Įkraunama...
Įkraunama...

Laisvalaikio leidimas - kursai

Gal kas lankete kursus prancuzu kulturos centre?
Atsakyti
Su siauliais problema arba nezinau kazko.
Noreciau turto vertinimo kursus lankyti, interjero dizaino ir pan. KUR TOKIE VYKSTA?
Yra anglu k. kursai,kvalifikaciniam univero psichologiniai...jei kam aktualu. Grozio paslaptys gerai ir nemokamai ORIFLAME(tinklinis marketigas) susitikimai su profesionalais, paskaitos apie naudojima ir prekyba -rekomenduociau. Aisku priklauso pas koki konsultanta lankaisi. Ne visi nori ir gali organizuoti ...
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 01 14, 10:58)
Su siauliais problema arba nezinau kazko.
Noreciau turto vertinimo kursus lankyti, interjero dizaino ir pan. KUR TOKIE VYKSTA?
Yra anglu k. kursai,kvalifikaciniam univero psichologiniai...jei kam aktualu. Grozio paslaptys gerai ir nemokamai ORIFLAME(tinklinis marketigas) susitikimai su profesionalais, paskaitos apie naudojima ir prekyba -rekomenduociau. Aisku priklauso pas koki konsultanta lankaisi. Ne visi nori ir gali organizuoti ...


As taip pat is Siauliu, bet kad Siauliuose kokiu nors idomesniu kursu turbut nelabai yra.
Atsakyti
TAI GAL SUSIORGANIZUOJAM KOKIUS POGRINDINIUS?
AS PAVZ. GALECIAU TEMA "KARJEROS PLANAVIMAS", NA DAR APIE KOSMETIKOS PRIEMONES... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Kalinka @ 2004 01 14, 11:35)
TAI GAL SUSIORGANIZUOJAM KOKIUS POGRINDINIUS?
AS PAVZ. GALECIAU TEMA "KARJEROS PLANAVIMAS", NA DAR APIE KOSMETIKOS PRIEMONES... rolleyes.gif

LIUKS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Maugli @ 2004 01 13, 17:19)
QUOTE (aureja @ 2004 01 07, 17:49)
Aš lankau ispanų klb. kursus Vilniaus universiteto kalbų m-kloje. už tris mėnesius reikia mokėti 400 lt. Dėsto ispanė, pripasakoja daug įdomybių, dėsto nenuobodžiai. Aš ir atsipalaiduoju ten, ir mokausi, o po kursų einame į vieną kavinę senamiestyje ir žiūrime dideliame ekrane ispaniškus filmus be vertimo, pasivaišinam - liuks būdas atitrūkti nuo namų, prasiblaškyti.

Lux clap.gif . O gal buna anglu ar prancuzu tokiu panashiu? smile.gif

Domiuosi anglu k.kursais.Gal turite patarimu kur geriau ir t.t?
Atsakyti
QUOTE (Maugli @ 2004 01 13, 17:19)
Lux clap.gif . O gal buna anglu ar prancuzu tokiu panashiu? smile.gif

Taip, ten pat kur aš lankau ispanų (VU Užsienio kalbų instituto Kalbų m-kloj) yra mokoma ir kt. kalbų: siūlo anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų kalbas. 3 mėn. intensyvumas 4 akad.val. per savaitę (2 kart po 1,5 val.) Paskaitų pradžia 17:30 val. - patogu, nes gali tokiu metu ir tėtis paleisti, nebūtinai auklė. Registracija vyksta iki 2004 01 19. Užsiregistruoti reikia Vilniaus Universiteto Užsienio klb. instituto administracijoje (ten reikia užpildyt trumpą anketą) Universiteto g.5 VU S.Daukanto kiemelyje darbo dienomis nuo 8:30 iki 17 val. Informacija teikiama tel.: 2687264. Tiesa, kaina 400 lt. O pvz. man, kaip tęsiančiai ir toliau kalbos kursus, padaro nuolaidą 10 proc. Prisijunkit smile.gif
Atsakyti
O gal galit patarti kur galima pasikonsultuoti DARBO SAUGOS klausimais, internete ir ne tik. Gal siaip kokiame mieste rengiami tokie kursai, siaip man jau atstumas nesvarbu.. isanksto aciu wink.gif
Atsakyti
radau "drabuziu modeliavimo" kursus Dizaino aukstesniojoje mokykloje. 72h tai sake vyksta po tris valandas du kartus per savaite apie 3 menesius. programa maciau, tia sudaryta tikrai idomi ir kostiumo istorija ir zmogaus figura, audinio rastai ir pats projektavimas siuvimas (sudaro didziaja dali kursu). Kaina 900Lt tai dabar ir noriu paklausit gla kas lankete tuos kursus ir zinote ar jie yra geri??? g.gif
Atsakyti
Dar dizaino aukstesnioji mokykla organizuoja foto, interjero dizaino, jei nesuklysiu, apzeldinimo kurus. As tai noriu eiti i kaligrafijos (panasiai, kaip dailusis rasymas) kursus. Bet reikia, kad butu 3 zmones. Kaina 300 Lt.
Atsakyti
Kazin dizaino aukstesniosios mokyklos kursu kokybe kokia??? gal gera, jei jie tiek visokiausiu kursu organizuoja ir jau kaip is ju supratau senai.
O kazin kokiu florisciu nera kursu, as tai visai noreciau g.gif
Atsakyti
baigiau aukstaja,bet mano profesija,kaip mot gimines atstoves yra nelabai paklausi. noreciau lankyti kokius nors tobulinimosi kursus,kad lengviau butu rasti koki nors darba.gal galetumet parasyti kokie jie buna,parasykit kokius lanket,rasykit viska ka zinot ir mokamus ir nemokamus (kiek zinau darbo birza kazkokius organizuoja??) domina viskas,pradedant kirpeju baigiant buhalteriu ir tt. parasykit pliusus ir minusus,ar veliau po ju baigimo darbdaviai kazkiek i juos atsizvelgia???
dar karta kartoju domina viskas,labai aciu.
Atsakyti