Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

QUOTE(mur`miaw @ 2009 11 16, 23:01)
reiks pabandyti o kas diena purksti ?  4u.gif

Tikiuosi, kad pas Tave kambariuose temepratūra nenukrenta žemiau +15, jei taip, tai bandyk purkšti kasdien ir žiūrėk,ar nauji lapai neruduoja, nes tie kurie jau pradėjo , deja, vis tiek nukris verysad.gif Tik purkšk ir laistyk minkštu vandeniu, nes kieto jie labai nemėgsta schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 16 lapkričio 2009 - 22:16
QUOTE(jediara @ 2009 11 16, 22:14)
Tikiuosi, kad pas Tave kambariuose temepratūra nenukrenta žemiau +15, jei taip, tai bandyk purkšti kasdien ir žiūrėk,ar nauji lapai neruduoja, nes tie kurie jau pradėjo , deja, vis tiek nukris  verysad.gif Tik purkšk ir laistyk minkštu vandeniu, nes kieto jie labai nemėgsta  schmoll.gif

reiškia kaip supratau reikia su virintu atšaldytu vandenuku laistyti taip ? smile.gif ne nenukrenta zemiau 15 smile.gif
Atsakyti
virintu galit purkšt, bet jei laistysi virintu, tai gelytė tam tikrų medžiagų negaus, kurios išnyksta beverdant unsure.gif laistykit atitirpintu vandeniu
Atsakyti
ir mažai priežiūros jis pas mane turi, ir jis šiemet skirtas nuo motininio
user posted image
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2009 11 19, 10:47)
ir mažai priežiūros jis pas mane turi, ir jis šiemet skirtas nuo motininio
user posted image

Gražuolis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 11 19, 12:45)
Gražuolis  wub.gif  thumbup.gif

ačiū, o anturiai gali apsidulkinti, ta prasme šitas stovėjo prie raudono anturio, o jo spalva turi buti tokia žalia kaip ir , o dabar pasidare tokia žiedo spalva
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2009 11 19, 16:41)
ačiū, o anturiai gali apsidulkinti, ta prasme šitas stovėjo prie raudono anturio, o jo spalva turi buti tokia žalia kaip ir , o dabar pasidare tokia žiedo spalva

Hmmm , įdomu g.gif reikėtų paieškoti info internete ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 11 19, 21:59)
Hmmm , įdomu  g.gif reikėtų paieškoti info internete  ax.gif

mat pas mama taip stovejo ir maniske kt liko
Atsakyti
Merginos, kiek maždaug laiko žydi anturiai? Pas mane jau 6 mėn. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 11 22, 02:05)
Merginos, kiek maždaug laiko žydi anturiai? Pas mane jau 6 mėn. bigsmile.gif

Pas mane taip pat kažkas panašaus biggrin.gif thumbup.gif Viena nuostabiausių gėlių žiedams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 11 22, 12:09)
Pas mane taip pat kažkas panašaus  biggrin.gif thumbup.gif  Viena nuostabiausių gėlių žiedams  thumbup.gif

Apžiūrėjau, kad daugiau žiedų neleidžia. O kai nužydės dar reikia tręšti? g.gif
Atsakyti
Maniškė dar vis leidžia žiedus, tai ir tręšiu ax.gif Manau, kad gali tręšti(tikriausiai žinai, kad anturiai tręšiami truputį silpnesne trąšų koncentracija, nei kitos gėlės), nes jų ramybės periodo labai ryškaus tikrai nebūna schmoll.gif
Atsakyti