Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios nuorodos nėštukėms ir mamoms

sveiki, tureciau toki klausima gal kas papasakos,kaip uzsiregistruot tam kalendoriuje nestumo,jei besilaukdama sirgau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija.t @ 2011 12 17, 15:20)
Sveikos  ax.gif
esu cia naujoke, laukiuosi pirmaji karta, kolkas apie savo nestuma zinau tik is begales padarytu testu, pagal skaiciavimus man dabar 5 savaite.  4u.gif Norejau paklausti ka galetumete patarti is kur rinkti ivairia informacija apie nestuma ir busima vaikucio prieziura? Gal turite pasiulytu kokiu knygu ar neverta leisti pinigeliu, o gal tiesiog skaityt ivairius straipsnius internete.  g.gif aciu  smile.gif

Matau tau niekas nepatare nieko:( as dabar tokiam laike kaip kad tu buvai, gal jau per sita laika susiradai kokiu straipsniu geru?
Atsakyti
QUOTE(Braske3 @ 2012 01 16, 19:35)
Matau tau niekas nepatare nieko:( as dabar tokiam laike kaip kad tu buvai, gal jau per sita laika susiradai kokiu straipsniu geru?

Dar nedidelis nestumas, bet vistiek sveikinu, jus abi smile.gif kad domites taip isanksto. Kai man buvo pirmas kartas, viskas domino. Bet paskui laiko pritruko ir jegu. Galvojau iseisiu i dekreta tada ir pasidomesiu, o paskui visko nebespejau. Saunuoles, kad jau dabar domites. Siulyciau, veliau, kai bus jau didesnis pilvelis, nueiti i nesciuju kursus. Ten ir klausimus jums atsakys ir papasakos viko. Ir apie zindyma papasakoja (gal ne visi, bet papasakoja). As lankiau Vilniaus arkivyskupijos kursus (prie Ausros vartu). Jus nzn kokiam mieste esate, bet Vingro kursai vyksta ir Kaune ir gal Klaipedoje. Drauge jais buvo labai patenkinta, o man tai mano patiko. Jeigu nenorit kursu, skaitykit straipsnius internete (bet zinot kaip buna internete daznai galit rasti priestaringu straipsniu). Knygu as neskaiciau, nors turejau nestumo biblija (nieko labai labai stebuklingo, viska is internetiniu skaiciuokliu pagal savaites suzinojau ka ir ten rase). Siulau labiau pasidometi vaikiuko masaziukais (yra neblogu knyguciu net nemokaimai atsisiusti internete galima), maudymu, zindymu (zindyk.lt) temomis. O visa kita ateis su vaikiuku. Ka ten domestis pampersu keitimu ar bambutes prieziura, nemokesit uzpakaliuko isplauti ar su vatyte bambutes atsargiai pavalyti? Atsirugti pakelsite, pilvuka paglostysite, diegliuku gal nebus. O jei bus panesiosit ant rankos ir viskas susitvarkys. SEKMES smile.gif
Atsakyti
Tad būtų gerai įsigyti jį man smile.gif Klaipėdoj gyvenat?
Papildyta:
Sorry ne cia norejau parasyt blush2.gif
Atsakyti
mielos nestukes nestuke.gif ir tos kurios apie tai dar svajojate ax.gif Kai ateis laikas nuspresti kaip ir kur pirmakart susitikti su savo mazuliuku, galbut s ajosite apie jaukia, intymia, ramia aplinka, kurioje butumete neblaskoma. Jei nestumas bus sklandus, o jus sveika, tai galesite igyvendinti pacia graziausia gyvenimo patirti savo namuose! Jeigu norime gauti pagalba gimdant namuose (o tai jau vykdoma daugelyje pasaulio saliu) pasirasykime peticija, kad butu iteisinta mediku pagalba gimdancioms namuose smile.gif 4u.gif
http://www.e-peticij...mo-aplinkybes-i
Atsakyti
Galiu parekomenduoti dokumentinį filmą apie kūdikėlius- žiūrėjom kartu su septynmete dukra ir labai patiko Babies (2010)
thumbup.gif manau, idealiai tinka nėštukėms nestuke.gif turinčioms ir svajojančioms apie vaikiuką. Toks net mokomasis iš dalies- pakalbėjom, kaip vaikai skirtingai auga skirtingose šalyse, skaniai pasijuokėm iš mažųjų išdaigų thumbup.gif rekomenduočiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 18 spalio 2012 - 18:47
http://theshapeofamother.com/
Atsakyti
www.facebook.com/TagOfLove jei kas turit facebook pabandykit paziureti, be proto grazu
Atsakyti
Video apie gimdymą ir šiaip puslapyje daug naudingos informacijos:
http://www.babycente...ideo/live-birth
Atsakyti
Taupydama laiką pirmuosius rūbelius savo mažyliui pirkau e. parduotuvėje
http://www.kido.lt/d...altas-50cm.html
Kokybiški, mano žieminukui su ilgom rankovėm ir spec. rankovyčių užlenkimais, kad nereikėtų pirštinėlių. Likau labai patenkinta smile.gif daug kur paduotuvėse tokių smėlinukų neturi. Kadangi jie be ryškių paveiksliukų, galėsiu skalbti aukštoj temperatūroj ax.gif nusprendžiau pasidalint savo mažu džiaugsmu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalija.t @ 2011 12 17, 23:20)
Sveikos  ax.gif
esu cia naujoke, laukiuosi pirmaji karta, kolkas apie savo nestuma zinau tik is begales padarytu testu, pagal skaiciavimus man dabar 5 savaite.  4u.gif Norejau paklausti ka galetumete patarti is kur rinkti ivairia informacija apie nestuma ir busima vaikucio prieziura? Gal turite pasiulytu kokiu knygu ar neverta leisti pinigeliu, o gal tiesiog skaityt ivairius straipsnius internete.  g.gif aciu  smile.gif

Jau turiu kažkiek nuosavos patirties ir įsitikinau, kad nėštukėms verta iš anksto pasidomėti ir apie vaikelio maitinimą. Ypač apie žindymą. Tai prasideda tuojau pat pagimdžius ir mokytis jau nebus laiko. Tuomet tikrai geriau žinoti, o ne spėlioti ir eksperimentuoti. Ypač daug naudingos informacijos radau šitoje svetainėje zindyk.lt good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linda Smagi: 17 rugsėjo 2013 - 22:16
Aš labai daug gerų patarimų radau Gina Ford knygoje "Sveiko kūdikio dienotvarkė". Nuoširdžiai rekomenduoju smile.gif
Atsakyti