Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas po mokslų baigimo

Pati esu atrinkinesjusi zmones i imone, kurioje dirbu. Patikekit reikalavimas 'patirtis' dar nieko nereiskia. Jei ateina i pokalbi zmogus, kuris nori dirbti - imam toki iskart. Nes kai ateina zmogus 20metu dirbes vienoj imonej, toks man atrodo itartinesnis...
Svarbaiusia yra gerai pasirodyt per bandomaji laikotarpi. Visai nereikia, kad nuo pirmos savaites dirbtum kaip kiti. Reikia, kad noretum, dometumeisi, klausinetum, nebijotum bandyti. Patikekit - Tai svarbiausia.
Na as nekalbu apie institucijas, kuriose patirtis privaloma ir yra tikrinama...
Ir poklabis labai svarbu - nereikia bijoti,- zmogus klausinejantis jusu taip pat jaudinasi, nes ant jo peciu gulasi didele atsakomybe - priimti zmogu... Todel kalbekit drasiai, zadekit, fantazuokit, planuokit. Tokie zmones priimami iskarto!

Sekmes!

Beje, mano specialybe mokytoja - tokio darbo neradau visus metus (nors nuolat kalbama, kaip truksta pedagogu - mokykloj gauti darba be pazistamu labai sunku...).
Atsakyti
biggrin.gif labai aciu uz atsakyma biggrin.gif is karto upa pakele 4u.gif
Atsakyti
sunkiausia - pasiruost pokalbiui ir nesinervint, bet tai iveikiama... Pirmam pokalbiui geriau pasirinkt ta pasiulyma, kur nenoriu eit, bet vien pasimokyt kalbet smile.gif
Jeigu ka rasykit, galesiu paarsyt kelis klausimus, kuriuos uzdavineja per poklabius... paspraktikuosim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydraite @ 2008 08 05, 16:57)
Pati esu atrinkinesjusi zmones i imone, kurioje dirbu. Patikekit reikalavimas 'patirtis' dar nieko nereiskia. Jei ateina i pokalbi zmogus, kuris nori dirbti - imam toki iskart. Nes kai ateina zmogus 20metu dirbes vienoj imonej, toks man atrodo itartinesnis...
Svarbaiusia yra gerai pasirodyt per bandomaji laikotarpi. Visai nereikia, kad nuo pirmos savaites dirbtum kaip kiti. Reikia, kad noretum, dometumeisi, klausinetum, nebijotum bandyti. Patikekit - Tai svarbiausia.
Na as nekalbu apie institucijas, kuriose patirtis privaloma ir yra tikrinama...
Ir poklabis labai svarbu - nereikia bijoti,- zmogus klausinejantis jusu taip pat jaudinasi, nes ant jo peciu gulasi didele atsakomybe - priimti zmogu... Todel kalbekit drasiai, zadekit, fantazuokit, planuokit. Tokie zmones priimami iskarto!

Sekmes!

Beje, mano specialybe mokytoja - tokio darbo neradau visus metus (nors nuolat kalbama, kaip truksta pedagogu - mokykloj gauti darba be pazistamu labai sunku...).


tikrai puikus atsakymas ir nuteike geraja puse thumbup.gif
as baigiau mokslus pries metus ir dar nebuvau dirbusi. aisku pergyvenu, bet tuo paciu ir raminu save, kad man tik 22, kad darbas dar ateity, tuo labiau, kad kitais metais baiginesiu dar vienas studijas universitete. Bet visgi kartais kraupu, turiu beveik kelis issilavinimus, o niekam manes nereikia. Dabar supratau, kad greiciausiai nenoriu dirbti, kai noresiu tikrai ateisiu i pokalbiu ir ispilsiu visa savo instuziazma personalo vadovei biggrin.gif
Atsakyti
Šiemet baigiau mokslus ir dabar ieškausi darbo, pas amne didžiausiais minusas ir yra kad patirties darbo neturiu, na manau kad praktika atlikta studiju metu nesiskaito, bijaau, kad del to galiu ir negauti darbo, bet vistiek manau kazkaip suksiuosi is padeties... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2008 08 07, 02:54)
Šiemet baigiau mokslus ir dabar ieškausi darbo, pas amne didžiausiais minusas ir yra kad patirties darbo neturiu, na manau kad praktika atlikta studiju metu nesiskaito, bijaau, kad del to galiu ir negauti darbo, bet vistiek manau kazkaip suksiuosi is padeties... ax.gif


Skaitosi ne tik praktika atlikta studiju metu, bet ir mokykloje nuveikti darbai! Juk gal lankei kokius bureliu, arba organizvai renginius, arba aukletojai padedavai tvarkyti pazymiu knygeles, arba dalyvaugdavai kokokiose nors olimpiadose. Reikia pamineti viska... Ir svarbu atrasti ir ivardyti tai, ka tikrai sugebi, o ne vardyti tas banalias charakterio savybes (atsakinga, imli naujovems, komunikabili)... Nes buna, kai paklausi, kaip sios savybes praverstu musu imonei, atejes i poklabi zmogus uzsikerta. Juk kiekvienas turime kazkokiu isskirtiniu savybiu: viena yra rastingesne(gali taisyti kolegu rastus), kita plepesne (gali pakalbeti su ikyriais klientais), kita organizuotesne (gali padeti vadovams), kita labiau pazista zmones, jaucia kai jie meluoja (gali dalyvauti derybose) ir t.t ir pan... Taigi gerai pasiruoskite pries pokalbi,- ir geriau nemeluoti, nes paskui buna labai nepatogu, kai kalbini zmogu ir jauti kad jis meluoja...
Sekmes!
Atsakyti
As taip pat siais metais baigiau studijas ir niekaip nerandu darbo. Esu dirbusi, turiu ir tos darbo patirties (aisku ne kazi kiek...) ir siaip pastoviai domiuosi ivairiais dalykais, bet mano cv siuo metu netraukia nei vieno darbdavio g.gif pries metus, iekojau darbo perejau gal kokia 15-20 darbo pokalbiu ir nei vienas manim nesusidomejo. Turiu gera CV, ejau tikrai i geras darbo vietas, bet kazkodel per pokalbi susimaunu ir nezinau kas blogai unsure.gif
Atsakyti
aš mokslus baigiu kitais metais. patirties neturiu, bet ieškaus nuolatinio darbo. kol studijuoju darbui didelių reikalavimų nekeliu, bet jau pora mėnesių nieko irgi.. unsure.gif
Atsakyti
o ka reiskia susimauni? ar neatsakai i klausimus, ar prisneki nesamoniu? tik atvirai... mirksiukas.gif
Jei paskambina pasakyti, kad nepatekai i kita etapa - nebijok paklausti, kas netiko, ar kodel nepatikai. Gal nelabai malonu bus girdeti - bet tikrai pades ruosiantis kitiems poklabiams...
Kad Jus zinotumet, kaip as jaudinausi (ir dabar kartais tebesijaudinu) apklausinedama zmones...Tuomet tikrai taip nebijotumet. juk tai ir vadinama poklabis, o ne egzaminas, ar isbandymas. Ir eikite i poklabi! Pokalbis nereiskia monologas, todel ir Jus klausinekite, domekites imones veikla, tikslais, darbo vieta, kolektyvu...
Sekmes!
Atsakyti
na as baigiau magistra, dirbu pagal specialybe. darba radau per pazystamus. dirbu, bet man nepatinka, galbut todel vel istojau mokytis visiskai i kitokia specialybe, bakalaura. noriu keist darba visiskai i kokia kita sriti, man patinka organizuot kokias nedideles pramogas. darbe jau kelinti metai organizuoju iskylas ir baliukus, prisigalvoju ivairiu pramogu visiems. prigalvociau ir daugiau jei tik finansai tai leistu. manau va tokio darbo man reikia, o ne sedeti ofise ir dirbit nepatinkama darba. bett... bijau pokalbiu, bijau keist darba nes nezinau kaip elgtis. ir dar... didziausia beda kad nemoku anglu kalbos doh.gif . na moku, bet na per daugiausiai, susisneket gal ir galeciau, bet niekad tos kalbos nesimokiau. o kur bepaziuri reikia anglu. na ir patirtis kaip visada verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydraite @ 2008 08 08, 15:07)
o ka reiskia susimauni? ar neatsakai i klausimus, ar prisneki nesamoniu? tik atvirai...  mirksiukas.gif
Jei paskambina pasakyti, kad nepatekai i kita etapa - nebijok paklausti, kas netiko, ar kodel nepatikai. Gal nelabai malonu bus girdeti - bet tikrai pades ruosiantis kitiems poklabiams...
Kad Jus zinotumet, kaip as jaudinausi (ir dabar kartais tebesijaudinu) apklausinedama zmones...Tuomet tikrai taip nebijotumet. juk tai ir vadinama poklabis, o ne egzaminas, ar isbandymas. Ir eikite i poklabi! Pokalbis nereiskia monologas, todel ir Jus klausinekite, domekites imones veikla, tikslais, darbo vieta, kolektyvu...
Sekmes!

Susimaunu, nes nepakviecia dirbti verysad.gif atrodo puikiai pakalbam, bet vistiek darbo negaunu, delto ir nezinau ka darau ar sakau ne taip unsure.gif o siaip kiek esu buvusi pokalbiu ,nei vienas man nebuvo paskambines pasakyti, kad nepraejau etapo ar netikau. Aisku, suprantu, kad sunku nuvilti zmogu, tikrai nemalonus darbas.
O siaip ir pati esu dirbusi darbuotoju atrankoje, tekdavo ir kalbetis, ir naujus apmokyti, supazindinti. Vesdama pokalbius labiau jaudindavausi, nei pati juose dalyvaudama.Nezinau, gal bijodavau, kad nerasim bendros kalbos, kad vienas kito neusprasim, net nzn... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(xmiaux @ 2008 08 08, 15:21)
na as baigiau magistra, dirbu pagal specialybe. darba radau per pazystamus. dirbu, bet man nepatinka, galbut todel vel istojau mokytis visiskai i kitokia specialybe, bakalaura. noriu keist darba visiskai i kokia kita sriti, man patinka organizuot kokias nedideles pramogas. darbe jau kelinti metai organizuoju iskylas ir baliukus, prisigalvoju ivairiu pramogu visiems. prigalvociau ir daugiau jei tik finansai tai leistu. manau va tokio darbo man reikia, o ne sedeti ofise ir dirbit nepatinkama darba. bett... bijau pokalbiu, bijau keist darba nes nezinau kaip elgtis. ir dar... didziausia beda kad nemoku anglu kalbos  doh.gif . na moku, bet na per daugiausiai, susisneket gal ir galeciau, bet niekad tos kalbos nesimokiau. o kur bepaziuri reikia anglu. na ir patirtis kaip visada  verysad.gif

Patirtis neateina is niekur smile.gif o siaip labai gerai, kad sugalvojai keisti darbo specifika, zmones buna isdirba visa gyvenima nemylimam darbe, kiekviena ryta keikdamiesi. Tokia situacija man atrodo baisi. O siaip anglu kalba gali pasitobulinti pas privacias mokytojas arba kursuose. Ir tavo baime as suprantu, daugumai zmoniu permainos yra sunkus zingsnis, o ir uzsisedejimas vienoje vietoje....Bet reikia siek tiek valios, ryzto ir drasos ir viskas pasiekiama. Svarbu zinoti ko nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xmiaux @ 2008 08 08, 15:21)
na as baigiau magistra, dirbu pagal specialybe. darba radau per pazystamus. dirbu, bet man nepatinka, galbut todel vel istojau mokytis visiskai i kitokia specialybe, bakalaura. noriu keist darba visiskai i kokia kita sriti, man patinka organizuot kokias nedideles pramogas. darbe jau kelinti metai organizuoju iskylas ir baliukus, prisigalvoju ivairiu pramogu visiems. prigalvociau ir daugiau jei tik finansai tai leistu. manau va tokio darbo man reikia, o ne sedeti ofise ir dirbit nepatinkama darba. bett... bijau pokalbiu, bijau keist darba nes nezinau kaip elgtis. ir dar... didziausia beda kad nemoku anglu kalbos  doh.gif . na moku, bet na per daugiausiai, susisneket gal ir galeciau, bet niekad tos kalbos nesimokiau. o kur bepaziuri reikia anglu. na ir patirtis kaip visada  verysad.gif

Keista ir idomu,kad organizuoji baliukus,visokias pramogas ir t.t.,t.y. kompaniju siela,kaip suprantu,o pokalbiu, kurie paprasciausi buna individualus,baiminiesi schmoll.gif Kazkokios dvi priesingybes ax.gif
Papildyta:
[Bet reikia siek tiek valios, ryzto ir drasos ir viskas pasiekiama. Svarbu zinoti ko nori mirksiukas.gif
[/quote]
Cia tai svarbus ir prasmingi zodziai mums visiems beieskantiems savojo darbo ir siekiantiems tikslo mirksiukas.gif
Atsakyti