Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Panevėžyje ir jo rajone

sveikos smile.gif na pirmiausia tai tikrai noriu pasidžiaugti geru oru. smile.gif antra, buvo labai nuostabūs muzikantai smile.gif patariu ir jums jį imti, buvo 4, vienas jų vedėjas- tai lygus tam humoro karaliui kur per tv seniau rodydavo. smile.gif valgyt neįmanoma iš juoko. o liežuviu mala nesustodamas. du grojantys, ir vienas toks mažiulis bet labai judrus ir juokingas dainininkas, tai visos moterys alpo, pribėga, klaupias ant kelių ranką bučiuoja ..smile.gif nu pasaka tiesiog. aparatūra žinot, mieste vykstant šventėm tokios nepajungia. skambesys kaip koncerte. na dainas dainavo tai senesnes, bet mes tokių norėjom. smile.gif juk tam ir yra vestyuvės kadapie svajoklius dainuot, aišku vėl gegužės žiedų nebuvo :)estradinės. geresnės vietos nei nendrė, neįsivaizduoju. labai malonūs padavėjai ir nuostabi vadybininkė, kuri ką paprasėm padėjo. kadangi imėm visą nendrę, tai kiemely buvo alaus stalas, labai tiko, bu oras šiltas,m ir visi rūkantys, bei sukaitę ėjo į kiemelį, stalas buvo nerūkimo salėj, tai visi kas norėjo užkasti sėdėjo čia, o šokiai vyko rūkamoj salėj. baras buvo pusę uždengtas, o nuo virtuvėlės sienos pusės atidengtas ir ten vaišino alumi. muzikantai vaikščiojo iš valgomos salės į šokių, bet ne su kolonkėm o su saksofonu, armonika, barškučiais. žodžiu nuostabu. gal žmonės buvo kiek įsitempę ir nelabai laisvai jautės, bet visiems patiko. smile.gif antrą dieną negaliu atsidžiaugti, jog darėme puntuko 3 aukšte. ten nors ir labai nenorėjo, pakvietėm tėvus ir senelius. čia buvo grįnai šeimyninis pasisėdėjimas, bet jei esat čia buvę, tai aplinia nuostabi ir nuteikianti labai jaukiai, visi atsipalaidvom, pašokom, išgėrėm. valgyt buvo per daug, bet pašokę šiltą įstengėm suvalgyti. stalai puošti nuostabiai. neapkrauti, tačiau maisto laabai užteko. labai fainiai kad važinėjom būtent su limuzinu, čia visi juokavom gėrėm, na tiesiog pasaka. fotografas su filmuotoju kad vaizdas būtų geresnis nuotrauikose pakabino pora lempų ,. na kaip fototelje, tik be skėčių. katedroj sutuokė pukenis, mes jo buvom prašę, tai žiauriai gražu, uždegė altorių grojo vargonai, ir įeinant ir išeinant, abu maršus, kaip filmuose. laabai nuostabia kalbą pasakė, tik negaliu jos prisiminti bu iš laimės ašaras vos valdžiau. smile.gif žinot, niekonenorėčiau keisti, buvo taip nepaprasta. negalvojau, jog tokios bus. smile.gif

na čia buvo tik ta programinė pusė, o jausmus papasakosiu, bei žaidimus vėliau bu ir taip daug prirašiau smile.gifsmile.gif klauskit kas kam įdomu smile.gif
Atsakyti
Pavydziu tau! Laukiu nesulaukiu kada gi mano vestuves bus:)
O kaip su sukuosena ir makiazu? Kur dareisi?
Atsakyti
Graikija, gal galetum tu muzikantu koordinates?
Atsakyti
Man irgi zadejai muzikantu tel. duot! As vis dar neturiu muzikantu help.gif
Atsakyti
muzikantų telefoną vėliau duosiu, bu pas vyriuką jis, o šukavaus nemuno gatvėj pas kirpėja Dianą, mane ji nuo vaikystės kerpa, taigi pasitikiu ja, ir man patinka. smile.gif
o makiažą darė nedos salone Jūratė. labai gražus buvo. man patiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 05 04, 15:40)
muzikantų telefoną vėliau duosiu, bu pas vyriuką jis, o šukavaus nemuno gatvėj pas kirpėja Dianą, mane ji nuo vaikystės kerpa, taigi pasitikiu ja, ir man patinka. smile.gif
o makiažą darė nedos salone Jūratė. labai gražus buvo. man patiko. smile.gif

O Nedos salonas tai cia kur?! g.gif
Atsakyti
vat muzikantų koordinatės 861745654 vardas Egidijus.
O nedos salonas yra kniaudiškių gatvės, lygtais 7 name. žodžiu netoli iki.
Atsakyti
vat muzikantų koordinatės 861745654 vardas Egidijus.
O nedos salonas yra kniaudiškių gatvės, lygtais 7 name. žodžiu netoli iki.
Atsakyti
vat muzikantų koordinatės 861745654 vardas Egidijus.
O nedos salonas yra kniaudiškių gatvės, lygtais 7 name. žodžiu netoli iki.
Atsakyti
Labai aciu!!!!! clap.gif
Atsakyti
klausk dar ką nors, galiu padėti smile.gif
Atsakyti
O kaip operatorius? Mes su tuo paciu kur ir tu buvai uzsisakius susitarem! Kaip jo darbas?!
O kur vaziavot fotografuotis? Baznycia pasirinkom berciunuose, tai net nezinau kur lekt fotkintis?! g.gif Nu gal i Burbiskio dvara? Bet gal sakau zinai kokiu idomesniu vieteliu aplink Panevezi?
Atsakyti