Įkraunama...
Įkraunama...

Graikiškas riešutas.

QUOTE(Ingaja @ 2010 09 23, 12:43)
As Pasvalyje  unsure.gif


blink.gif Ooooo, tikrai per visą Lietuvą doh.gif
Gal atsiras kas arčiau? Mes pietų Lietuvoj
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 09 22, 17:28)
Gal šitokia? Tokią turiu. Šiaip didelių krūmų nenoriu. Nes gulbiną gal kada gausiu iš Jediaros...  doh.gif Na ne bėda,riešutukai dar ant medžio,šiektiekpalaukt teks. Gal  tikrai man nieko nebereikia?.. Dar gi susisieksim. O tėviškėj tikrai tuomet buvo... didelis suėjimas buvo... Ryšio iki šiolneturėjau čia,greit vėlnebus,tik gal kitą savaitę...tai prabočyk blush2.gif

AHA thumbup.gif ,nieko tokio ,tai gal ir per vėlines susitiksim mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas galit patarti kada geriausia genėti graikinį riešutmendį?
Atsakyti
sveikos 4u.gif
radau jusu temele ax.gif ir noreciau patarimu blush2.gif gal ir yra jau kur jusu aptarta bet neturiu laiko skaitineti blush2.gif du zuikiai puikai laksto aplink ir viso demesio reikalauja
ejome pasivaikscioti smile.gif ziuriu moteris renka kazka o vyras purto medi,galvoju paklausiu ka ten renka g.gif pasirodo riesutus smile.gif nu bet medis didziulis ir riesutai labai dideli ax.gif dave ir man blush2.gif
o kada as galeciau ta riesuta pasodinti blush2.gif ir kaip ji sodinti,ar dar padziovinti blush2.gif o gal geriau jau sodinuka nusipirkus pavasari sodinti g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Ir sodinant medelį internete pasieškokit informacijos, mat ne visi sodo augaliukai riešuto draugiją mėgsta. Pas mano tėvus šalia obelėlė pasodinta, tai nabagė visas šakas į kitą pusę nusuko. Jei neklystu, abrikosai neveda šalimais.
Atsakyti
QUOTE(dvynukai am @ 2010 09 27, 07:14)

o kada as galeciau ta riesuta pasodinti  blush2.gif ir kaip ji sodinti,ar dar padziovinti blush2.gif o gal geriau jau sodinuka nusipirkus pavasari sodinti g.gif aciu 4u.gif


savo graikinį riešutą išsiauginau iš sėklos gautos botanikos sode. Pradžioje dariau stratifikavimą ar kažkaip panašiai tai vadinasi. Žodžiu sudėjau riešutus į smėlį ir laistydama kartą per savaitę taip išlaikiau per visą žiemą. Pavasarį iš dešimties sudygo aštuoni. Sprindžio augaliukus pasodinau pavasarį sode. Sau pasilikau du, nes augalai geriau dera kai žiedai apdulkinami ne nuo to paties medžio. Man pasisekė su jais ta prasme kad nereikėjo skiepyti. Skiepijama kai augalas brandina netinkamus riešutus, t.y. arba mažus arba storu kevalu. Maniškiai turi labai ploną kevalą kurį lengvai sutraiškau savo rankomis.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 09 29, 07:28)
savo graikinį riešutą išsiauginau iš sėklos gautos botanikos sode. Pradžioje dariau stratifikavimą ar kažkaip panašiai tai vadinasi. Žodžiu sudėjau riešutus į smėlį ir laistydama kartą per savaitę taip išlaikiau per visą žiemą. Pavasarį iš dešimties sudygo aštuoni. Sprindžio augaliukus pasodinau pavasarį sode. Sau pasilikau du, nes augalai geriau dera kai žiedai apdulkinami ne nuo to paties medžio. Man pasisekė su jais ta prasme kad nereikėjo skiepyti. Skiepijama kai augalas brandina netinkamus riešutus, t.y. arba mažus arba storu kevalu. Maniškiai turi labai ploną kevalą kurį lengvai sutraiškau savo rankomis.


Po kiek laiko pradejo duoti vaisiukus nuo pasejimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AisteZ @ 2010 09 29, 07:38)
Po kiek laiko pradejo duoti vaisiukus nuo pasejimo? g.gif

Maniškis po 12 metų, tačiau kada dažiausiai pradeda derėti reiktų pasiskaityti sodininkų forumuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 09 29, 09:03)
Maniškis po 12 metų, tačiau kada dažiausiai pradeda derėti reiktų pasiskaityti sodininkų forumuose ax.gif

Butent apie taviski ir norejau suzinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 09 29, 11:03)
Maniškis po 12 metų, tačiau kada dažiausiai pradeda derėti reiktų pasiskaityti sodininkų forumuose ax.gif

Oho bigsmile.gif , bet sulaukus riešutų patys skaniausi mirksiukas.gif
Atsakyti
vakar surinkau jau paskutinius nuo žemės. Niam niam. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, "graikutės"... 4u.gif tongue.gif biggrin.gif
atvelku savo derlių. visi išbyrėjo,jau pastogėje papilti džiūsta...
Taigi rašau savo žinias,kas kada norėjo sodinimui riešutų. O jūs mane taisykit, kam jau nereikia,gal patys jau išsiauginote ar sodinukus nusipirkote schmoll.gif
1.Egluzhe, 2. Shlipse (Elektrenai) 3.The Best 4. Auges 5. Enija 6. Rublis 7. Jediara 8. Plateliai 9. Ingaja (Pasvalys) 10. Madmuzazele
Taigi visoms galiu pasiūlyti po kelis riešutukus. Jediarai ir Plateliams - po 1o tongue.gif biggrin.gif Tačiau pačios galėsit eksperimentuoti ir susidaiginti. Nes yra kelios teorijos sudaiginimo, kitų nesu išbandžiusi. Tačiau jums bus pats tas biggrin.gif smartass.gif Pvz.,vieni sako,kad reikia tuoj pat sodinti giliau į žemę - pavasarį kaip tik išdigs. Kiti sako,kad reikia sodinti į vazoną ir laikyti kambaryje palaistant, taip pat išdigs,tik labai greit...per pora savaičių... treti sako, t.t. ir aš, kad reikia stratifikuoti drėgnam smėlyje šaldytuve apie 2-3 mėnesius,irgi pavasarį bus sudygę. Beje,pirmieji variantai,kaip supratote,sodinami jau dabar iš šviežių riešutėlių.
Taigi, KŪRYBINĖ LAISVĖ jums visoms 000189.gif yahoo.gif hihihi.gif irnesakyk.gif
Atsakyti