Įkraunama...
Įkraunama...

Laisvalaikio leidimas - kursai

Aš lankau ispanų klb. kursus Vilniaus universiteto kalbų m-kloje. už tris mėnesius reikia mokėti 400 lt. Dėsto ispanė, pripasakoja daug įdomybių, dėsto nenuobodžiai. Aš ir atsipalaiduoju ten, ir mokausi, o po kursų einame į vieną kavinę senamiestyje ir žiūrime dideliame ekrane ispaniškus filmus be vertimo, pasivaišinam - liuks būdas atitrūkti nuo namų, prasiblaškyti.
Dar norėčiau lankyti fotografijos kursus, gal kas girdėjot apie tokius?
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 01 05, 21:01)
International Correspondence Course wink.gif
Aš bandžiau, bet man įpusėjus pabodo daryti namų užduotis, po to paaiškėjo, kad būtent tada kai atsiunčia naujas pamokas aš pristingu pinigų atsiimti siuntinuką..galų gale šiaip ne taip išsimokėjau, pasiėmiau visą anglų kalbos kursą, bet iki galo neatlikau ir nenusiunčiau visų namų užduočių mokytojams. Ir kas labiausiai nuvylė: aš gavau kursų baigimo pažymėjimą - "diplomą"...Bet juk taip nesąžininga, už ką?????? Sesuo buvo patenkinta: labai pagerino vokiečių kalbos žinias, po to pasiėmusi mano "turtą" savarankiškai pramoko anglų kalbos ir keliaudama po pasaulį jau galėjo susikalbėti. Kitų nesu bandžiusi, bet irgi vis gundausi šiaip, savo malonumui ką pasimokyt, pvz. italų ar ispanų kalbą..bet dar laikausi..nepigu sad.gif


Idomu, kiek kainuoja tos pasto islaidos, pagal siuntinio svori ar kitaip? Gal geriau apsimoka visa kursa pirkti is karto?
Atsakyti
QUOTE (vilma Liu @ 2004 01 09, 14:47)
QUOTE (Rasma @ 2004 01 05, 21:01)
International Correspondence Course wink.gif
Aš bandžiau, bet man įpusėjus pabodo daryti namų užduotis, po to paaiškėjo, kad būtent tada kai atsiunčia naujas pamokas aš pristingu pinigų atsiimti siuntinuką..galų gale šiaip ne taip išsimokėjau, pasiėmiau visą anglų kalbos kursą, bet iki galo neatlikau ir nenusiunčiau visų namų užduočių mokytojams. Ir kas labiausiai nuvylė: aš gavau kursų baigimo pažymėjimą - "diplomą"...Bet juk taip nesąžininga, už ką?????? Sesuo buvo patenkinta: labai pagerino vokiečių kalbos žinias, po to pasiėmusi mano "turtą" savarankiškai pramoko anglų kalbos ir keliaudama po pasaulį jau galėjo susikalbėti. Kitų nesu bandžiusi, bet irgi vis gundausi šiaip, savo malonumui ką pasimokyt, pvz. italų ar ispanų kalbą..bet dar laikausi..nepigu sad.gif


Idomu, kiek kainuoja tos pasto islaidos, pagal siuntinio svori ar kitaip? Gal geriau apsimoka visa kursa pirkti is karto?

Ash pries 1,5 m. mokejau 35 lt + 7 lt pasto islaidos. Siuntini atsiimdavau pasto skyriuje ir mokedavau 42 lt. Kazkur girdejau, kad dabar keliais litais pabrango.
Atsakyti
Man atrodo, kad ne pašto išlaidos, o pats kursų vieno mėn "paketas" pabrango..dabar skaičiavau, kad 46 Lt/ mėn gautųsi kokios nors kalbos kursas..pašto išlaidos yra nustatytos, joks svoris reikšmės neturi..mokestis ir tiek. O aš net nežinau ar galima iš karto pirkti kelių mėn. kursus..man atrodo, kad ne. Galima tik pasirinkti kurssų siuntimo dažnumą: t.y. kiek kartų per mėnesį ir kokiu laikotarpiu norit gauti. Bet čia reiktų pasiskambinus paklausti, nes tikrai tiksliai nežinau.
Atsakyti
As kazkada baigiau esperanto kalbos kursus,issilaikiau egzamina,gavau diploma.Jie vyksta nuolat.Bet deja,dabar pasakyciau esperantiskai tik koki viena sakinuka... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 01 10, 21:17)
O aš net nežinau ar galima iš karto pirkti kelių mėn. kursus..man atrodo, kad ne. Galima tik pasirinkti kurssų siuntimo dažnumą: t.y. kiek kartų per mėnesį ir kokiu laikotarpiu norit gauti. Bet čia reiktų pasiskambinus paklausti, nes tikrai tiksliai nežinau.

Galima susitart visaip: nors ir visa kursa is karto smile.gif .
Su kiekvienu paketu atsiunciamos uzduotys, kurias turi issprest ir nusiust atgal. Gave ir istaise uzduotis, jie atsiuncia nauja paketa.
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 01 11, 10:01)
As kazkada baigiau esperanto kalbos kursus,issilaikiau egzamina,gavau diploma.Jie vyksta nuolat.Bet deja,dabar pasakyciau esperantiskai tik koki viena sakinuka... biggrin.gif

ir as tuos kursus baigiau,tai pamenu tik viena ketureili(nepadoru) rolleyes.gif ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE (aureja @ 2004 01 07, 17:49)

Dar norėčiau lankyti fotografijos kursus, gal kas girdėjot apie tokius?

as girdejau, kad tokie kursai organizuojami Dailes akademijoj. Vyksta, berods sestadieniais. labai buvau uzsidegusi, taciau "nugesino" mane viena pazistama, kuri baige Dailes akademija ir puikiai zinojo tuos kursus - ji sake, kad ten "chalturina", tingi issamiai destyt, atsainiai moko ir pan. Kaina, jei neuklysiu - kazkur 25 Lt uz 1 karta.
Sita info girdejau pries 1 metus, tai gali buti ir pasenusi.
Atsakyti
QUOTE (asha @ 2004 01 11, 22:36)
Galima susitart visaip: nors ir visa kursa is karto smile.gif .
Su kiekvienu paketu atsiunciamos uzduotys, kurias turi issprest ir nusiust atgal. Gave ir istaise uzduotis, jie atsiuncia nauja paketa.


Tai taip iseina, kad is tu kursu nelabai ka ismoksi, o dar tos pasto islaidos daug iseina, mazdaug 80lt. Tai gal geriau lankyti kasdien kalbos kursus, gal efektyviau galima ismokti?
Atsakyti
QUOTE (vilma Liu @ 2004 01 13, 18:55)
QUOTE (asha @ 2004 01 11, 22:36)
Galima susitart visaip: nors ir visa kursa is karto smile.gif
Su kiekvienu paketu atsiunciamos uzduotys, kurias turi issprest ir nusiust atgal. Gave ir istaise uzduotis, jie atsiuncia nauja paketa.


Tai taip iseina, kad is tu kursu nelabai ka ismoksi, o dar tos pasto islaidos daug iseina, mazdaug 80lt. Tai gal geriau lankyti kasdien kalbos kursus, gal efektyviau galima ismokti?

Jeigu turi valios - tikrai ishmoksi. O pashto islaidos - 7 lt. Paketo kaina, jeigu perki ofise - 35lt ( priesh 1,5 m).
Atsakyti
QUOTE (aureja @ 2004 01 07, 17:49)
Aš lankau ispanų klb. kursus Vilniaus universiteto kalbų m-kloje. už tris mėnesius reikia mokėti 400 lt. Dėsto ispanė, pripasakoja daug įdomybių, dėsto nenuobodžiai. Aš ir atsipalaiduoju ten, ir mokausi, o po kursų einame į vieną kavinę senamiestyje ir žiūrime dideliame ekrane ispaniškus filmus be vertimo, pasivaišinam - liuks būdas atitrūkti nuo namų, prasiblaškyti.

Lux clap.gif . O gal buna anglu ar prancuzu tokiu panashiu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Maugli @ 2004 01 13, 17:19)
QUOTE (aureja @ 2004 01 07, 17:49)
Aš lankau ispanų klb. kursus Vilniaus universiteto kalbų m-kloje. už tris mėnesius reikia mokėti 400 lt. Dėsto ispanė, pripasakoja daug įdomybių, dėsto nenuobodžiai. Aš ir atsipalaiduoju ten, ir mokausi, o po kursų einame į vieną kavinę senamiestyje ir žiūrime dideliame ekrane ispaniškus filmus be vertimo, pasivaišinam - liuks būdas atitrūkti nuo namų, prasiblaškyti.

Lux clap.gif . O gal buna anglu ar prancuzu tokiu panashiu? smile.gif

prancuzu kulturos centre, didzioji g.1, vyksta prancuzu kursai, ivairiu lygiu, ivairios grupes. italu institute irgi kazkokie analogiski yra, gal dar goethe's institutas su vokieciu ka nors daro, bet nzn tiksliai...
Atsakyti