Įkraunama...
Įkraunama...

Kuprinė vaikui nešioti

mes turime, naudojame ir negalime atsidžiaugti ERGO BABY nešiokle, nu super daiktas, vaiką galima nešti iki 20kg svorio...nelabai suvokiu kam tokios kuprinės su geležiniais karkasais, kurie irgi sveria ir juos nešti reikia, o dar prie visko vaiką tik iki 15kg...geriau jau tada ergo baby arba patapum...patapum mano akimis turi šiokių tokių trukūmų, ergo baby praktiškesnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2009 05 25, 17:40)
mes turime, naudojame ir negalime atsidžiaugti ERGO BABY nešiokle, nu super daiktas, vaiką galima nešti iki 20kg svorio...nelabai suvokiu kam tokios kuprinės  su geležiniais karkasais, kurie irgi sveria ir juos nešti reikia, o dar prie visko vaiką tik iki 15kg...geriau jau tada ergo baby arba patapum...patapum mano akimis turi šiokių tokių trukūmų, ergo baby praktiškesnė smile.gif


smile.gif tokiose kuprinese nebuna "geleziniu" karkasu, dazniausiai lengvas ir tvirtas metalas, kuris jokio didelio svorio neprideda. Remines kuprines universalesnes, nes jose vaika galima nesioti ne tik po miesta ar miska, bet ir i kalnus kopiant. Kadangi mes megstam kalnu turizma, remine kuprine mums nepamainomas daiktas. Vaikas joje tvirtai ir saugiai laikosi, gana aukstai sedi, tad daug ka mato.
Atsakyti
Sveiki,
ieskau kuprines su metaliniu remu pirkti arba isinuomoti 5 dienoms. Laukiu visokiu ziniu i AZ.
Atsakyti
Aš pati niekada nebuvau užsidėjusi nešioklės su rėmu, bet iš nuotraukos matau, kad ten vaikas sėdi pakabintas ant klyno...Nežinau man tokios nešioklės nelabai..Pati turiu paprastą nešioklę (be rėmo) kurioje vaikas sėdi normaliai, t.y. nepakabintas ant klyno. Mes su ja keliaujam ir į mišką ir į miestą ir šiaip po namus kai mažius nori būti nešiojamas. Aš turiu manduca pirktą iš www.ekomama.lt Ji tinka nuo gimimo iki berods 20kg. Yra tikrai labai patogi. Mano trimetę taip pat smagiai kartais pervargusią parsinešu ant kupros:) Taigi mamos prieš rinkdamosi kuprinę įsitikinkit, kad ji būtų ne tik jum patogi, bet ir vaikučiam. Manau jei ieškosit nemažai rasit informacijos (supermamoj ir kitur) apie taisyklingą vaikučio sėdėjimą nešioklėse.
Atsakyti
Nu metausi dabar tarp Patapum ir Ergo. Help.
Atsakyti
Sveikutes mamytes
As ieskau kuprines vaikui nesioti su metalinais strypais(nzn . kaip tai tiksliai vadinasi)smile.gif
Gal kas turite savo vaikucio ir jau nebenaudojate, ir galite parduoti.
Buciau laaabai dekinga
Atsakyti
As neapsisprendziu, nes radau kelis, apie kurios yra visai nieko atsiliepimai, ir negaliu apsispresti del ERGOBABY, MANDUKA, BONDOLINO, IR PATAPUM BABY ir dar kazkoki radau internete yahu ar yaho, irgi lyg tai nieko. Gal kas girdejo ar turejo kelias nesiokles, kad galima butu palyginti.
Atsakyti
drauge turejo tai tik viena karta panaudojo ta kenguriuka, visiskai nereikalingas daiktas, aisku yra tokiu kurie be to neiisivercia, nuo gyvenimo budo priklauso smile.gif
Atsakyti
Gal kas parduodat dėvėtą Ergo baby?
Atsakyti
QUOTE(jolant@ @ 2009 08 20, 23:27)
As neapsisprendziu, nes radau kelis, apie kurios yra visai nieko atsiliepimai, ir negaliu apsispresti del ERGOBABY, MANDUKA, BONDOLINO, IR PATAPUM BABY ir dar kazkoki radau internete yahu ar yaho, irgi lyg tai nieko. Gal kas girdejo ar turejo kelias nesiokles, kad galima butu palyginti.


Mane irgi tas pats klausimas domina.
Gal kas turit parduot? ax.gif
Atsakyti
jei sunku apsispresti, tai geriausias būdas yra atvažiuoti su mažium ir pabandyti kelias nešiokles. daug kas paaiškėja ir kažkuri nešioklė "prilimpa" labiausiai. smile.gif

Jei vaikiukas dar mažiukas, tada geriausia investuot į ERGO baby, ir ją nešiot, kiek tik jums jos reikės ir norėsis 4u.gif

AlmuteP - čia kalba eina ne apie kenguriukus mirksiukas.gif Juos tikrai jau mažai kas naudoja, nes labai greitai nuskausta mamos pečiai ir nugara, o vaikiukui tenka kabėti ant klynuko... unsure.gif
Atsakyti
Taigi, kad vaikučiui jau pusmetis. Tai ir laužau galvą, verta investuot ar ne.
Gal per ebay prisiruošiu atsisiųst - apie 100 $ per ten galima susiorganizuoti...
Dar Manduca yra gerai. Gal net geriau nei ergo baby.
Atsakyti