Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

QUOTE(zaiziukas @ 2007 09 06, 11:55)
jo, labai blogai kai instruktorius iseidineja is darbo, nelinkeciau niekam, bo tada jam mokiniai neidomu, uzsivertes kitais darbais ir nepakankamai skiria demesio... verysad.gif  ir dar jei ka nors ne taip darai, tai ne tai kad ramiai pasakytu, bet pakeltu tonu, tipo kokias cia nesamones darai vaziuodama, vos ne turi viska jau moket...  unsure.gif doh.gif

va va...
jam irgi gal šioks toks stresas ar kas...
nes kai aš važinėjau, tai man nėkart balso nepakėlė, nei privertė pasijusti kvailai, kaip tik drąsindavo wub.gif

Atsakyti
zaiziuk, o gal jau girdėjai, ar rado naują instruktorių, ardar ne unsure.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 09 06, 16:13)
zaiziuk, o gal jau girdėjai, ar rado naują instruktorių, ardar ne  unsure.gif  ax.gif


atsisveikinau jau su savo instruktorium, daugiau nebepasimatysim... verysad.gif
mokslai baigesi,o dar neismokau vairuot... doh.gif
kiek zinau tai dar naujo zmogaus nerado, jeigu mano zinios nepasene ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaiziukas @ 2007 09 06, 16:22)
atsisveikinau jau su savo instruktorium, daugiau nebepasimatysim... verysad.gif
mokslai baigesi,o dar neismokau vairuot... doh.gif
kiek zinau tai dar naujo zmogaus nerado, jeigu mano zinios nepasene  ax.gif

gal kada kelyje pasimatysit smile.gif

o dėl naujo žmogaus tai jo... jei nerado, tai krūvis Linui ir Stasiui bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 09 06, 16:27)
gal kada kelyje pasimatysit smile.gif

o dėl naujo žmogaus tai jo... jei nerado, tai krūvis Linui ir Stasiui bus doh.gif


tai jau dabar nebeimanoma pas juos uzsirasyt... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 09 06, 16:27)
gal kada kelyje pasimatysit smile.gif

o dėl naujo žmogaus tai jo... jei nerado, tai krūvis Linui ir Stasiui bus doh.gif

Sveikos. 4u.gif
O ką apie Stasį gero arba nelabai galit pasakyti?Aš dar tik 2 teorijos paskaitose buvau, bet jau kitą arba dar kitą savaitę gal reikėtų eiti su kuriuo nors tartis... blush2.gif Apie Liną tai čia daug gero prisiskaičiau... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2007 09 06, 16:33)
Sveikos. 4u.gif
O ką apie Stasį gero arba nelabai galit pasakyti?Aš dar tik 2 teorijos paskaitose buvau, bet jau kitą arba dar kitą savaitę gal reikėtų eiti su kuriuo nors tartis... blush2.gif Apie Liną tai čia daug gero prisiskaičiau... wub.gif

man važiuoti neteko, bet keletu žodžių persimesti teko, belaukiant Juozo smile.gif
tai ką aš žinau, visai normalus pasirodė ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2007 09 06, 16:33)
Sveikos. 4u.gif
O ką apie Stasį gero arba nelabai galit pasakyti?Aš dar tik 2 teorijos paskaitose buvau, bet jau kitą arba dar kitą savaitę gal reikėtų eiti su kuriuo nors tartis... blush2.gif Apie Liną tai čia daug gero prisiskaičiau... wub.gif


man ir vaziuot neteko, bet nieko atrodo, visada kiek matau pedantiskai masiniuka blizgina lotuliukas.gif
o ieskot su kuo vairuosi tai jau gali pradet, bo labai daba eiles dideles, tikrai kokias tris savaites lauksi savo pirmo vaziavimo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaiziukas @ 2007 09 06, 16:47)
man ir vaziuot neteko, bet nieko atrodo, visada kiek matau pedantiskai masiniuka blizgina  lotuliukas.gif
o ieskot su kuo vairuosi tai jau gali pradet, bo labai daba eiles dideles, tikrai kokias tris savaites lauksi savo pirmo vaziavimo... ax.gif

aha, kad mašiniuką labai prižiūri tai tikrai wub.gif

Juozas tai nelabai nelabai poliuką tvarkydavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 09 06, 22:38)
aha, kad mašiniuką labai prižiūri tai tikrai  wub.gif

Juozas tai nelabai nelabai poliuką tvarkydavo  ax.gif

kad jau ce prakalbot apie masinu svara..tai bandua prisiminti kokioj as vazinejaus svaroj ar ne g.gif biggrin.gif per daug turbtu buvau uzsiemus kad nepamenu ax.gif ....atkreipiau demesi tia man tas nepatiko kad dureliu kisenese budavo skudureliai..ir daugelis vairuptpju vyru taip daro....ana diena maciau savo insturktoiu kilimelius purtant...siaip negaliu skustis neteko murzinoj vaziuot ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinginiuke: 06 rugsėjo 2007 - 21:55
QUOTE(tinginiuke @ 2007 09 06, 22:55)
kad jau ce prakalbot apie masinu svara..tai bandua prisiminti kokioj as vazinejaus svaroj ar ne g.gif  biggrin.gif per daug turbtu buvau uzsiemus kad nepamenu ax.gif ....atkreipiau demesi tia man tas nepatiko kad dureliu kisenese budavo skudureliai..ir daugelis vairuptpju vyru taip daro....ana diena maciau savo insturktoiu kilimelius purtant...siaip negaliu skustis neteko murzinoj vaziuot ax.gif  biggrin.gif

As kai mokiausi tai irgi maciau tu skudureliu, o siaip tai visai svari masina, tik jau kai balos budavo gatvese tai ne tiek kaip vairuoju reikedavo stebet, bet kad tik neduok die neaptaskyt masinos sonu, nes mat jis pats turi plaut, tai visas demesys i tai budavo sutelktas ne kur kokie zenklai o kur balos, na tikrai man tas nepatikdavo g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(zossia @ 2007 09 07, 08:41)
As kai mokiausi tai irgi maciau tu skudureliu, o siaip tai visai svari masina, tik jau kai balos budavo gatvese tai ne tiek kaip vairuoju reikedavo stebet, bet kad tik neduok die neaptaskyt masinos sonu, nes mat jis pats turi plaut, tai visas demesys i tai budavo sutelktas ne kur kokie zenklai o kur balos, na tikrai man tas nepatikdavo  g.gif ...


perdetas pedantiskumas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti