Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

ar jums veikia regitros puslpis , kur egzaminams užsiregistruoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2007 09 08, 07:46)
ar jums veikia regitros puslpis , kur egzaminams užsiregistruoti  g.gif

šiaip veikia 4u.gif
tik būna kartais, kad sustreikuoja smile.gif

o mano brolis kaip supratau atšaukė šiandien 13:30 praktinį egzaminą Kaune doh.gif
sakau gal zaiziukas išsilaikytų viską šiandien ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 09 08, 09:46)
šiaip veikia 4u.gif
tik būna kartais, kad sustreikuoja smile.gif

o mano brolis kaip supratau atšaukė šiandien 13:30 praktinį egzaminą Kaune doh.gif
sakau gal zaiziukas išsilaikytų viską šiandien ax.gif  smile.gif


islaikiau teorija thumbup.gif
daba laukia pats baisiausias...pinigu kisimas ir nervu gadinimas... blink.gif
o tai kad lyg negalima tai paciau dienai registruotis, parasyta kad galima tik kitai darbo dienai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaiziukas @ 2007 09 08, 09:58)
islaikiau teorija  thumbup.gif
daba laukia pats baisiausias...pinigu kisimas ir nervu gadinimas... blink.gif
o tai kad lyg negalima tai paciau dienai registruotis, parasyta kad galima tik kitai darbo dienai... blush2.gif

Sveikinu thumbup.gif , juk sakiau, kad ten nieko baisaus wub.gif
žinok buvo atveju, netgi Zebro viena mokinė taip darė, kad išsilaikė teoriją ir tą pačią dieną kažkas neatėjo laikyti važiavimo - tai išsilaikė ir jį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 09 08, 09:46)
šiaip veikia 4u.gif
tik būna kartais, kad sustreikuoja smile.gif

o mano brolis kaip supratau atšaukė šiandien 13:30 praktinį egzaminą Kaune doh.gif
sakau gal zaiziukas išsilaikytų viską šiandien ax.gif  smile.gif


neblogą idėją pametėjai, tai aš irgi dabar atšaukiau smile.gif na nejutau, kad galiu išlaikyti, o kai nusistatymas toks.. doh.gif
manau, ieškosiu instruktoriaus ir bandysiu dar pasipraktikuot, nes ta baimė mane visai surys blush2.gif
Atsakyti
tai jei jautei, kad nepasiseks, gal ir gerai, kad atšaukei 4u.gif
bandyk paieškot instruktoriaus kokio - reikia dabar tau pasitikėjimą savimi atstatyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 09 08, 10:14)
tai jei jautei, kad nepasiseks, gal ir gerai, kad atšaukei  4u.gif
bandyk paieškot instruktoriaus kokio - reikia dabar tau pasitikėjimą savimi atstatyti  wub.gif


nu va, ir draugas palaiko mano sprendimą, vadinasi, viskas taip ir turi būti ax.gif

beje, pažiūrėjau aš vakar į išlaikiusiųjų egzaminus statistiką pagal vairavimo mokyklas, tai tos vairavimo mokyklos, kur aš mokiausi taip ilgai, net nėra! tai turbūt daug ką pasako, jeigu aš po 20 pamokų vis dar bijau ir nemoku vairuot g.gif
tai nežinau, kur čia to instruktoriaus ieškot. mačiau kieme prie namų stovi kažkokios vairavimo mokyklos mašiniukas, gal savo telefono numerį už valytuvų užkišt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gege @ 2007 09 08, 10:21)
nu va, ir draugas palaiko mano sprendimą, vadinasi, viskas taip ir turi būti  ax.gif

beje, pažiūrėjau aš vakar į išlaikiusiųjų egzaminus statistiką pagal vairavimo mokyklas, tai tos vairavimo mokyklos, kur aš mokiausi taip ilgai, net nėra! tai turbūt daug ką pasako, jeigu aš po 20 pamokų vis dar bijau ir nemoku vairuot  g.gif
tai nežinau, kur čia to instruktoriaus ieškot. mačiau kieme prie namų stovi kažkokios vairavimo mokyklos mašiniukas, gal savo telefono numerį už valytuvų užkišt?  ax.gif

aišku...

geriau neužkišk numeriuko, o palauk ir pašnekėk ax.gif
Atsakyti
neišlaikiau šnd praktikos angel_sadangel.gif nepadariau nei vienos kritinės klaidos, bet užtat padariau nekritinių cray.gif aikštelei dar normaliai, bet mieste unsure.gif ***** mokausi vairuoti su POLO, o papuolė golfas scare.gif nu ir načiort, nesu niekad užgesus per tiek laiko kiek mokiausi, o su golfu mieste užgesau verysad.gif ir ne vieną kart....
vnž verkti noriu, nes tiek streso patyriau ir dar turėsiu patirt tiek pat kol išlaikysiu cray.gif
Atsakyti
SM kitas kartas bus sekmingas mirksiukas.gif 4u.gif


as tai nezinau kai laikiau egza nepajutau skirtumo didelio tarp polo ir golfo...mokiaus su golfu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tinginiuke @ 2007 09 08, 15:41)
SM kitas kartas bus sekmingas mirksiukas.gif  4u.gif
as tai nezinau kai laikiau egza nepajutau skirtumo didelio tarp polo ir golfo...mokiaus su golfu ax.gif


man sunkiau su golfu, net gi daug sunkiau, bet čia aišku man, vakar važiavau su opeliu, tai nepajutau skirtumo o čia jaudulys ir šita mašina matyt savo padarė, sunkiai jaučiau pedalus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2007 09 08, 15:59)
man sunkiau su golfu, net gi daug sunkiau, bet čia aišku man, vakar važiavau su opeliu, tai nepajutau skirtumo o čia jaudulys ir šita mašina matyt savo padarė, sunkiai jaučiau pedalus  unsure.gif

gali buti.....man tai tik pasijaute ka regitros pedalai jautresni nesgi naujesne masina ax.gif nei mokiaus ax.gif
Atsakyti