Įkraunama...
Įkraunama...

Graikiškas riešutas.

QUOTE(tvigra @ 2010 10 12, 22:59)
O as siemet nuo graiko nurinkau apie 50 riesutuku... Jaunas dar, bet vistiek labai dziaugiuos  thumbup.gif .

Beje joks kitas medis salia neauga, tik slyvos, tai turbut reiskias, kad savidulkis.

Pas mano tėvus auga vienas medis ir kiekvienais metais dera, tik jis aukštaūgis unsure.gif
Atsakyti
Ir aš jau turiu graikinį riešutą thumbup.gif šį savaitgalį pasodinom. Tai labai džiaugiuosi ir giriuosi blush2.gif Dabar žiūrėsiu kaip jam seksis pas mus augti, nes jau ne visai mažas medelis.
Atsakyti
QUOTE(rooma @ 2010 10 12, 23:18)
Ir aš jau turiu graikinį riešutą thumbup.gif  šį savaitgalį pasodinom. Tai labai džiaugiuosi ir giriuosi blush2.gif  Dabar žiūrėsiu kaip jam seksis pas mus augti, nes jau ne visai mažas medelis.

Gal žinai pavadinimą? ax.gif
Atsakyti
Ačiū Fonda ir Jediara 4u.gif 4u.gif,JEI VYRAS NEPAMIRŠ RYT aš jau juos turėsiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 16 spalio 2010 - 09:15
QUOTE(plateliai @ 2010 10 16, 11:14)
Ačiū Fonda ir Jediara  4u.gif  4u.gif,JEI VYRAS NEPAMIRŠ RYT  aš jau juos turėsiu thumbup.gif

group.gif Dabar svarbiausia, sulaukti pavasarį daigelių ax.gif
Atsakyti
Merginos prisipažinkit,kam aš turiu nuo Fondos riešutėlius perduot mirksiukas.gif,kažkaip aš nepamenu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 18 spalio 2010 - 13:26
QUOTE(plateliai @ 2010 10 18, 14:25)
Merginos prisipažinkit,kam aš turiu nuo Fondos riešutėlius perduot mirksiukas.gif,kažkaip aš nepamenu doh.gif

Na tai valgyk į sveikatą drinks_cheers.gif Ir aš ieškojau,bet matyt pasivaideno fool.gif ARBA VISUS SUDAIGINK, TAI BIZNĮ KRIZĖS LAIKAIS PADARYSI IŠ SODINUKŲ victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 10 20, 21:51)
Na tai valgyk į sveikatą drinks_cheers.gif Ir aš ieškojau,bet matyt pasivaideno fool.gif ARBA VISUS SUDAIGINK, TAI BIZNĮ KRIZĖS LAIKAIS PADARYSI IŠ SODINUKŲ victory.gif

Jei visus sudaiginsiu,galiu isteigt net parką lotuliukas.gif .Gal dar atsiliieps kas g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2010 10 21, 10:20)
Jei visus sudaiginsiu,galiu isteigt net parką lotuliukas.gif

Mielai atvažiuotumėm į tą parką lotuliukas.gif essen.gif
Atsakyti
Plateliai, o is kokio tu miesto? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 21, 09:48)
Plateliai, o is kokio tu miesto? bigsmile.gif

iš to pačio miestelio kur ir avataras lotuliukas.gif,pogooglinkit ir rasit lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 21 spalio 2010 - 09:04
As maniau, kad gal mano riesutukai pas jus unsure.gif
Atsakyti