Įkraunama...
Įkraunama...

Naujai statomi būstai Kaune

QUOTE(questa @ 2008 06 24, 12:30)


Mano bendradarbis ten isigijo... Niu tai kokybe nesiskundzia, bet man tos dezutes nepatiko schmoll.gif Bet cia tik mano asmenine nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas nors ka nors girdėjo apie naujai pastatytus butus Kaune Sargėnuose Tvenkinio g? Kas ten statytojas? Kaip kokybė? Gal yra ten gyvenančių??

Būčiau dėkinga už bet kokia info smile.gif wub.gif wub.gif biggrin.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiolla: 21 liepos 2008 - 09:13


QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2007 10 25, 21:38)
Labas. Domiuosi Kauno raj. Užliedžiuose investicijų valdymo grupės pastatytais butukais 3 aukštų namuose. Gal kas girdėjot ką nors apie pačią įmonę, gal pirkote iš jų...O gal gyvenate jau Užliedžiuose tuose namuose ir galėtumėte pasidalinti informacija apie statybų kokybę ir pan. Bet kokia info būtų l. naudinga. Dėkui  4u.gif



QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2007 10 31, 19:31)
taip smile.gif
ir dar man asmeniškai nepatinka tas pasikėlęs vadybininkas mantas. pirmiausia tai neina niekaip su juo susitikti, iš trečio karto...paskambini, sko paskambinkit vėliau, tada vėl ir t.t....na, pagaliau susitikom. skelbime rašė kad butas 2a, bet per tą laiką kol nesusitikom, neva pardavė tą minėtą, tai siūlė kitus 3a. bet netiko mums dėl kvadratūros, tai per didelė. tai per maža. o to tarpinio varianto jau nėra...be to paklausus nelabai jis ką gali pasakyti, gal taip, sako, gal ...

tai va taip ir baigėsi mūsų kelionė po užliedžius...

dabar jau hnusižiūrėję senos statybos butuką.

sėkmės su investicijų valdymu  tongue.gif



QUOTE(perplexe @ 2008 01 14, 01:55)
Sveiki, kazkas anksciau teiravosi apie naujos statybos butus Kauno raj. Uzliedziuose. Tai mes pirkome buta ten, su daline apdaila 3900 lt uz kv.m . Namas dar yra statomas, pasak ju, statybas planuoja baigti apie geguzes menesi. Kol kas nusiskundimu neturime, tik laukiam dienos kai galesime pradeti isirengineti.



QUOTE(escada_ @ 2008 01 14, 16:22)
O is ko pirkot is "investiciju valdymo"? kada pradejo statyti nama, ar neveluoja statybos?  mirksiukas.gif

Atsakyti
O gal kas ką nors girdėjote apie butus Vaišvydavoje? Gal domėjotės ar pirkot? kokie atsiliepimai g.gif
http://www.ipvg.lt/6.htm
Atsakyti
QUOTE(krynka @ 2008 07 28, 13:24)
O gal kas ką nors girdėjote apie butus Vaišvydavoje? Gal domėjotės ar pirkot? kokie atsiliepimai  g.gif
http://www.ipvg.lt/6.htm



O Jūs matėt kokioj vietoj tas namas stovi ??? blush2.gif blush2.gif Nes jis jau kaip ir pastatytas, tik be apdailos dar...
Aš tai kai vieta pamačiau, tai bet koks noras pradingo domėtis juo toliau. Namas prie pat pagrindinės gatvės, galima sakyt jo kieme ( beveik kieme) yra degalinė...

Jei tokie dalykai nekliudo, tai Jum gal ten ir patiks biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiolla @ 2008 07 29, 22:32)
O Jūs matėt kokioj vietoj tas namas stovi ??? blush2.gif  blush2.gif Nes jis jau kaip ir pastatytas, tik be apdailos dar...
Aš tai kai vieta pamačiau, tai bet koks noras pradingo domėtis juo toliau. Namas prie pat pagrindinės gatvės, galima sakyt jo kieme ( beveik kieme) yra degalinė...

Jei tokie dalykai nekliudo, tai Jum gal ten ir patiks  biggrin.gif  biggrin.gif


Aga mačiau kur jis stovi ax.gif ale man taip neužkliuvo jo vieta...kažkaip pamasčiau ir parduotuvė už kelių žingsnių, o ir degalinė patogu šalia blush2.gif mieste šalia daug judresnių gatvių daugiabučiai stovi g.gif Nu žodžiu..man tik įdomu kaip ten kokybė ir panašūs dalykai. Kiek žiūrėjau tai yra jau išpirktų ir rezervuotų butų, tai vis tikiuosi, kad gal kas iš pirkusių nuomonę pasakys. Žodžiu pasimetimas didelis doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krynka @ 2008 07 29, 23:54)
Aga mačiau kur jis stovi  ax.gif ale man taip neužkliuvo jo vieta...kažkaip pamasčiau ir parduotuvė už kelių žingsnių, o ir degalinė patogu šalia blush2.gif mieste šalia daug judresnių gatvių daugiabučiai stovi  g.gif  Nu žodžiu..man tik įdomu kaip ten kokybė ir panašūs dalykai. Kiek žiūrėjau tai yra jau išpirktų ir rezervuotų butų, tai vis tikiuosi, kad gal kas iš pirkusių nuomonę pasakys. Žodžiu pasimetimas didelis  doh.gif  smile.gif



Zinau tik tiek, kad dabar labai kaina sumazino, nes sustojo pirkimas, tad verta nuvaziuoti ir pasiziureti.
Jei turi ar planuojat vaikucius, turi pagalvoti apie mokyklas, darzelius nes ju arti nera.
Atsakyti
gal kas susidurete su www.zaliasala.lt ir www.korionamas.lt ? Gal turite atsiliepimu, nuomoniu? Butu idomu suzinoti, nes yra minciu pirkti ten ....
Atsakyti
QUOTE(renema @ 2008 07 31, 14:31)
gal kas susidurete su www.zaliasala.lt ir www.korionamas.lt ? Gal turite atsiliepimu, nuomoniu? Butu idomu suzinoti, nes yra minciu pirkti ten ....

Buvau susidomėjus žalia sala, nieko variantas, bet kainos atžvilgiu nelabai vertas. Tolokai nuo centro, susisiekimas šiaip sau, plius nėra šaligatvių toje vietoje... Nori daug, bet mažai duoda, pasakyčiau taip. O dėl kokybės - tai į namą neįlysi, vistiek liks neaišku. Išlys brokas tik tada, kai pradėsi tvarkytis savo butuką blink.gif
Pradėjau domėtis kitais projektėliais, kadangi jau prasidėjo butų pardavimai su pilna apdaila už tokią pačią kainą. Man įdomu, gal kas gali pakomentuoti centromeros "Lyrą"? Jie pradėjo butus su pilna apdaila siūlyti. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki. Siek tiek naujokas esu, tai nepykit, jei jau bus ta tema sneketa smile.gif Noriu pirkti poros kambariu butuka Smėliuose. Kaina lyg ir nieko duoda, statytojas irgi zinomesnis, bet ziuriu ju puslapy tai nelabai nupirktu butu rodo. Gal kas zinot kokiu nors negeru dalyku apie juos? smile.gif) Labai idomu, kodel taip mazai butu nupirkta - ar siaip tokia situacija, ar kazkokios problemos su kokybe ir t.t...
Atsakyti
O gal kas nors ka nors netyčia girdėjo apie "Mažoji Dainava" Krėvės pr. gale? Butu labai idomu isgirsti atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smithers1 @ 2008 09 08, 19:03)
Sveiki. Siek tiek naujokas esu, tai nepykit, jei jau bus ta tema sneketa smile.gif Noriu pirkti poros kambariu butuka Smėliuose. Kaina lyg ir nieko duoda, statytojas irgi zinomesnis, bet ziuriu ju puslapy tai nelabai nupirktu butu rodo. Gal kas zinot kokiu nors negeru dalyku apie juos? smile.gif) Labai idomu, kodel taip mazai butu nupirkta - ar siaip tokia situacija, ar kazkokios problemos su kokybe ir t.t...

Jums normali kaina blink.gif 400 000lt už 3kamb butą? Namą be apdailos nusipirksi...
Atsakyti