Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios nuorodos nėštukėms ir mamoms

QUOTE(inetika @ 2009 10 11, 21:31)
Sveikos busimos mamytes ir jau esamos    nestuke.gif
Kvieciu apsilankyti puslapyje www.girlorboy.net

Man rodo, kad pirmoji mergyte (taip ir yra wub.gif ), o antroji irgi turetu buti mergyte, bet sito as dar nezinau biggrin.gif
Atsakyti
Kiekvienai besilaukianciai naudingas straipsnis Apie miega kartu su vaiku 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inetika @ 2009 10 11, 21:31)
Sveikos busimos mamytes ir jau esamos    nestuke.gif
Kvieciu apsilankyti puslapyje www.girlorboy.net

man parode kad pirmas vaikas berniukas, nors turiu nuostabia mergaite, o dabar rodo kad bus mergaite, tai jauciu reikia laukti berniuko, nes man rodo atvirksciai lotuliukas.gif
Atsakyti
jau iš šitos nuorodos tai pisijuokiau lotuliukas.gif www.girlorboy.net
kad pirma mergaitė atitiko,galvoju patikrinsiu pagal brolio 3 berniukus, ir kagi iš trijų bernų liko tik vienas lotuliukas.gif .
Atsakyti
sveikutes mamytes, smile.gif gal zinote kas lietuviska koky adresa mirksiukas.gif
Atsakyti
Geras straipsnis apie nėštumo stadijas:
http://www.suaugusie...kas-zinotina-7/
Atsakyti
QUOTE(inga325 @ 2011 05 19, 17:03)


o čia manau visoms pravers http://www.babycaret...nuoma-nestukems
Atsakyti
QUOTE(inetika @ 2009 10 11, 21:31)
Sveikos busimos mamytes ir jau esamos     nestuke.gif
Kvieciu apsilankyti puslapyje www.girlorboy.net
Galesite suzinoti kas gims, ar paplanuoti.    4u.gif     Si skaicuokle sukurta remiantis mociutes budu, kuri jau ji nuo senu laiku zino. Jos paskaiciavimu mano vyras sukure puslapi. Jau paskaiciuota,kad is 60 vaiku,  bigsmile.gif  kuriuos skaiciavo mociute, tik 3 is ju gime ne taip, kaip ji buvo paskaiciavusi, bet nieko 100% nera tikslumo.  
Atrodo neitiketina, bet siulau jums pabandyti ivesti savo tevu datas ir paziureti,ar jus gimete, tas, kas buvo paskaiciuota 4u.gif



Na, man tai nesutampa schmoll.gif Pirma rodo, kad mergaite, o turiu berniuka. Antra rodo, kad berniukas, na gyd sako kad berniukas smile.gif tai kaip is tikro? nebus isvajotos mergaites? verysad.gif

o ir patikrinau su tevais smile.gif as ir mano sese turejom buti bernais lotuliukas.gif
sesei pirma mergyte - taip ir yra, antras irgi mergyte, nors turi beriuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievutiki: 03 birželio 2011 - 12:25
Man rodo, kad berniukas bigsmile.gif o ar teisingai, paaiskes kai gims biggrin.gif
Atsakyti
Nesąmones rodo,taip ir aš galiu paburti biggrin.gif ,rodo kad berniukas, o pas mane jau mėnuo kai mergaitė lotuliukas.gif .
Atsakyti
Tais aš net netikiu, pasitikiu daktarais kurie mato ir aiškiai gali pasakyti kas bus smile.gif O jei čia keletą kartu atitiko ir palei tai spręsti tikrai negalima schmoll.gif Aš taip manau smile.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif
esu cia naujoke, laukiuosi pirmaji karta, kolkas apie savo nestuma zinau tik is begales padarytu testu, pagal skaiciavimus man dabar 5 savaite. 4u.gif Norejau paklausti ka galetumete patarti is kur rinkti ivairia informacija apie nestuma ir busima vaikucio prieziura? Gal turite pasiulytu kokiu knygu ar neverta leisti pinigeliu, o gal tiesiog skaityt ivairius straipsnius internete. g.gif aciu smile.gif
Atsakyti