Įkraunama...
Įkraunama...

Įžymybių vestuvės IV dalis

Mergaitės, o ko Jūs tikėjotos? Kokią suknelė turėtų vilkėti Valentaitė?
Man suknelė tikrai skoninga, subtili, įdomi, graži wub.gif
Tik man šiek tiek gaila jų..iš jų vestuvių visi tikisi (tikėjosi) KAŽKO.. nieks nežino ko, bet vis tiek KAŽKO kitaip..kažkaip gražiau, brangiau,popmpastiškiau..ar dar KAŽKO KITAIP...
unsure.gif

Ir šiaip manau šaunuoliai (tikriausiai šaunuoliai, bet gal aš kitaip daryčiau...)kad nesislapstė nuo žurnalistų..ir šiaip viešumos.. nors jos ir kitu atveju turbut butu neišvengę.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 06 rugsėjo 2008 - 23:46
QUOTE(saulyteee @ 2008 09 07, 00:39)
Man suknelė tikrai skoninga, subtili, įdomi, graži wub.gif

būtent drinks_cheers.gif gali patikti, gali nepatinkti, bet kad subtilu ir elegantiška - neabejotinai 4u.gif
svarbiausia - išvengta cackių pacackių, "tiuningų" ir kitokių blizgučių mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai labai grazi Valentaites suknele wub.gif , o su visom kitom jusu mintim apie ceremonija ir jauniki sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 09 06, 17:33)
valentaitė ir pinkevičius
user posted image

Graži pora ir gražiai per vestuves atrodė wub.gif Vyrukas metuos,bet toks neblogas rolleyes.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(SANTA @ 2008 08 19, 17:22)
user posted image

kazkoks siaubas  blink.gif ,galva kaip apibintuota  doh.gif

hihihi.gif ir sugalvok tu man taip pasipuošt biggrin.gif Tas bintas ant galvos dar nieko biggrin.gif ,bet kelnės kaip poklaikiai atrodo ,visai netinka jos figūrai smile.gif

QUOTE(Aistulis.oho @ 2008 08 21, 10:01)
O man Bosų vestuvės tai labai gražios.Ir ponia Daina puikiai atrodo. Pati panašiai susituokti norėčiau , tik va kad Bosas visą vaizdelį gadina. doh.gif  Būtų vietoj jo koks kitas jaunesnis vyras, tai būtų idealu.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 07 rugsėjo 2008 - 09:06
Kol tėvas su dukra stovi šalia, tai dar dar, bet kai jaunutė mergaitė, pačiame jaunystės žydėjime bučiuoja pražilusį ir suvytusį tėvą - sakykit ką norit, britku doh.gif Nors suknelė graži, jaunoji kaip tobulas modelis, bet viskas kažkaip be nuoširdumo, to tikrojo jaudulio, virpulio. Net jaunoji, paklausta ar jie laimingi, nesugebėjo atsakyti taip. Pasimetė unsure.gif Ir paprašė tėvuko - vyro pagalbos. Tai apie ką dar kalbėti? Jei žmogus laimingas, neieškos žodžių kišenėje ir "neatsimazins". Jis šauks, rėks, šokinės, juoksis, kvatosis, jo laimė netilps krūtinėje. O čia Madam Tiuso vaškinių figūrų muziejaus personažai. Fake, o ne tikra.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 09 07, 10:42)
Kol tėvas su dukra stovi šalia, tai dar dar, bet kai jaunutė mergaitė, pačiame jaunystės žydėjime bučiuoja pražilusį ir suvytusį tėvą - sakykit ką norit, britku doh.gif Nors suknelė graži, jaunoji kaip tobulas modelis, bet viskas kažkaip be nuoširdumo, to tikrojo jaudulio, virpulio. Net jaunoji, paklausta ar jie laimingi, nesugebėjo atsakyti taip. Pasimetė unsure.gif Ir paprašė tėvuko - vyro pagalbos. Tai apie ką dar kalbėti? Jei žmogus laimingas, neieškos žodžių kišenėje ir "neatsimazins". Jis šauks, rėks, šokinės, juoksis, kvatosis, jo laimė netilps krūtinėje. O čia Madam Tiuso vaškinių figūrų muziejaus personažai. Fake, o ne tikra.



pritariu drinks_cheers.gif taikliai pasakei
Atsakyti
QUOTE(pauksteee @ 2008 08 21, 11:02)
Puko direktoriu vede 5 karta:)))



Cirkas kazkoks! 5k veda ir dar baznycioj sliuba ima?!! blink.gif lotuliukas.gif Oi tas Pukas.. Ojojoj.. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(SANTA @ 2008 08 19, 19:22)
user posted image

kazkoks siaubas  blink.gif ,galva kaip apibintuota  doh.gif



Nu cia tai is vis katastrofa.. kas mandriau vadinas! doh.gif Tai gal dar su chalatais pradekim tuoktis..vis idomiau nei tradic suknlele.. lotuliukas.gif Ir tipo ji sako: man vyras sake, kad as buvau pati graziausia nuotaka.. doh.gif turbut vargsui akys nafta uzlietos buvo tai nieko nemate.. biggrin.gif
Atsakyti
LRytas
„Laimuti, kaip mes jaučiamės?" - paklausta, kaip jaučiasi ką tik sumainiusi žiedus, Asta Valentaitė žvilgsnį nukreipė į Laimutį Pinkevičių. „Tai tu sakyk, kaip jautiesi", - meiliai tarstelėjo milijonierius. „Laiminga turbūt, - nusišypsojo nuotaka, tačiau šypsena nenuslėpė sutrikimo, - Per anksti klausinėjat, mes dar neatsipalaidavę". Aplink jaunavedžius spragsėjo fotoaparatai ir sukiojosi televizijos kameros.

Kažkaip nenatūralu...
Kai žmonės tuokiasi tai nuo vestuvių planavimo pradžios jaučiasi laimingi ir ne "turbūt". Jaučiasi laimingi ir atsipalaidavę ir neatsipalaidavę.

Tokie jau yra šiuolaikiniai princai - gerokai vyresni, bet žavintys savo gyvenimiška patirtimi ir uždirbtais milijonais.

išvis tyliu blink.gif

O nuotaka graži, bet gaila man jos. Toks jausmas, kad toks milijonieriaus žaisliukas....
Atsakyti
o man asmeniskai Piekautaites sukurta suknele buvo grazesne nei Statkeviciaus.
bet kaip sakoma del skonio nesigincijama smile.gif o svente grazi smile.gif

http://whatson.delfi...php?id=18446458

p.s. paskutinese nuotraukose kur prie rotuses yra kelios sukneles nuotraukos
Atsakyti
Jo nuotaka labai gražiai atrodė,bet aišku nesimate,kad abu jie laimingi,bet ka padarysi jei tėvas vede savo dukra turbūt viskas iš matereliniu dalyku smile.gif jis ja užsiiaugino ir apsiženijo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 09 07, 12:44)
LRytas
„Laimuti, kaip mes jaučiamės?" - paklausta, kaip jaučiasi ką tik sumainiusi žiedus, Asta Valentaitė žvilgsnį nukreipė į Laimutį Pinkevičių. „Tai tu sakyk, kaip jautiesi", - meiliai tarstelėjo milijonierius. „Laiminga turbūt, - nusišypsojo nuotaka, tačiau šypsena nenuslėpė sutrikimo, - Per anksti klausinėjat, mes dar neatsipalaidavę". Aplink jaunavedžius spragsėjo fotoaparatai ir sukiojosi televizijos kameros.

Kažkaip nenatūralu...
Kai žmonės tuokiasi tai nuo vestuvių planavimo pradžios jaučiasi laimingi ir ne "turbūt". Jaučiasi laimingi ir atsipalaidavę ir neatsipalaidavę.

Tokie jau yra šiuolaikiniai princai - gerokai vyresni, bet žavintys savo gyvenimiška patirtimi ir uždirbtais milijonais.

išvis tyliu  blink.gif

O nuotaka graži, bet gaila man jos. Toks jausmas, kad toks milijonieriaus žaisliukas....

čia ne nuotaka žaisliukas,o jaunikis žaisliukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2008 09 07, 13:42)
čia ne nuotaka žaisliukas,o jaunikis žaisliukas mirksiukas.gif


na jau na jau, žaisklukas būtų jei ji jaunesnį meilužį susirastų... o dabar.
Atsakyti