Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

QUOTE(Violeta* @ 2011 06 21, 22:54)
Saviškiui maišiau likutį kaktusinės su normalios kambarinių gėlių žemių likučiu - auga puikiai.

kaip tik turiu kaktusines bigsmile.gif bet turiu ir palmiu zemiu... turbut palmiu netiks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2011 06 22, 00:06)
kaip tik turiu kaktusines bigsmile.gif  bet turiu ir palmiu zemiu... turbut palmiu netiks? g.gif

Palmės juk nežydi mirksiukas.gif Anturiui dariau žemę iš kompostinės žemės, durpių ir "drožlių" orchidėjoms - du metus žydi be pertraukos thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes, gal kas padesit???maniskis anturis buvo didziulis grazuolis, taciau jau antri metai kaip nuskurdo, daug info skaiciau, bet niekaip nesugebu pagerint jo bukles, dabar lauke stovi apsiures...
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2011 06 21, 22:21)
unsure.gif tai nieks naugina anturiu g.gif

Patys auga... protingi... smartass.gif
Atsakyti
Mano raudonas anturis taip išaugo šiemet, kad jau virsta vazonas nuo svorio. Reikia jau jį skaidyti turbūt?? Atskirti dalelę ir persodinti ar nukirpti vieną viršūnę ir pasodinti (taip skaičiau kažkur g.gif )

O šiaip atiduočiau mielai ją kam nors....Šiauliuose ar Telšiuose....
Atsakyti
Sveikos, gal kas galit padet su gelyte kas jai netinka nes jau ilgokai ji man nezydi.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zivile85: 13 rugpjūčio 2011 - 17:25
Sveikutes,net nezinau ar pas mane anturis,buvo uzrasyta spatifillum,ar kazkas panasaus,jis pas mane gal 4 metai,zydi kasmet,siemet ypatingai graziai,problema su lapais,jie pastoviai ruduoja,niekaip nesuprantu,bandziau laistyti daugiau-ruduoja,maziau-ruduoja,nors augalas sveikas ir leidzia naujus lapelius visus metus,gal ka galit patarti?taip noretusi grazaus zalio,o ne apdziuvusio.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2011 09 25, 21:05)
Sveikutes,net nezinau ar pas mane anturis,buvo uzrasyta spatifillum,ar kazkas panasaus,jis pas mane gal 4 metai,zydi kasmet,siemet ypatingai graziai,problema su lapais,jie pastoviai ruduoja,niekaip nesuprantu,bandziau laistyti daugiau-ruduoja,maziau-ruduoja,nors augalas sveikas ir leidzia naujus lapelius visus metus,gal ka galit patarti?taip noretusi grazaus zalio,o ne apdziuvusio.


Taip, pas Tave tikrai spatifillum.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 09 26, 11:42)
Taip, pas Tave tikrai spatifillum.

g.gif ,bet prieziura gal nedaug skiriasi nuo anturiu?kiek maciau foto,tai tokien grazus zali lapai,tiesa jis pas mane jau beprotiskai priaugines vaiku,pernai persodinau pavasari,siemet net nesiruosiau persodint,bet gal bandyt?
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2011 09 26, 17:04)
g.gif ,bet prieziura gal nedaug skiriasi nuo anturiu?kiek maciau foto,tai tokien grazus zali lapai,tiesa jis pas mane jau beprotiskai priaugines vaiku,pernai persodinau pavasari,siemet net nesiruosiau persodint,bet gal bandyt?

O tu tuos geltonus lapus paprasčiausiai pašalink ir jei neseniai sodinai,tai persodinsi po kokių 3 metų.Aš kuo daugiau geniu,tuo gražiau auga ir žydi.
Atsiprašau,kad ne toj temoj blush2.gif
Atsakyti
Norejau jusu paklausti, mano Anturis jau nuzydejo...lapai zaliuoja, kaip ir viskas Ok, tik atsirado zemej kazkokiu mazu musyciu g.gif kas tai galetu but? kaip jas naikint liaudiskais budais? 4u.gif
Atsakyti
ar nieks negali man padet? unsure.gif
Atsakyti