Įkraunama...
Įkraunama...

Palatos klinikose (KMUK)

MAn terimnas 22dienai blink.gif
Gimdysiu ir klinikose, tariausi su gydytoja nes man tiesiog taip ramiau..
Kaip cia suprasti kad net i gimdykla eiles yra?? g.gif unsure.gif
Tai ka - taip ir begimdant koridoriuje tenka sedeti, na cia butu tikrai nesamone.. schmoll.gif
O del palatu tai girdejau kad kai pamoki tai ir dvivietese lieki viena, ty neikelia kitu..Bet jei bus perpildymas ir daug gimdys tai manau ir tie pinigai nepades, nes nebus kur gimdyviu guldyti..
Atsakyti
ausramor man irgi visi sakė, kad sūnų nešioju, visokiausi pilvo ekspertai lotuliukas.gif , bet gimė mėlynakė dukrytė wub.gif

Kaip cia suprasti kad net i gimdykla eiles yra??
Tai ka - taip ir begimdant koridoriuje tenka sedeti, na cia butu tikrai nesamone..

nžn kaip čia pasakius, mane sutvarkė, perrengė ir leido pailsėti, bet valytoja jau vaikščiojo po gimdykla ir tyliai nieko nesakydama bandė mus išprašyti, nes reikėjo paskubėt, kadangi iš 3 aukšto nuleidinėjo pasiruošusia gimdyve. ir tos dienos akušeris vis užbėgdavo pažiurėt ar mes jau iškeliave.
Atsakyti
Nieko sau... g.gif blink.gif
O idomu jei is karto atvaziuoji gimdyti (atvyksti su saremiais ar nutekejus vandenims) tai ir pirmiau dar i 3 auksta guldo? Tai turetu mano manymu tiesiai i gimdykla guldyti g.gif Rytoj vaziuoju pas gydytoja tai net paklausiu kokia cia tvarka..as tai tikrai nezadu eileje i gimdykla "stoveti".. g.gif Ir dar tokius pinigus sumokejus.. blink.gif Tikrai net pikta darosi... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 09 18, 18:35)
Nieko sau... g.gif  blink.gif
O idomu jei is karto atvaziuoji gimdyti (atvyksti su saremiais ar nutekejus vandenims) tai ir pirmiau dar i 3 auksta guldo? Tai turetu mano manymu tiesiai i gimdykla guldyti g.gif  Rytoj vaziuoju pas gydytoja tai net paklausiu kokia cia tvarka..as tai tikrai nezadu eileje i gimdykla "stoveti".. g.gif  Ir dar tokius pinigus sumokejus.. blink.gif Tikrai net pikta darosi... schmoll.gif



ne ne schmoll.gif
jei gimdymas prasidėjes tai tiesiai i gimdykla, tik žiurėk, kad tonus gerai pamatuotu, nes jos uždeda ta dirža ant šonkauliu ir sarėmiu nerodo doh.gif . man taip buvo. nuvežė vyras i priimamaji 22 val, tai apžiurėjo, sakė parošiamieji, norėjo guldyt i skyriu, bet aš išvažiavau namo daiktu tipo pasimt ir galvojau namie pernakvosiu, nes labai bijojau ligoniniu blink.gif . bet 24 val vyras vėl išvežė, nes namie nebegalėjau kentėt ir sarėmiai jau buvo kas 4-5 min ir iškart ileido i gimdykla, ryte 8 jau turėjau dukryte ant ranku, nors vakare kai pirma kart buvom atvažiave sakė gimdymo veiklos nėra ir dar nakti tikrai negimdysiu.
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2007 09 15, 20:54)
cia man toks klausimas iskilo - o kada tas tevelis turi laiko toj gimdykloj snausti? Gal kvailai klausimas skamba, bet cia musu pirmagimis, tai... 4u.gif
Papildyta:
O gal reik gydytojai pinigeliu duot, kad "atsirastu" ta vienviete palata?
Papildyta:
Tiesa, dar girdejau toki varianta, kad duodi pinigeliu (tik nezinau kam) ir paguldo dvivietej palatoj, bet viena - ta prasme neikelia kaimynes. Gal jum teko susidurt su tokiu variantu?

sveika, as gimdziau kovo vidury,buvo labai daug gimdyviu,net gimdyklon paskutinen jau patekau,nes visos kitos uzimtos buvo.bet iskart pasakiau,kad noresiu mokamos palatos. tuo metu nebuvo,bet vis profilaktiskai pasiteiraudavau,gal atsirado,taip primindama,kad nepamirstu tongue.gif
kadangi man dare cezari,pirma nakti intensyvios slaugos palatoj gulejau, kita diena isveze i dviviete,nes vietu vis dar nebuvo. jau buvo zadeje ta pacia diena i vienviete,bet susirgo turejusi jau iseit moteris,tai dienai nusitese, bet man baisu prisimint,kaip vargau ta nakti. man leliaus neatveze,nes buvau nualpus ir paskui labai negera,galvojau pailsesiu per nakt,ale mano kaimyne visa nakti praknarke,o as is pykcio ir nuovargio net verkiau atsigulus,nes neimanoma buvo miegot.kita diena jau iskeliavom i vienviete ir visa savaite ten prabuvom visi trys. as net namo nenorejau,nes ten kambariukas kaip namie+visokia pagalba is visu pusiu thumbup.gif
del gulejimo vienai dvivietej,manau imanoma susitart,kad nekeltu kitos moters,bet nebent tai butu suremontuotam aukste,nes as kai gulejau 2a.,tai visur vejai svilpe,i tualeta eini apsimuturiavus,nes ten tai isvis vos ne tas pats kaip lauke stovet,o ka jau kalbet apie apsiprausima.jei yra galimybe,imciau geriau vienviete,nes ten ir tualetas,ir dusas toj pacioj palatoj viduj irengtas.auksciau kita mamyte jau minejo,kokie ten patogumai mirksiukas.gif
lengvo tau gimdymo 4u.gif
Atsakyti
Klinikose siandien buvau tai tikrai 2aukstas nesuremontuotas - gali buti kad ir vejai svilpia, o 3aukste (ten ir guli moterys o gimdymo) jau thumbup.gif grazus ir patogus pasirode..
Sekmes visoms nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
o tai ka klinikose ne visos palatos po gimdymo atnaujintos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(awsra @ 2007 09 20, 10:54)
o tai ka klinikose ne visos palatos po gimdymo atnaujintos? g.gif



aš gulėjau trečiam aukšte, tai atnaujintos thumbup.gif . sienos gražios ir baldai nauji, langai. ir tualetas buvo prieš pat mano palata ir dušas, viskas nauja, švaru thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snail: 20 rugsėjo 2007 - 10:24
QUOTE(rence25 @ 2007 09 19, 19:14)
AZ tai asmenine zinute. galima parasyti zinute ar laiskuti i pasirinkto asmens pasta. Tereikia zinoti nika - o jis viesai matomas smile.gif
Klinikose siandien buvau tai tikrai 2aukstas nesuremontuotas - gali buti kad ir vejai svilpia, o 3aukste (ten ir guli moterys o gimdymo) jau thumbup.gif grazus ir patogus pasirode..
Sekmes visoms  nestuke.gif  smile.gif

2 auksto koridoriai nesuremontuoti, bet ten gulejau mokamoj palatoje ir vejai tikrai ten nesvilpia, viskas irengta kaip priklauso thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 09 19, 09:31)

Na reik tiketis kad viskas bus gerai, eilese "nestovesime" ir greit pagimdysime..Reik gerai nusiteikti.. g.gif


jei gimdyklos bus visos užimtos, eilėse "stovėsite" arba teks važiuoti į kitus GN.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 09 20, 16:34)
jei gimdyklos bus visos užimtos, eilėse "stovėsite" arba teks važiuoti į kitus GN.



Na negasdinkit..Galu gale atvaziuos gydytoja su kuria tariausi ir gal per prievarta smile.gif neisvez i kitus gimdymo namus..Oj, as noriu gimdyti tik klinikose, nesileisiu is ten isprasoma doh.gif
Tikekimes "eiles" jau bus issisklaidziusios.. g.gif
Atsakyti
sveikos nestukes:4u:
pirma karta girdziu kad klinikose gali nebuti gimdykloje vietu,juk ten 7 gimdyklos,manau visoms vietos uztekti turi, as gimdziau liepa tai tikrai buvo laisvu vietu...bent pries metus smile.gif
gimdyklos kliniku tai nuostabios,bet palatos po gimdymu jei imi nemokama tai labai prastos, pavyzdiui dvivietes yra,tai kazkada buvusios vienvietes,ten tikrai mazai vietos dviem moterim ir naujagimiam... bent mum tai labai truko oro,nes maza patalpa...
mokamos palatos tai labai grazios,tik kaina labai jau didele,tikrai neverta tiek moketi,kad maista pateiktu is grazesniu leksciu smile.gif smile.gif
Atsakyti