin.gif



Aha mes naudojame drėgmės nepraleidžiančias kelnaites ir merliukus, įklotus. Gal kaip mergaitei bus gerai pėdkelnės

Va kuo šliaužtai geri, kad įkišai pirštą tarp merliaus ir patikrinai ar nedrėgna, o va pėdkelnes jau nuimt reikia. Bet vistiek jei zirzia reiškia arba jau per vėlu ir šlapia ARBA sausa ir spėsiu pasodint. Bet kuriuo atveju reiks numauti biggrin.gif o kojytės tai vėsios pasidaro nuo dažno plikinėjimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Umbavamba: 22 spalio 2014 - 18:03
Aš dėjau frotinius įklotus ir apvyniodavau marlės gabalu specialiai sulankstytu, su snapiu sutvirtindavau ir ant viršaus vilnonės kelnytės. Daug to vyniojimo, bet su mažu leliuku man patikdavo užsiimti, kalbinti tuo metu smile.gif Ir tos oro vonios gerai, mažiukų dažnai kojos linkusios šalti ir rankos, svarbu, kad visas kūnelis neatvėsta. Pirmasis grūdinimasis oro vonios smile.gif
Atsakyti
Mes šliaužtinukų seniai nenaudojam, tik miegui, o kol nešildė, tai tas bodžiukas labai pritinka, bandysiu vilkti tik maikutę, žiūrėsim kaip seksis, tik įtariu, kad nugara vis bus plika... g.gif ir reiks bandyti sodinti ant puodo smile.gif
Atsakyti