Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos, ekstrasensai ir t.t.

http://www.youtube.c...735FAAAAAAAACAA
Siūlau pažiūrėti ir išsakyti savo nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(Vanduo @ 2011 12 14, 15:07)
Visuomenėje sklando gandai apie įvariausios sėkmės pavyzdžius.

Kad kažkas milijoną laimėjo, kažkas išvažiavo į užsienį ir gerai užsidirbo, kad kažkas nuėjo pas kažkokią bobutę, ana rankas pridėjo ir pasveiko ir t.t.

Visa  tai linijinio proto stimulai.

Tokie žmonės užsidęga tuo, kad ir jam tai gali įvykti tik tereikia bilietą nusipirkti, nuvažiuoti, nulėkti, nuskuosti, suspėti ir gausiu.

Jeigu pastebėtumėte, tai ezoterikos pasaulyje nuo vieno bionergetiko ar būrėjos pas kitą begioja  tie patys.  Vienas ir tas pats kontingentas laksto.

O jeigu stimulai nukreipti į pačio vidų, kad pasinęrk, ieškok savyje naujų pojūčių, požiūrio ir viską gausi?

Chaliavos čia nebėra. Čia jau sunku, nesuprantu, oi ne man ir t.t.  Stimuliacija gęsta.

Būdavo anksčiau, kurie į Indiją pas Satja Sai Baba kol dar gyvas buvo lakstė stebuklų, fokusų.  Briedo.

Bet kadangi išleistus pinigus ir savo kvailumą pateisinti reikia, tai būtent jie ir išnešioja gandus, kad matė ir visiškai nesvarbu, kad nematė nieko. 
Jie patys įtiki tuo ko nematė, kad pateisinti savo apgailėtiną gyvenimą, savo nevykėliškumą.


Tikrai, yra tu sekmingu isvykimo i uzsieni pavyzdziu, nereikia nei gandu.. viena..

Ezoterikos pasaulis tik tuo skiriasi, kad apima platesne dali "pasaulio", ezoterikas mato "du pasaulius"- svarbiausia, mano manymu, abiejuose islaikyti pusiausvyra smile.gif .. antra..

Nezinau, kaip Satja Sai Baba, bet tikiu, kad aplankant sviesias asmenybes, tamsesnis nesidarai.. trecia..

Kiekvieno gyvenimas toks, koki susikurem, ir gal tik Vandeniui tokiu besiverzianciu pas Sai Baba ir pan. gyvenimas pagal paties linijinio proto "linija" atrodo apgailetinas, nes tik pats apgailetinuma sioje vietoje tematai.. As tai,pvz, jau dziaugciaus vien keliones teikiamais malonumais -skrydziu, ispudziais, bendravimu su zmonemis, ne vien Sai Baba wink.gif ..ketvirta..

Kiekvienam lemta skirtingai atrasti save - zinoma, Vandeniui tikriausiai labiausiai patiktu (bent jau pagal paskutinius jo postus), kad tai ivyktu uzsidarius baltoje dezeje, izoliuotoje nuo pasaulio .. Bent jau tokiu budu garantuotai apsaugotiems nuo "sarlatanu":)
.. penkta..

ax.gif


Atsakyti
Ezoteriku, ne ezoterikos pasaulis, norejau pasakyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merfise: 18 sausio 2012 - 14:05
Gal kas pas anika buvot?
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2012 02 03, 20:52)
Gal kas pas anika buvot?

na man irgi aktolu, gal kas žinot jos tel nr
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif

si vakara per TV3 "Gyvenimas yra grazus" rode ekstrasense, kurios neivardijo..Gal kas zino kas ji ir kaip ja rasti?
Atsakyti
To paties norejau paklaust...ne veltui moteriske slapstosi, kai uzgrius ja tukstanciai ax.gif
Papildyta:
O gal gailit parasyti Jolantos is Jonavos kordinates?Buciau dekinga.
Atsakyti
QUOTE(migle111 @ 2012 02 14, 10:01)
To paties norejau paklaust...ne veltui moteriske slapstosi, kai uzgrius ja tukstanciai ax.gif
Papildyta:
O gal gailit parasyti Jolantos is Jonavos kordinates?Buciau dekinga.




slapstosi ir per tv rodosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareja2 @ 2012 02 15, 02:19)
slapstosi ir per tv rodosi  lotuliukas.gif


Man ir šiaip pasirodė keista, kad neva nenori, kad kaimynai sužinotų... Tai vargu ar jau taip ir nenutuokia, o dar tas perukas "užsimaskavimui", reikėjo tada akinius tamsius užsidėti ar į sieną nusisukti... Neva kaimynai tai tikrai jau neatpažins pamatę per TV smile.gif Na žodžiu keistas tas maskavimosi būdas pasirodė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 15 vasario 2012 - 08:31
QUOTE(imarta @ 2012 02 03, 19:52)
Gal kas pas anika buvot?

Ir man aktualu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žino ir gali atsiūsti chiromantų adresus? Būtų neblogai kad būtų iš Vilniaus, Jonavos, šių apylinkių. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2012 02 17, 17:31)
Ir man aktualu  4u.gif



Anika per FB gali rast Anika extra

Bet idomu butu suzinot atsiliepimus apie ja
Atsakyti