Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

o aš tai prieš dvi savaites persodinau,dabar pradėjo lapus leisti ,irgi manau ,pradėsiu tręšti trąšomis žydinčioms gėlėms ,gal žydėt pradės,nes dabar nė vieno žiedo jau nuo gruodžio verysad.gif ,pas mane jis pietų pusėje stovi ,bet netiesiogiai ant saulės,vasarą išnešiu į balkoną šiaurinį ,pernai ten iki pat spalio stovėjo ,labai jam patiko,žalias žalias buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 03 25, 22:22)
o aš tai prieš dvi savaites persodinau,dabar pradėjo lapus leisti ,irgi manau ,pradėsiu tręšti trąšomis žydinčioms gėlėms ,gal žydėt pradės,nes dabar nė vieno žiedo jau nuo gruodžio verysad.gif ,pas mane jis pietų pusėje stovi ,bet netiesiogiai ant saulės,vasarą išnešiu į balkoną šiaurinį ,pernai ten iki pat spalio stovėjo ,labai jam patiko,žalias žalias buvo thumbup.gif

O žiedų šiaurinėje pusėje augant, buvo? g.gif
Atsakyti
man jį padovanojo birželio pradžioje su žiedais,ten stovėdamas dar kelis išleido ,taip su žiedais ir spalį į namus įnešiau,ir žydėjo iki gruodžio,prieš kalėdas paskutinį žiedą nukirpau..nuo to laiko nei lapo nei žiedo nebuvo,toks kaip miegantis buvo ,o va kai persodinau ,tai dabar jau šešis ar septynis lapus leidžia wub.gif
Atsakyti

As saviski eisiu siandien persodinti, bandysiu atskirti dali ugliuku i kita vazona, nes ryskiai matosi, kad nebetelpa vargselis ten blink.gif Lapai lipa viens ant kito, raizgosi, mazai vietos jam ten. Ziedeliai tokie mazyciai pradejo augti unsure.gif . Kai persodinsiu pafotkinsiu 4u.gif
Atsakyti
sveikos anturiu augintojos wink.gif
na viena toki grozi jau nenusaugojau.. numiro.. sad.gif dabar dovanu gavau kita, fantastika, du viename ziedai ir raudoni ir balti smile.gif dziaugiuos ir bijau kad pirmojo istorija nepasikartotu.. permeciau greit akim sia tema, bet kazkaip neradau atsakymo - i kokia puse (pietu, vakaru.. ir tt) juos statyt? palei pat langa ar atokiau? geriau laistyt i vazona ar i lekstute? o purskt?
aciu iskart visoms, atsaskiuioms. manau pravers ne man vienai patarimai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(makse* @ 2010 03 26, 17:33)
sveikos anturiu augintojos wink.gif
na viena toki grozi jau nenusaugojau.. numiro.. sad.gif dabar dovanu gavau kita, fantastika, du viename ziedai ir raudoni ir balti smile.gif dziaugiuos ir bijau kad pirmojo istorija nepasikartotu.. permeciau greit akim sia tema, bet kazkaip neradau atsakymo - i kokia puse (pietu, vakaru.. ir tt) juos statyt? palei pat langa ar atokiau? geriau laistyt i vazona ar i lekstute? o purskt?
aciu iskart visoms, atsaskiuioms. manau pravers ne man vienai patarimai wink.gif

Namuose anturiai gerai auga šviesioje, šiltoje vietoje. Per tamsiame kambaryje nežydi, o prie pietinių langų vasarą nuo saulės apdega, pagelsta lapai. Tiesioginių saulės spindulių nemėgsta. Vasarą galima išnešti į lauką, pastatyti šešėlyje, užuovėjoje. Laistyti reguliariai, kad žemė visą laiką būtų drėgna, bet vandens padėkle nepalikti. Kalkingas ir šaltas vanduo netinka. Anturiai mėgsta drėgną orą, apipurškimą šiltu vandeniu (sausam kambarių orui atsparesnis tik Šercerio anturis). Tręšiami kas savaitę ar dvi, bet mažesne nei nurodoma kitoms gėlėms trąšų koncentracija. Žiemą laikomi šiltame, šviesiame kambaryje. Persodinami kasmet ar kas antrus metus pavasarį, bet galima ir kitu metų laiku, nes ramybės periodo beveik neturi. Auginimui tinka durpinė, silpnai rūgštaus pH žemė kambariniams augalams. Šaknys trapios, todėl senesnius ir tankiai suaugusius kerus persodinti reikia labai atsargiai.
Atsakyti
QUOTE(AMmama @ 2010 03 26, 16:43)
Namuose anturiai gerai auga šviesioje, šiltoje vietoje. Per tamsiame kambaryje nežydi, o prie pietinių langų vasarą nuo saulės apdega, pagelsta lapai. Tiesioginių saulės spindulių nemėgsta. Vasarą galima išnešti į lauką, pastatyti šešėlyje, užuovėjoje. Laistyti reguliariai, kad žemė visą laiką būtų drėgna, bet vandens padėkle nepalikti. Kalkingas ir šaltas vanduo netinka. Anturiai mėgsta drėgną orą, apipurškimą šiltu vandeniu (sausam kambarių orui atsparesnis tik Šercerio anturis). Tręšiami kas savaitę ar dvi, bet mažesne nei nurodoma kitoms gėlėms trąšų koncentracija. Žiemą laikomi šiltame, šviesiame kambaryje. Persodinami kasmet ar kas antrus metus pavasarį, bet galima ir kitu metų laiku, nes ramybės periodo beveik neturi. Auginimui tinka durpinė, silpnai rūgštaus pH žemė kambariniams augalams. Šaknys trapios, todėl senesnius ir tankiai suaugusius kerus persodinti reikia labai atsargiai.


ACIU! stengsiuos taip ir daryt
Atsakyti

Na va, persodinau, nemazai ugliu ismeciau, tiesiog ziauriai per daug buvo 4u.gif



user posted image

Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 03 26, 22:14)
Na va, persodinau, nemazai ugliu ismeciau, tiesiog ziauriai per daug buvo  4u.gif


Oho bigsmile.gif tikrai daug ūglių priauginęs smile.gif
Atsakyti
Perskaičiau didžiąją dalį temos, bet neradau atsakymo į klausimą, kuris mane kamuoja jau keli metai. Auginu anturius jau daugiau nei 10 metų, labai su jais susidraugavome - rodos, jokios priežiūros (net trąšų kartais tik kartą metuose tegauna), o vistiek klesti ir žiedais džiugina. Ypač brangus pats pirmasis augalas, kurį kažkada autobusu iš Olandijos parsivežiau, nes LT tada dar retas buvo. Juokais jį "mamyte" vadinu, nes visiems kitiems mano anturiams pradžią davė, o kiek dar jo vaikučių esu išdovanojusi. Tačiau per tą laiką, senasis augalas daug lapų pametė, todėl jo belapiai stiebai ištįso, praktiškai jau svyrančiu jis pas mane pavirto. Didesnio vazono kaip ir nematau prasmės persodinant imti - ir taip jau praktiškai kibire auga. Kiek žinau, šaknų aplaužymo anturiai nemėgsta, tai ar įmanoma kažkaip kitaip tą mano senutę "mamytę" vėl dekoratyvia padaryti g.gif , ar jau laikas ją numarinti verysad.gif ?..
Atsakyti
O mano anturis kazkaip keistai auga. Nesuprantu, stiebas is stiebo, ir tysta i virsu kotais blink.gif nulauziau as tas ale atzalas, ir sumerkiau, nes ten vaizdelis siaubingas. Gal sakau isleis saknis. O jei ne, tai nezinau, kaip ji man padaugint unsure.gif
Atsakyti
Manieji auga ant vakarinės palangės
http://www_fotoz_lt/....jpg?1271600325
Atsakyti