Įkraunama...
Įkraunama...

Kuprinė vaikui nešioti

Aš šiensien gavau savo kuprinę, pirkau vokiečių ebay, su siuntimu gavosi apie 200 Lt. Yra gal tik vienas mažas minusas - kuprinė tinka vaikams iki 3 metų, bet tik iki 15 kg. Kadangi mano mažius dabar 2,5 m. sveria 13 kg tai manau šiemet atlaikys
user posted image
Atsakyti
jei kas dar iesko, tai tikrai zinau, kad parduotuveje Sprtas ir mada yra turistine kuprine vaikui nest, va tokia http://www.ferrino.i...40/wallaby_2387

www.sportasirmada.lt
Atsakyti
QUOTE(kamilyte @ 2008 03 31, 13:17)
Italai sukūrė nešioklę PATAPUM - vaikams iki 28 kg! (panašu į Ergo)

turim rėminę kuprinę, su ja vežėmės savo kukulį slidinėti, po miestą vaikščioti ji man atrodo per gremėzdiška, tai pirkom Patapum, nu tikrai vertas tų pinigėlių daiktas thumbup.gif labai lengva užsidėti, visiškai nepavargstu, nesitikėjau tokio rezultato thumbup.gif
Atsakyti
labai idomu kas siuntesi ergo baby nesyne, per kur siuntetes, kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(Lapyna @ 2007 11 12, 11:04)
O gal kokiose turistinėse prekėse paieškoti? Netikiu, kad niekas Lietuvoje neturi kontaktų su Vaude (tai gerai žinoma turistinės įrangos gamintoja), gal pavyktų susitarti, kad pradėtų vežti ir įrangą vaikams. smile.gif


vaude parduotuve yra Vilniuje VCUP'e, nebeprisimenu kuriame aukste. bet ten jie neturejo kupriniu vaikui, bet sake gal galima uzsisakyti. as prasiau, kad man atsiustu bent preliminaria kaina emailu. gaila, bet neatsiunte.

QUOTE(Žydraakė @ 2008 02 12, 18:16)
Laba,
Mes prieš savaitę tokią kuprinę pirkome Tindi Rindi parduotuvėje, Akropolyje, bebe comfort firmos http://parduotuve.ti...php?cPath=26_56
Jau pasiteisino, su vaiku nužingsniavome 10 km mišku, o neužilgo važiuosim į Slovakiją, žadam pasivaikščiot kalnuose smile.gif


mes irgi pirkome. didziausia problema, kad jie raso, jog iki 3-4 metu, bet svoris tik 15kg. musiske smulki, tai tikiuosi dar kitus metus tiks. seip tai ji labai faina. gal uzknisa, kad plastmasines detales, viena jau sulauzeme. dabar ieskau pirkti pakeitimui. parduotuvej mus is kart perspejo, kad plastmasines reiks keisti. tai va, tokia mano patirtis. jei reiktu pirkti vel, tai visgi visais budais ieskociau profesionalios turistines firmos produkcijos.
Atsakyti
Mes taip pat pagaliau nugriovem mazei kuprine - vezimuka. Nesitikejau kad toks superinis daiktas - orouoste iki vartu vezemes, o mieste buvom ant peciu uzsikele - maniau kad ratukai turetu kliudyti, bet nei velnio, viskas labai apgalvota...galbut po ilgesnio vaiksciojimo tie ratukai turetu pradet jaustis, bet mums po 4 val vaikshtyniu nieko nesijaute. Pirkom Kelty convertible bakcpack stroller : http://www.childcarr...Convertible.pro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuke: 22 liepos 2008 - 12:44
Kaip tik ruošiuosi savo mažajam pirkti Vaude kompanijos kuprinę keliavimui. Galima padaryti ir didesnį užsakymą, tai jeigu kuriai mamytei būtų įdomu parašykite man į AŽ.

Labai geri atsiliepimai apie šios kompanijos kuprines:
Butterfly ir Jolly. Taip pat yra ir išlengvintas Jolly Light modeliukas.
Čia Butterfly Comfort, bene daugiausiai navarotų turinti kuprinė, kuri mano akimis pasirodė ir pati pačiausia:
user posted image
ji ir sunkiausia iš kuprinių: svoris 4 kg.

Čia Jolly:
user posted image
Jolly sveria 3200 g.

ir Jolly Light:
user posted image
o ši 2700 g.

Labai bijau pirkti bet kokią, nes naudosime kalnuose, galbūt net slidinėsime, taigi daiktas turi būti būtinai tvirtas ir super patogus vaikiui.
Atsakyti
Mes liepos pabaigoj po Slovakijos kalnus su tokia vaikščiojom
user posted image
Buvo patogu ir tėčiui ir vaikui (2,6 m). Vaikas joje sėdėdavo kokias 2-3 val.(iš eilės) ir net kokia valandžikę nusnausdavo.

manau, kad tos kuprinės tikrai yra patogios vaikui bei tėvams
Atsakyti
Turiu aš chicco firmos kuprinę-nešioklę. Pasinaudojau vos kelis kartus (ėjom į mišką) - gyvenam nuosavame name, tolokai nuo miesto, tai su ja netutėjom kur eiti. Mums draugė atvežė iš Italijos - pati norėjau, bat tie norai ir liko tik norais. blush2.gif Gal kam reikia? Galiu atsiūsti nuotraukėles. Vaikams iki 15 kg Rašykit į AZ
Atsakyti
thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
Turiu chicco firmos kuprinę-nešioklę. Pasinaudojau vos kelis kartus (ėjom į mišką) - gyvenam nuosavame name, tolokai nuo miesto, tai su ja neturėjom kur eiti. Mums draugė atvežė iš Italijos - pati norėjau, bat tie norai ir liko tik norais. blush2.gif  Gal kam reikia? Galiu atsiūsti nuotraukėles. Vaikams iki 15 kg Rašykit į AZ
[/quote]
Geras daigčiukas, juk ateina atostogų metas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aldute: 10 gegužės 2009 - 20:41
[quote=aldute,2009 05 10, 21:36]
Turiu chicco firmos kuprinę-nešioklę. Pasinaudojau vos kelis kartus (ėjom į mišką) - gyvenam nuosavame name, tolokai nuo miesto, tai su ja neturėjom kur eiti. Mums draugė atvežė iš Italijos - pati norėjau, bat tie norai ir liko tik norais. blush2.gif  Gal kam reikia? Galiu atsiūsti nuotraukėles. Vaikams iki 15 kg Rašykit į AZ
[/quote]
Geras daigčiukas, juk ateina atostogų metas
[/quote]

http://public.fotki....s/cimg3055.html

http://public.fotki....s/cimg3053.html
Atsakyti