Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijus

Sveikutės,
gal kas nors galėtumėte atsiūsti krikštynų scenarijų. mano adresas mdanguole@yahoo.com

Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
na štai ir mes jau po krikštynų, viskas nusisekė puikiai, tik tas oras. bet į jį niekas nebekreipė dėmesio. visoms ačiū už pagalbą ir idėjas.
beje galiu pasiūlyti vieną žaidimuką prie stalo, tik jį turėtumėt žaisti jau gerokai svečiams apšilus. prisikarpot iš laikraščių ar žurnalų skambių frazių ir duodat svečiam išsitraukti. jie tas frazes perskaito prieš jas pridėję ,,mano kelnėse" pati išbandžiau juoko būna iki soties. tik aišku ieškodamos frazių paderinkit, kad skmabėtų
Atsakyti
QUOTE(axaniux @ 2007 07 09, 14:13)
na štai ir mes jau po krikštynų, viskas nusisekė puikiai, tik tas oras. bet į jį niekas nebekreipė dėmesio. visoms ačiū už pagalbą ir idėjas.
beje galiu pasiūlyti vieną žaidimuką prie stalo, tik jį turėtumėt žaisti jau gerokai svečiams apšilus. prisikarpot iš laikraščių ar žurnalų skambių frazių ir duodat svečiam išsitraukti. jie tas frazes perskaito prieš jas pridėję ,,mano kelnėse" pati išbandžiau juoko būna iki soties. tik aišku ieškodamos frazių paderinkit, kad skmabėtų



na mano nuomone sis zaidimukas labiau diktu teveliu gimtadieniuose ar pan, o ne vaiko krikstynose schmoll.gif bet cia tik mano nuomone blush2.gif
pakankamai nemazai radau zaidimuku kas tiks siai dienai, todel be galo aciu visoms mamytems uz patarimus ir pasiulymus, tikiuosi musu svente irgi nusiseks ir viskas bus puiku. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2007 07 03, 17:27)
kvietimai buvo tokie
user posted image
Papildyta:
arviles isakymai krikstateviams
user posted image

kAIP GRAZU thumbup.gif
Atsakyti
MUsu krykstonos irgi jau praejo ir labai fainai thumbup.gif O orelis buvo labai saunus birzelio 30 thumbup.gif O taip atrode musu dovaneles sveciams 4u.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
Ka galiu pasakyti, tik tai jeigu ne mama (as) pasirupinciau tai sventes nebutu 4u.gif Pas mane buvo tiek programos, kad visko nespejau panauduoti:lotuliukas: Jeigu kam reikes RUSU KALBOS KRYKSTYNUKO LAIKRASTUKO galiu atsiusti tongue.gif Veliau bandysiu ikelti pora nuotrauku savo dukrytes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natasonok: 09 liepos 2007 - 18:09
Sveikos, mergaičiukės.ir man labai reikia senarijaus ir laikraštuko.
e.p.vjocys@ktv.satela.lt
Ačiukas.
Atsakyti
Na kam dar maišelių? 4u.gif

dabar bandysiu pasisiuvinėt ant rausvo, žydro ir natūralaus lino spalvų baltu siūsliuku. Kai jau būsiu padarius tai pavyzdėlių foto įkelsiu čia mirksiukas.gif

Dar turiu kelis baltus su rausvu siuvinėjimu komplektėlius , tai jei kam skubiai reikia prašom kreiptis mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Gal kas ir man galėtų atsiųsti krikštynų scenarijų ir laikraštuką i lmb@ml.lt.Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eligint: 10 liepos 2007 - 12:15
sveikos mamos ir krikšto mamos 4u.gif
mes ruošiames savo sūnelį krikštyt 09.15. norėčiau seneliams padaryti ir ireminti sertifikatus, bet dar nelabai įsivaizduoju kaip jie turėtų atrodyti- kaip ir ką parašyti.. gal kas galit pasidalinti idėjomis..? buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiwulencija: 10 liepos 2007 - 22:23
Sveikos. As turiu dar vieną idėją toms, kurių krikštynose bus daug svečių. Pas mus jų bus virs 30, tai sumaniau išrinkti du viršininkus. Na kaip vestuvėse būna komendantai stalųsmile.gif. Pas mus bus darželio grupių auklėtojai smile.gif Panaudojau savo dukrytės nuotraukas, jas idėjau į tokius plastmasinius dėkliukus, prisegamus prie rūbų( na kur firmų darbuotojai nešioja.)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rozeta @ 2007 07 11, 12:52)
Sveikos. As turiu dar vieną idėją toms, kurių krikštynose bus daug svečių. Pas mus jų bus virs 30, tai sumaniau išrinkti du viršininkus. Na kaip vestuvėse būna komendantai stalųsmile.gif. Pas mus bus darželio grupių auklėtojai smile.gif Panaudojau savo dukrytės nuotraukas, jas idėjau į tokius plastmasinius dėkliukus, prisegamus prie rūbų( na kur  firmų darbuotojai nešioja.)
user posted image

super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Benitux @ 2007 07 11, 16:46)

Tikrai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti