Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

hmmmm g.gif ar jums ta nuoroda atidaro? Bandau pati atidaryti, bet schmoll.gif kazkoki "berysio" albuma pasidariau 4u.gif
Atsakyti
My Webpage

Ir cia visai grazu smile.gif Galima toliau pratesti stumdomas duris mirksiukas.gif
Atsakyti
kazkaip vis nepavyksta man normaliai ikelti nuotraukyciu smile.gif Cia dar vienas budas, bet jau tokiam didesniam "plotui" smile.gif
http://photobucket.c...vetaine_lui.jpg
Atsakyti
http://photobucket.c...t=virt-svet.jpg

Nieko nesuprantu, kazkodel man normaliai neleidzia ikelti foto, reiks supykti... g.gif Ar matosi bent jau ka bandau parodyti? smile.gif
Atsakyti
user posted image

Visai idomu, bet cia su tokia virtuves nuo svetaines visai neatskirsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2005 12 18, 19:52)


Visai idomu, bet cia su tokia virtuves nuo svetaines visai neatskirsi smile.gif

Kaip fainiai thumbup.gif kaip ranka nupešta, viskas suderinta, tik man spalvos šaltokos.
Atsakyti
QUOTE(Julyyte @ 2005 12 19, 02:19)
Kaip fainiai thumbup.gif kaip ranka nupešta, viskas suderinta, tik man spalvos šaltokos.

o man kaip tik šiltos, jaukios spalvos biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Nu man cia grazi pertvara, bet cia reikia nerealu plota tureti smile.gif Ir stilius, zinoma, kad neliktu vienisas bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Galimas ir toks variantas: tokia "stikline" pertvarele, arba tokia padaryta stumdoma smile.gif Ir sviesa praeis, ir svetaine nuo virtuves atskirta bus smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2005 12 19, 14:26)
user posted image

Galimas ir toks variantas: tokia "stikline" pertvarele, arba tokia padaryta stumdoma smile.gif Ir sviesa praeis, ir svetaine nuo virtuves atskirta bus smile.gif


stiklines pertvareles ideja nebloga, o sis konkretus interjeras, net neklausiu, nes turiu suniska nuojauta, kad vel kokio ruso butelis, per daug marga. nera visumos. mirgu-margu. detales, detales, o ir tos pjaunas tarpusavyje. o jau apie lubu "grozi" nesneku - kuo daugiau "lipnynos" tuo graziau doh.gif tongue.gif ne veltui cia su kolega darem eksperimenta, paemem viena rusiska interjeru zurnala ir spec. patikrinom ar rasim lygias, paprastas lubas... nu i ka manot radom??? lotuliukas.gif
Atsakyti
Lanaa, bingo - atspejai smile.gif Tai tikru tikriausias rusu butas smile.gif mane tas ju skonis irgi kartais prie zemes lenkia smile.gif
O sioje nuotraukoje tai kaip tik tik pertvarele akcentavau bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti