Įkraunama...
Įkraunama...

Įžymybių vestuvės IV dalis

QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 09 04, 09:08)
ne tas zodis koks siaubas




Nu jei pati dizainere (nuotraukoje kaireje) taip rengiasi, tai ko noret biggrin.gif doh.gif
Tiesa, cia buvo "karnavalas", ir per savo vestuves visdelto geriau atrode ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 09 04, 09:39)
Nu jei pati dizainere (nuotraukoje kaireje) taip rengiasi, tai ko noret  biggrin.gif  doh.gif 
Tiesa, cia buvo "karnavalas", ir per savo vestuves visdelto geriau atrode  ax.gif

user posted image

Baisiau negali buti doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2008 08 27, 20:09)
Suknele visai butu grazi jeigu ne tas juodas kaspinas  doh.gif


Juodas kaspinas dažnai dominavo praėjusių metų vestuvinių suknelių tendencijose. Jei nežinojai 4u.gif Buvo labai gražių modelių, mačiau vienam portale.
Atsakyti
Ryt tuokiasi Vlentaite su Pinkevicium. Kaip laukiu nuotrauku bigsmile.gif isivaizduoju, kad nuostabiai atrodys, nes man jos stiliukas labai patinka-visada tokia elegantiska, susiderinus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cica:) @ 2008 09 05, 13:09)
Ryt tuokiasi Vlentaite su Pinkevicium. Kaip laukiu nuotrauku  bigsmile.gif isivaizduoju, kad nuostabiai atrodys, nes man jos stiliukas labai patinka-visada tokia elegantiska, susiderinus.  smile.gif


oi tikrai labai idomu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
jau isisvaizduoju kaip ji graziai atrodys wub.gif
Atsakyti
E. Krungolcas vede savo mylimaja Vesta..
user posted image
E.Krungolcas Dievo akivaizdoje prisieke amzina meile
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2008 09 06, 14:52)

Daili pora wub.gif
Atsakyti
Aha graži pora net ir labai ir jinai gražiai atrodė suknele labai buvo graži,ir šukuosena grazi tokia idomi nu viskas vienu žodžiu thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
valentaitė ir pinkevičius
user posted image
Atsakyti
Gražu... wub.gif
Atsakyti
ale pinkevičiaus veido išraiška gera lotuliukas.gif
Atsakyti
Ai,nemačiau aš jo...senolis....suknelė graži wub.gif Mačiau Nuo..iki anonsą wub.gif
Atsakyti