Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

Na, kadangi pas mus visas butas tik 50 kv. m., tą nedidelę erdvę dar suskaldžius jaustumėmės kaip grabe.
Neturiu problemų dėl to, kad mūsų virtuvė nuo svetainės-prieškambario atskirta tik bariuku. Betvarkės virtuvėje nereikia laikyti ir neteks prieš svečius raudonuoti biggrin.gif
Gartraukis pas mus gana paprastas, aišku, kvapai vis tiek pasklinda po butą. Jeigu tai kepamo pyrago ar koks šiaip apetitą keliantis kvapas - viskas gerai, bet jeigu, pvz., verdamos kiaulės kojos žemaitiškam kugeliui ar kokie kalmarai, namus po to tenka išvėdinti.
Man netgi labai jauki ta mūsų bendra namų edvė.
Atsakyti
Mes irgi ilgai sprendėm ar daryt bendrą edvę ar atskirai virtuvę ir svetainę... Pasirinkom atskirai ir tiesą sakant dabar labai tuo džiaugiuosiu thumbup.gif
Atsakyti
Pagal testa isejo, kad as 80% uz atvira smile.gif Tokia ir turiu smile.gif Man pagrindiniai pliusai - kad namu erdve padideja ir kad galiu telika ziuret pusryciaudama biggrin.gif Minusas - saldytuvas nakti paburzgia, nes nebenaujas jau ax.gif
Atsakyti
Pas mus bendra erdve,tai matau tik pliusus,ypac kai susirenka daug zmoniu ir man nereikia izoliuotis virtuveje.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2006 02 10, 16:24)
Pas mus virtuve yra mano zona. smile.gif Bus uzdara zona, nes nesu labai tvarkinguole.
Tik kuom uzdarysim dar nezinom. doh.gif

va todėl ir aš nenoriu atviros, kad bet kas atėjęs mano neplautus indus matytų ax.gif blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Musu virtuve visai nera atskirta nuo svetaines- tiesiog vienas kampas skirtas valgio ruosimui. Anksciau turejome atskira virtuve kai gyvenome blokiniame name ir dazna vakara jausdavausi kaip kokia pelene prie puodu uzdaryta. O dabar tikrai smagu sukiotis virtuveje ir kartu bendrauti su seimyna. Ypac kai tenka velai grizti ir to laiko su seima taip truksta... Kai draugu kompanija uzgriuna irgi gerai- galiu isnaudoti kiekviena minute bendravimui. O va kai ruosiame kviestinius formalius pietus tada aisku nelabai patogu, bet kadangi juos darome tik 1-2 kartus per metus tai nedarome is to dideles problemos. Visoms dirbancioms mamoms rekomenduociau sujungti svetaine su virtuve.
Atsakyti
...pas mus irgi maza erdve todel viskas kartu virtuve+svetaine ir as labai patenkinta gaminu valgyti ir leliuka ir teti visada matau biggrin.gif
Atsakyti
Mes statomes name ir virtuve bus viena erdve su svetaine blush2.gif Manau tai patogu, nes kai bus sveciu galesiu viska girdeti ir dalyvauti pokalbyje blush2.gif Ko nebutu jeigu buciau atskirame virtuves kambaryje
Atsakyti
O aš turiu atskirą virtuvę su svetaine schmoll.gif ..... labai gailiuosi, bet kitaip pas mus nesigavo..... Jaučiuosi kaip kokia nusikaltėlė, viena uždaryta virtuvėje. O jei dar koks kepėsių kvapas pradeda sklisti po kambarius, dar ir duris uzdaro verysad.gif
Vis svajoju apie bendrą erdvę...... ax.gif
O čia taip galima atskirti tą bendrą erdvę, jei jau bijote bardaką svečiams parodyti:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Treglė @ 2006 02 20, 21:43)
O aš turiu atskirą virtuvę su svetaine  schmoll.gif ..... labai gailiuosi, bet kitaip pas mus nesigavo..... Jaučiuosi kaip kokia nusikaltėlė, viena uždaryta virtuvėje. O jei dar koks kepėsių kvapas pradeda sklisti po kambarius, dar ir duris uzdaro  verysad.gif
Vis svajoju apie bendrą erdvę...... ax.gif
O čia taip galima atskirti tą bendrą erdvę, jei jau bijote bardaką svečiams parodyti:
user posted image


o cia tai gražu, labai šauni idėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Treglė @ 2006 02 20, 22:43)
O aš turiu atskirą virtuvę su svetaine  schmoll.gif ..... labai gailiuosi, bet kitaip pas mus nesigavo..... Jaučiuosi kaip kokia nusikaltėlė, viena uždaryta virtuvėje. O jei dar koks kepėsių kvapas pradeda sklisti po kambarius, dar ir duris uzdaro  verysad.gif
Vis svajoju apie bendrą erdvę...... ax.gif
O čia taip galima atskirti tą bendrą erdvę, jei jau bijote bardaką svečiams parodyti:
user posted image


Man si ideja patinka, masciau apie tai, taciau vyras nepritare g.gif
Atsakyti