Įkraunama...
Įkraunama...

Graikiškas riešutas.

QUOTE(zigri @ 2013 04 25, 11:10)
Merginos, kada laikas graikiska riesuta sodinti i zeme?  4u.gif

Jau galima sodinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 04 25, 18:25)
Jau galima sodinti  4u.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zigri @ 2013 04 25, 11:10)
Merginos, kada laikas graikiska riesuta sodinti i zeme?  4u.gif


ar daigą, ar patį riešutą? Jei riešutą kaip sėklą, tai jie vėlai rudenį lauke į žemę įkasami. Per žiemą stratifikuojasi ir pavasarį sudygsta. Pernai pavasarį du iš trijų sudygo ir kokių 20 cm per sezoną išaugo. Dabar dar nebuvau nuėjus pažiūrėt, kaip peržiemojo, bet buvau eglišakiais apstačius. ne nuo šalčio, o kad kokia stirna nenumintų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 26 balandžio 2013 - 09:13
QUOTE(lilijyte @ 2013 04 25, 16:13)
o kur Kaune galima įsigyti graikinio riešuto auginių?

sodininkų mugėse
Atsakyti
QUOTE(Meg @ 2013 04 15, 17:07)
Gal kas turite info apie riešutmečių genėjimą ? Mūsiškis didelis, gerokai aukštesnis už mūsų 2 a. namą. Bet jau pernai matėme, kad viršūnės padžiuvusios, reiktų gerokai apgenėti. Visų pirma, nelabai aišku, kaip prieiti (labai aukštai, reik samdyti bokštelį), o antra, kaip tai teisingai padaryti, manau, kad apie pora metrų reiktų patrumpinti viršūnes.

Beje, kol dar nebuvo namo, tai pririnkdavome po 2 didelius maisus riesutu, veliau, derlius ėmėm mažėti (gal medžiui nepatiko statybos ir mūsų kaimynystė).
Paskutiniais metais buvo vos keletas riešutų, ir tuos kėkštai išsinešiojo...


Mane tas pats domina.Niekur nerandu normalios informacijos. Pernai įsigijome sodą su dviem graikais. Riešutų prisirinkom gerą kibirą. Medeliams apie 10 metų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linastri: 27 balandžio 2013 - 13:50
QUOTE(linastri @ 2013 04 27, 14:50)
Mane tas pats domina.Niekur nerandu normalios informacijos. Pernai įsigijome sodą su dviem graikais. Riešutų prisirinkom gerą kibirą. Medeliams apie 10 metų.

Graikinio genejimad 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 04 27, 15:57)

Ačiū. Kažin jų viršūnes galima nurėžti? Labai jau aukšti jie pas mus
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2013 04 27, 15:08)
Ačiū. Kažin jų viršūnes galima nurėžti? Labai jau aukšti jie pas mus

Jie ir siaip labai auksti medziai auga. Bet galima formuoti. Tik reikia atkreipti demesi, kad formuojant per daug tos virsunes neureztumete. Kaip kad siemet vyras kriause mano "patvarke" doh.gif
Atsakyti
Bandysiu kitais metais genėti, nes jau per aukštas užaugo, vis bijojau kaip jie ištveria genėjimus. g.gif
Atsakyti
Mano riešutas ant palangės nuo rudens žaliuoja. Tik nežinau ką su juo daryt pavasarį (jei aišku jo sulauks smile.gif ), ar sodint į nuolatinę vietą, o gal persodint į didelį vazoną ir augint jame dar metus?
Rudenį vyras parvežė iš pažįstamo graikiškų riešutų, pas jį sako maišais pristatyta. Bet įdomios formos, tokios lašo formos, o ir viduj pats riešutas ne toks kaip tikras graikiškas, lengvai išsiima. Skonis geras, bet irgi nevisai kaip graikiško. Na net nežinau kaip jo veislė vadinas, bet įkišau į vazoną keturis, prieš tai pamirkius kokia savaitę vandeny. Tik vienas išdygo ir gražiai kol kas auga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2014 01 02, 16:56)
Mano riešutas ant palangės nuo rudens žaliuoja. Tik nežinau ką su juo daryt pavasarį (jei aišku jo sulauks smile.gif ), ar sodint į nuolatinę vietą, o gal persodint į didelį vazoną ir augint jame dar metus?
Rudenį vyras parvežė iš pažįstamo graikiškų riešutų, pas jį sako maišais pristatyta. Bet įdomios formos, tokios lašo formos, o ir viduj pats riešutas ne toks kaip tikras graikiškas, lengvai išsiima. Skonis geras, bet irgi nevisai kaip graikiško. Na net nežinau kaip jo veislė vadinas, bet įkišau į vazoną keturis, prieš tai pamirkius kokia savaitę vandeny. Tik vienas išdygo ir gražiai kol kas auga. smile.gif

as turbut i grunta su visam sodinciau bent jau 50 cm dydzio g.gif
Atsakyti
As rudeni irgi pasodinau i vazonus 7 riesutus. Tai visi ir isdygo. Turi po 3 lapus. Manau pavasari sodinsiu i nuolatine viata. Keleta galesiu parduoti, jei kam reikia.
Atsakyti