Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijus

Sveikutės,
gal kas nors galėtumėte atsiūsti krikštynų scenarijų ir laikraštuką. Mano adresas asta75@hotmail.com

Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 31, 11:57)
paspaudi ant nuorodos, atsidaro langas jame rasi uzrasa DOWNLOAD, paspaudi ant jo, tada atsidaro kitas langas ten bus parasyta
Your download should begin shortly.
If it does not, try Download file now   paspausi ant sito

Aciu perziurejau, bet kaip grazu thumbup.gif reiketu ir man ismokti tokias grozybes daryti,dar turiu siek tiek laiko g.gif
Papildyta:
QUOTE(pupuska @ 2007 06 15, 14:18)
Na as tai planuoju daug melynu ir baltu balionu 4u.gif ,tarp ju priraisioti juosteliu kur dovanom pakuoti,as taip puosiau sale savo vestuvems,gavosi thumbup.gif .Dar papuosim kiema,kur kepsim saslykus,ant medzio balionu prikabinsiu.Dar planuoju masina papuosti        kai i baznycia vaziuosim.

o baltu balionu jau radot? kaip manai ar laikysis balionai ant masinos, gal tada letai reiktu vaziuoti g.gif nesusprogines kazin g.gif
Papildyta:
QUOTE(slyvka @ 2007 06 19, 15:24)
Aciu visoms uz puikias idejas krikstynoms. Savaji krikstysiu liepos 22d. Laukiu nesulaukiu.

o mes liepos 21d. bet as dar nelaukiu, nes neviskas dar suruosta schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Benitux @ 2007 07 03, 17:27)
kvietimai buvo tokie
[arviles isakymai krikstateviams
[/img]

Super padaryta, o papasakokit kaip cia daryt su kokia programa g.gif o cia ant atspausdintos nuotraukos tekstas ?
Papildyta:
QUOTE(Rozeta @ 2007 07 07, 12:42)
Mes irgi krikštysim Paulinutę liepos 21d. smile.gif Gal darom bendrą balių, vis pigiau bus ? smile.gif lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Papildyta:

Beje, Benitux, musu net skoniai liniuotei vienodi smile.gif

o kokiame mieste krikstysit? biggrin.gif
Atsakyti
Mamuliukai jai kas turit scenariju ir laikrastuko pavyzdziu, nu ir visko kas su krikstynom susije prasau atsiuskit i AZ Busiu labai dekinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JUSTE* @ 2007 07 11, 23:38)
Super padaryta, o papasakokit kaip cia daryt su kokia programa g.gif o cia ant atspausdintos nuotraukos tekstas ?

as su programa padariau is karto teksta ant nuotraukos, o istraukiau nuotraukos tipo, ne ant lapo ax.gif
Atsakyti
Mes per krikstynas darysim toki zaidima: sudesiu mazus lapelius i dezute, kiekvienas svecias trauks po pazada, uz tai gaus sauksta paruostos koses(sirsiu medaus). Kelios mintys skolintos, kelios mano:
Pažadu nuvesti į pirmąjį pasimatymą.
Pažadu išmokyti vairuoti ir nupirkti automobilį, ne prastesnį nei savo.
Pažadu išmokyti gerti tekilą su citrina ir druska (žinoma tik po 18m).
Pažadu padovanoti šarpėjuką.
Pažadu per Kalėdas persirengti Kalėdų seneliu ir, žinoma, neužmiršti dovanų.
Pažadu išmokyti skaityti, rašyti ir skaičiuoti senelių sutaupytus pinigus(dovanosim seneliams po taupykle).
Pažadu pasiūti suknelę išleistuvėms.
Pažadu retkarčiais padėti pailsėti nuo tėvų.
Pažadu kartu praleisti linksmas atostogas.
Pažadu suruošti šventę ir iškepti gimtadienio tortą.
Pažadu išmokyti mylėti, gerbti, nepykti, atleisti, suprasti.
Pažadu nusivesti į turkišką pirtį....žinoma Turkijoje.
Pažadu išmokyti dirbti sode, nes mama to tikrai nepadarys.
Pažadu nuvesti lankyti kokį nors būrelį.
Pažadu išmokyti groti kokiu nors instrumentu, galiu ir nervais.
Atsakyti
Na va šeštadienis jau nebe už kalnų biggrin.gif Laukia krikštynų vakaras.Turiu vesti šią šventę. Labai jaudinuosi ir noriu, kad viskas pavyktų. Susikroviau visus daiktelius, pasiruošiau priemones žaidimėliams, kitoms pramogoms ir lauksim šeštadienio biggrin.gif Įdomu, kaip čia man viskas pavyks g.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(natasonok @ 2007 07 09, 18:45)
kAIP GRAZU thumbup.gif



nu jau DIEVE DIEVE-KOKS GROZIS-SAKES thumbup.gif SUPER

Mes irgi jau po krikstynu... Viskas buvo labai puiku-tik jau oras orelis doh.gif ir planu jis daug sujauke,neisejo balionu paleisti i dangu ir pan. dalykeliu verysad.gif bet ka padarysi ... Yra-kaip yra...
Atsakyti
Musu dukrytes krikstynos jau kita savaitgali, bet dar daug visokiu smulkmenu nesuruosta. Mes darysime sveciam prisiminimui kalendorius, kriksto tevam isakymus, seneliam puodelius ir daug kitu smulkmeneliu. Labai noriu, paleisti i ora balionus su linkejimais, tik deja nebezinau, kur Alytuje galima ju isigyti. Dukrytei pirkau angeliuka, kuri pasventinsim per krikstynas.
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 06 25, 18:18)
Ir mūsų dukrytės krikštynos jau šį šeštadienį. Vis galvoju ir galvoju ką čia įdomaus nuveikus... smile.gif Surašėm 10 įsakymų krikštotėveliams. Nupirkau sąsiuvinį, į kurį svečiai surašys palinkėjimus, taip pat į jį sudėsiu korteles, kuriose svečiai surašys kuom įsivaizduoja dukrytę užaugusią. Padariau korteles "atakingas už...", kurias trauks svečiai ir turės pasižadėti to išmokyti mūsų mergytę, o už tai gaus po dovanėlę, susijusią su tom pareigom. smile.gif Taip pat sudarysim komandas, pateiksim joms klausimus apie dukrytę, kuri komanda surinks daugiausiai taškų, ta gaus prizą.
Dar buvau sugalvojusi surašyti kažkokius juoko forma dukrytės prašymus, kad ji kiekvienam ištrauktų, o mes paskaitytume. Bet va neateina į galvą daug jų. g.gif Pvz. aš esu dovana jums, bet aš taip pat labai mėgstu dovanas, todėl nepamirškite man jų atnešti. Gal kas padėtų man daugiau sugalvot? smile.gif



gal kam dar reikės, mem tokie dar gavosi 4u.gif
1. nors esu dar maža, jau norėčiau nors truputi užsidirbti, už kiekvieną mano nupieštą piešinį norėčiau gauti 50 ct.
2. Esu labai graži, norėčiau būdama panelė būti dar gražesnė, todėl gal galėsite mane aprūpinti kosmetikos priemonėmis.
3. Tėveliai neteisūs. Mano dantys nuo saldainių negenda. neškit man jų daug.
4. Aplink tiek visokio plauko nevykėlių, kai užaugsiu man tikrai reikės patarimo renkantis vyrą.
5. Įtikinkite mano tėtį, kad alus neskanus.
6. Vienai žaisti man liūdna. Norėčiau kad kas nors padėtų mano tėveliam taupyti, tada jie greičiau nupirktų broliuką
7. Man patinka kai visi šypsosi. Pas mus prašom ateiti tik su gera nuotaika.
8. Labai myliu savo tėvelius, bet kartais norėčiau nuo jų pailsėti
Atsakyti
QUOTE(Lauruskina @ 2007 07 13, 21:34)
gal kam dar reikės, mem tokie dar gavosi  4u.gif
1. nors esu dar maža, jau norėčiau nors truputi užsidirbti, už kiekvieną mano nupieštą piešinį norėčiau gauti 50 ct.
2. Esu labai graži, norėčiau būdama panelė būti dar gražesnė, todėl gal galėsite mane aprūpinti kosmetikos priemonėmis.
3. Tėveliai neteisūs. Mano dantys nuo saldainių negenda. neškit man jų daug.
4. Aplink tiek visokio plauko nevykėlių, kai užaugsiu man tikrai reikės patarimo renkantis vyrą.
5. Įtikinkite mano tėtį, kad alus neskanus.
6. Vienai žaisti man liūdna. Norėčiau kad kas nors padėtų mano tėveliam taupyti, tada jie greičiau nupirktų broliuką
7. Man patinka kai visi šypsosi. Pas mus prašom ateiti tik su gera nuotaika.
8. Labai myliu savo tėvelius, bet kartais norėčiau nuo jų pailsėti

faina wub.gif thumbup.gif , o kur juos rasei, kaip isakymus ar kaip g.gif
Atsakyti
sakes- kaip pasiseke tiems,kas siandien krikstina,oras- nuliovas doh.gif TAI NEGALEJO TOKS BUTI IR 07 07 verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(slyvka @ 2007 06 19, 14:24)
Aciu visoms uz puikias idejas krikstynoms. Savaji krikstysiu liepos 22d. Laukiu nesulaukiu.


Mes irgi liepos 22 d. drinks_cheers.gif

QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 06 25, 16:33)
iskilo man vienas klausimas, cukru muila ir t.t. kam krikstamote turi duoti, vaikelio mamai ar vaikelio senelei, nes radau dvi temas ir vienoje vienaip kitoje kitaip parasyti, gal jus tiksliau ka zinot


aš irgi susidūriau su šiuo klausimu ir nusprendžiau, kad, kaip jau anskčiau buvo minėta, krikštijamo vaikelio mama nedalyvaudavo vaikelių krikštynose, nes būdavo tik pagimdžiusi ir silpnos sveikatos, todėl nei prie stalo sėsdavo, nei iš bažnyčios grįžusius pasitikdavo, tad viska ir būdavo atiduodama močiutei, kuri kartu su pakrikštytu vaiku gyvendavo. O kadangi dabar jau ir mamos "veiksme" dalyvauja, tai atnaujino papročius biggrin.gif Na čia mano tokia teorija ax.gif

QUOTE(Benitux @ 2007 07 03, 16:27)
kvietimai buvo tokie
arviles isakymai krikstateviams


Labai gražu. Kokia programa darei? Ar ilgai užtrunka? Ar sudėtinga būtų pakeisti nuotraukyte sava? Nes visiškai nesigaudau šiose programose sad.gif

QUOTE(Eneisa_ly @ 2007 07 14, 17:46)
sakes- kaip pasiseke tiems,kas siandien krikstina,oras- nuliovas  doh.gif    TAI NEGALEJO TOKS BUTI IR 07 07  verysad.gif    verysad.gif    verysad.gif    verysad.gif    verysad.gif    verysad.gif    verysad.gif    verysad.gif    verysad.gif    verysad.gif    verysad.gif


aš irgi dėl oro bijau, nes švęsim sodyboje, tai vis įlednu į prognozių saitą. Kol kas 22 d. žada saulutę be debesų, bet vėsoka +21
Atsakyti