Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

user posted image
Atsakyti
Jei yra galimybe, siulau daryti kuo uzdaresne. Na, zinoma cia kaip kam 4u.gif Musu bute tai numatyta virtuve bendra su svetaine tai kuriu planus kaip daugiau ja "izoliuoti". Is koridoriaus puses darysim drabuzine, po to nuo jos tokia gipskartone sienele (ar kaip ja cia pavadinti), laisva erdve, baras (uzdaresnis toks, na kaip nisa padaryta is virtuves i kambari). Erdve tarp virtuves ir svetaines praejimo - stumdomos durys. Nezinau ar aiskiai paaiskinau smile.gif Turiu viena foto kompe kuri man patinka, gal pabandysiu ikelti. smile.gif
Tiesa, yra atskira tema siuo klausimu - kartu ar atskirai svetaine su virtuve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazke @ 2006 01 03, 19:27)
nepykit,uz tiek foto,bet isrinaku man patikusias ir tinkamas musu virtuvelei,vakare vyrui parodysiu,nes jis visas perziuret tynges.

niekaip nepsisprendziam ar daryti virtuve atskira,ar jungti su kambariu sveciams


as taip pavargau nuo tu uzdaru virtuviu!man atrodo tie laikai jau praejo!dabar laikas erdvei!man tikrai jau nusibodo vis tos 4 sienos aplinkui! blink.gif nera kur apsisukti!laukiu nesulaukiu musu butuko,kai pagaliau turesim daug vetos ir virtuve bus kartu,manau tikrai linksma bus!man atrodo uzdaros virtuves tinka namu seimininkems,kuros daug daug gamina,pas kurias daug visokiu puodu,indu,pastoviai tokia kuribine netvarka,tai tada tikrai virtuve galima biski slepti g.gif bigsmile.gif
o siaip virtuves dabar tokios grazios,tikra buto puosmena!
ir pagaliau,kam mes tada tiek babkiu joms isleidziam,padarai su tokia paprastute,patogia pigute virtuvele,kad nieko netruktu uzdariei duris,kad niekas jos nematitu,ir jokiu problemu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 01 03, 20:31)
Jei yra galimybe, siulau daryti kuo uzdaresne. Na, zinoma cia kaip kam  4u.gif  Musu bute tai numatyta virtuve bendra su svetaine tai kuriu planus kaip daugiau ja "izoliuoti". Is koridoriaus puses darysim drabuzine, po to nuo jos tokia gipskartone sienele (ar kaip ja cia pavadinti), laisva erdve, baras (uzdaresnis toks, na kaip nisa padaryta is virtuves i kambari). Erdve tarp virtuves ir svetaines praejimo - stumdomos durys. Nezinau ar aiskiai paaiskinau smile.gif Turiu viena foto kompe kuri man patinka, gal pabandysiu ikelti. smile.gif
Tiesa, yra atskira tema siuo klausimu - kartu ar atskirai svetaine su virtuve smile.gif



jau tiek visko skaitaukad nebezinau kaip irengti.turim visa antra namo auksta,3 kambariai,o ten dar kai kur net giprkartoniu sienas darysim,tai isirengt viska nuo a iki z. mazdaug viska isivaizduoju,o paskui su finansais derinsim,bet masciau,kad gal tikrai tas stumdomas duris daryti,nes as noriu uzdaros,o vyras tai tik antviros erdves,jis darys nisa,akvariuma ten dar nori statyt doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rynkeviciene @ 2006 01 03, 23:52)
as taip pavargau nuo tu uzdaru virtuviu!man atrodo tie laikai jau praejo!dabar laikas erdvei!man tikrai jau nusibodo vis tos 4 sienos aplinkui! blink.gif nera kur apsisukti!laukiu nesulaukiu musu butuko,kai pagaliau turesim daug vetos ir virtuve bus kartu,manau tikrai linksma bus!man atrodo uzdaros virtuves tinka namu seimininkems,kuros daug daug gamina,pas kurias daug visokiu puodu,indu,pastoviai tokia kuribine netvarka,tai tada tikrai virtuve galima biski slepti g.gif  bigsmile.gif


As irgi uz atviras virtuves, bet ka siulai tokiam butui, kur tik miegamasis ir virtuve+svetaine? Va cia butent ir norisi padaryti dvi atskiras erdves. Kazkaip jau man berysio, jei 27-iose kv m gyvenamo ploto nuolat dar tvyros virtuves kvapas... O kadangi kartais norisi ir atvirumu tai darysiu stumdomas duris wub.gif
Man atviros virtuves labai tinkamos didesnese erdvese.... Na, cia mano nuomone 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(juna @ 2006 01 04, 09:38)
Buba, labai graži ryški virtuvė thumbup.gif ir spalva optimistiškai nuteikianti thumbup.gif
mano virtuvės išplanavimas labai panašus. ir sienutė iš GK prie kriauklės jau padaryta. norėjau paklaust, kaip klijavot ant tos sienutės plyteles. juk baldai išsikiša mažiau nei sienutė. ar ant tos sienutės  plyteles suklijavot iki pat jos krašto, ar pabaigėt ties apatinių spintelių kraštu? detalės doh.gif



QUOTE(Buba @ 2006 01 04, 10:05)
Su plytelėm tai cirkas buvo, nes jas suklijavom, kai dar net virtuvės proijekto neturėjom. Aš buvau prieš, bet juk vyras geriau žino doh.gif .  taigi dabar jos užlenda ir už viršutinių ir už apatinių spintelių. bet gerai, kad tai visai nekliudo ( jei nežiūrėsim į tai, kad galėjom sutaupyt ant plytelių g.gif ). O ant tos sienutės plytelės suklijuotos iki pat krašto, po to dar tokia juostelė ant krašto uždėta. O baldai išsikiša praktiškai lygiai su sienele.


butent, kad taip klijuoti plyteles yra pigiau, ir tikrai manau beprasmiska klijuoti plytkas ten, kur jos nesimatys schmoll.gif

del virtuves erdves - uzdara ar atvira, manau kiekvienas turetu spresti individualiai.nematau nieko blogo, kai netgi nedideliuose butuose ta erdve sujungiama. ir kvapas apsisprendimo dazniausiai neitakoja (na nebent, jau kazkas is seimos super-duper jiems jautrus).tik noras tureti didesne erdve. nes dar juokingiau atrodo virtuve kisene, svetaine kisene,wc kisene ir vonia kisene... tokiu atveju geriau jungti ir sumazinti dezutes ispudi... beje musu butuose tverkis-nesitverus, vis tiek kvapai tvyro laiptinej ir musu butuose - bendra ventiliacine sistema, duru, langu ir pan. pralaidumas. taip,. kad geriau tegu namai kvepia gaminamu maistu, nei cigareciu dumais is laiptines ar kaimyninio balkono lotuliukas.gif
na o as pas save name zadu daryt bendra virtuve.nors tas bendrumas sakyciau daugiau salyginis (isplanavimas toks). virtuves patalpa su 3m plocio praejimu salia valgomasis apjungtas su holu, toliau svetaine. kadangi megstu gaminti, tai virtuvej praleidziu daug laiko, o gamindama megstu paplepset su kitais seimos nariais, esanciais netoliese. ir man, ir jiems linksmiau. del sitos pacios priezasties, man reikia ir baro salia virtuves tongue.gif as gaminu, kazkas geria kava prie baro - galima persimest keletu zodziu. cia laiko taupumo sumetimais, jei nebutu kada prisest prie pietu stalo smile.gif a del kvapo, jei kam nepatiks - tegu siausia i savo kambarius, uzsibarikaduoja ir ten sedi, kol vozdushnaja trevoga praeis bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2006 01 04, 12:20)

del virtuves erdves - uzdara ar atvira, manau kiekvienas turetu spresti individualiai.nematau nieko blogo, kai netgi nedideliuose butuose ta erdve sujungiama. ir kvapas apsisprendimo dazniausiai neitakoja (na nebent, jau kazkas is seimos super-duper jiems jautrus).tik noras tureti didesne erdve. nes dar juokingiau atrodo virtuve kisene, svetaine kisene,wc kisene ir vonia kisene... tokiu atveju geriau jungti ir sumazinti dezutes ispudi... beje musu butuose tverkis-nesitverus, vis tiek kvapai tvyro laiptinej ir musu butuose - bendra ventiliacine sistema, duru, langu ir pan. pralaidumas. taip,. kad geriau tegu namai kvepia gaminamu maistu, nei cigareciu dumais is laiptines ar kaimyninio balkono  lotuliukas.gif
na o as pas save name zadu daryt bendra virtuve.nors tas bendrumas sakyciau daugiau salyginis (isplanavimas toks). virtuves patalpa su 3m plocio praejimu salia valgomasis apjungtas su holu, toliau svetaine. kadangi megstu gaminti, tai virtuvej praleidziu daug laiko, o gamindama megstu paplepset su kitais seimos nariais, esanciais netoliese. ir man, ir jiems linksmiau. del sitos pacios priezasties, man reikia ir baro salia virtuves  tongue.gif  as gaminu, kazkas geria kava prie baro - galima persimest keletu zodziu. cia laiko taupumo sumetimais, jei nebutu kada prisest prie pietu stalo  smile.gif a del kvapo, jei kam nepatiks - tegu siausia i savo kambarius, uzsibarikaduoja ir ten sedi, kol vozdushnaja trevoga praeis  bigsmile.gif



Dėl bendrų erdvių visiškai sutinku drinks_cheers.gif . Pas mus butas irgi nėra labai didelis, bet kai planavom patalpas, buvom užėję pas kaimynus su tokiu pat butu, kurie atskyrė virtuvę nuo svetainės. tai dar baldų jokių nebuvo, o jau patalpos kišeninės atrodė schmoll.gif . Beto nemėgstu kuistis virtuvėj, žinodama, kad visi svečiai lyg ir šalia, o neaišku ar spėsiu sudalyvaut pokalbyje cool.gif . Yra tik vienas - :tingi ar ne, o tvarką turėsi palaikyt pastoviai idealią, nes viskas "ant akių". Bet čia tik smulkmenos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Buba @ 2006 01 04, 13:10)
Beto nemėgstu kuistis virtuvėj, žinodama, kad visi svečiai lyg ir šalia, o neaišku ar spėsiu sudalyvaut pokalbyje cool.gif . Yra tik vienas - :tingi ar ne, o tvarką turėsi palaikyt pastoviai idealią, nes viskas "ant akių". Bet čia tik smulkmenos biggrin.gif


jei nemegsti kuistis, tai ir tvarkyt daug nereiketu... pas mane va po gamybos kaip po karo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif be to tas "ant akiu" visai nera blogai - cimuso daugiau apsitvarkyti. zymiai blogiau kai kas nors, kas tu galvoji, kad "uz akiu", pasidaro ant "akiu"... mirksiukas.gif
Atsakyti
Pažiūrėt tai aišku gražu, kai virtuvė gražiai įsilieja į svetainę, bet aišku gyvenant atsiranda +/-. Man taip pat stumdoma sienikė tarp virtuvės ir svetainės atrodo čiki variantas, tik kol dar nesam matę savo buto, tai dar ir iki galo nesam suplanavę kur ir kaip ax.gif
Atsakyti
Kad siais laikais jau nebemadinga jungti virtuve su svetaine (cia mados atzvilgiu), o patogumo, tai dabar gyvenu bute - kur virtuve be duru, viskas isgriauta, tai neimanoma vaiku sulaikyti kaip visur lenda - jos siuo metu kol vaikai mazi man butinos.
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2005 12 19, 15:21)

Na, nuostabu
Atsakyti