Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Panevėžyje ir jo rajone

sveikos, panelės smile.gif mane taip pat kankina bėda kur švesti Panevėžyje vestuves. Nenorime dviejų dienų šventės, o ir svečių planuojame nuo 25 iki 30, norėtome kažko labai jaukaus, kad gal šiek tiek klasikos ar senovės dvelksmo būtų, gal galėtumėte kažką patarti? galvojome apie romantic viešbutį arba galerija xx (tačiau pastarieji nlb nuomoja asmeninėms šventėms), gal turit kažkokių vietelių apie kurias dar nežinau? smile.gif
Atsakyti
Apklausinėjom visas sodybas dėl nakvynės su pirtim ir maisto kainų, ne visi atrašė, bet iš atrašiusių visiškas favoritas yra Nikolajevka, o ir atsiliepimai puikūs, tai labai smagu, didelis galvos skausmas atkrenta biggrin.gif
Atsakyti
Kai paskaitai atsiliepimus tai atrodo, kad vestuves kazkoks kosmaras smile.gif Tikrai patariu, kreipkites i planuotoja, jos viska padarys uz jus. Pvz mums padejo planuotoja is royalvestuves.lt . Super! Jie mums parinko vieta, muzika, foto, video na ir viska ko reikejo ir ko mes norejome. Zinokite rekomednuoju, nes tikrai nepajauciau jokio streso, padejo sudelioti galvoje ko mes norime ir ko reikia, nes norejome visko.. dabar kai pagalvoju tai mano mintys buvo kazkoks kratinys! Sumokejome tik 1900lt, bet likome labai patenkinti. Kai gime mazylis royalvestuves.lt padejo suplanuoti kriksrtynas, bet svente gavosi nereali!
Atsakyti
QUOTE(kriszemsk @ 2013 11 03, 15:43)
Kai paskaitai atsiliepimus tai atrodo, kad vestuves kazkoks kosmaras smile.gif Tikrai patariu, kreipkites i planuotoja, jos viska padarys uz jus. Pvz mums padejo planuotoja is royalvestuves.lt . Super! Jie mums parinko vieta, muzika, foto, video na ir viska ko reikejo ir ko mes norejome. Zinokite rekomednuoju, nes tikrai nepajauciau jokio streso, padejo sudelioti galvoje ko mes norime ir ko reikia, nes norejome visko.. dabar kai pagalvoju tai mano mintys buvo kazkoks kratinys! Sumokejome tik 1900lt, bet likome labai patenkinti. Kai gime mazylis royalvestuves.lt padejo suplanuoti kriksrtynas, bet svente gavosi nereali!

Labai tikras "atsiliepimas", kai tik šiandien prisiregistravote ir visi 3 pranešimai apie tą patį... nono.gif Geriau jokios reklamos, nei tokia "neskani" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(valdany @ 2013 09 09, 20:56)
sveikos, panelės smile.gif mane taip pat kankina bėda kur švesti Panevėžyje vestuves. Nenorime dviejų dienų šventės, o ir svečių planuojame nuo 25 iki 30, norėtome kažko labai jaukaus, kad gal šiek tiek klasikos ar senovės dvelksmo būtų, gal galėtumėte kažką patarti? galvojome apie romantic viešbutį arba galerija xx (tačiau pastarieji nlb nuomoja asmeninėms šventėms), gal turit kažkokių vietelių apie kurias dar nežinau? smile.gif




Siulyciau bistrampolio dvara, as pati ten svenciau, nuostabus aptarnavimas, maistas labai skanus, likome labai patenkinti, rupintis niekuo nereikejo, tereikejo pora kartu nuvykti ir iskart viska susitarem, parode, kaip kas bus padengta, isklause ir ivykde mano pageidavimus, tikrai neturiu jokiu nusiskundymu smile.gif
Atsakyti
sveikutes, musu vestuves siu metu spali, bus apie 25 zmones, ieskome nebrangios vieteles sventei, su nakvyne... Gal galite ka pasiulyti? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal turi patirties del sodybos Nikolajevka? Pasidalinkite ispudziais, labiausiai neramina miegamosios vietos, gal teko miegoti? smile.gif
Atsakyti
"Roris"sodyba
Atsakyti
gal turite ką parekomenduoti Panevėžio rajone? nors mes labiau ieškome, kad šalia Anykščių būtų.. smile.gif
Atsakyti
Merginos smile.gif
pasidalinkite informaciją smile.gif
Laaabaaai prašau.
Tema jau senoka, niekas seniai nerašė.
Panevėžyje jau 7 metus negyvenu, labai sunku kažko ieškotis.
Atsakyti
Gal kokių nuomonių yra apie Orseidės dvarą? Prie Šilagalio, Panevėžio raj.? smile.gif
Gal kas šiais metais ten vestuvės kels? smile.gif
Atsakyti
O gal teko kam organizuotis vestuves "Gandralizdyje"? smile.gif
Atsakyti