Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas po mokslų baigimo

QUOTE(Cukrė @ 2008 08 08, 16:45)


Patirtis neateina is niekur smile.gif o siaip labai gerai, kad sugalvojai keisti darbo specifika, zmones buna isdirba visa gyvenima nemylimam darbe, kiekviena ryta keikdamiesi. Tokia situacija man atrodo baisi. O siaip anglu kalba gali pasitobulinti pas privacias mokytojas arba kursuose. Ir tavo baime as suprantu, daugumai zmoniu permainos yra sunkus zingsnis, o ir uzsisedejimas vienoje vietoje....Bet reikia siek tiek valios, ryzto ir drasos ir viskas pasiekiama. Svarbu zinoti ko nori mirksiukas.gif


as bijau kad nesugebesiu. todel niekaip nesiryztu. be to mano kolektyvas dabartinis man patinka, aisku is jo neuzsidirbsiu ir negausiu ko noriu.
Papildyta:
[quote=A.U.G.U.S.T.A.,2008 08 08, 16:54]
Keista ir idomu,kad organizuoji baliukus,visokias pramogas ir t.t.,t.y. kompaniju siela,kaip suprantu,o pokalbiu, kurie paprasciausi buna individualus,baiminiesi schmoll.gif Kazkokios dvi priesingybes ax.gif

na nesu as kompanijos siela. pas mus kolektyvas nera didelis. todel visad organizuoju su antrom puse, bet ir tai gaunasi tik apie 20 zmoniu ir maziau. tai nebuna renginiai ir as ju nevedu. as tiesiog pramogas kazkokias sugalvoju, kur nuvykti, ka nuveikti. tai minimaliai nes kiekvienas moka uz save ir daugybes pramogu ne visi gali sau leisti, nes atlyginimas irgi nera didelis. pokalbiuose as bijau nes nezinau ka sakyti tik atejus ir kaip sneketi. bijau kad paklaus ko nors, as nezinosiu ka pasakyti, arba paklaus ka moki. ir ka tada sakyt?? "nieko nemoku". juk iskart sakys kad aciu viso gero. o pasakyti kad moku viska, irgi negaliu meluot, nes melo nemegstu. todel ir bijau, nes nezinau ka sakyti doh.gif
o ir paskambinti del darbo bijau nes lygiai taip pat nezinau ka sakyti blush2.gif
nu vepla tikra doh.gif
Atsakyti
Privalai savimi pasitiketi, nes niekas kitas tau gyvenimo nepastatys. Toki koki issikovosi, koki uzgyvensi, toki ir turesi. Pati sau tai nuolat kartoju. Padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2008 08 08, 18:12)
Privalai savimi pasitiketi, nes niekas kitas tau gyvenimo nepastatys. Toki koki issikovosi, koki uzgyvensi, toki ir turesi. Pati sau tai nuolat kartoju. Padeda mirksiukas.gif

na as zinau tai, bet kazkaip nesiryztu. tarsi reikia spyrio i uzpakali kad padaryciau taip
Atsakyti
QUOTE(xmiaux @ 2008 08 08, 18:22)
na as zinau tai, bet kazkaip nesiryztu. tarsi reikia spyrio i uzpakali kad padaryciau taip

Cia daugeliui budinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Darbas po mokslų baigimo, Ar greitai radote tokį, kokio ieškojote?
Atsakant į temą - po pusmečio blush2.gif

O tos, kurios bijo ir yra nedrąsu, tai manau, kad gal darbas netinkamas atrodo, nes jei tikrai žinai, ko nori ir net pasidomi, kur geriau, tai jau atsiradus galimybei, visos baimės išgaruoja ir kovoji, kiek gali, kad ten patektum 4u.gif
Atsakyti
Sutinku!
Jei rasit nerealiai Jums patinkanti ir tinkanti, tai ir bus spyris:) Padarysite viska, kad tik i turetume! thumbup.gif
Atsakyti
Bent jau iš mano kurso beveik visi darbą susirado dar studijuodami. Reikėjo praktiką atlikti, kuri pas mus pakankamai ilga, taigi niekas negaišo laiko ir rimtai įsidarbino.

Bet kokiu atveju manau, kad darbą susirasti tikrai įmanoma, kai tetrūksta patirties. Tik kartais nesinori pradėti "per žemai", bet tereikia kiek pažemint savo reikalavimus. Darbdaviai greitai pastebi, kai esi geras darbuotojas (žinoma, jei darbovietė tokia, kur norima apskritai kažką pasiekti) ir greitai atsiveria geresnės galimybės. bent jau iš mano patirties, eiti į žemesnę ir prasčiau apmokamą vietą vien tam, kad parodytum savo gebėjimus ir galimybes, yra tikrai verta.
Atsakyti
Tik baigiau mokslus, po diplomo įteikimo darbą iškart susiradau, tada dar krizės nebuvo, tai dvejose įstaigose vienu metu gavau pasiūlymus, išsirinkau tinkamiausią variantą, smile.gif darbo ieškojausi dar būdama studentė 4 kurse, bet niekas nepriėmė be diplomo. Šiuo metu tai būtų padaryti neįmanoma, nes ir taip žmonės atleidinėjami iš darbų.Džiaugiuosi savo pasirinkimu, nes iš mano pasirinkto varianto žmonių neatleidinėja, ačiū Dievui.
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2010 03 14, 11:08)
Tik baigiau mokslus, po diplomo įteikimo darbą iškart susiradau, tada dar krizės nebuvo, tai dvejose įstaigose vienu metu gavau pasiūlymus, išsirinkau tinkamiausią variantą, smile.gif  darbo ieškojausi dar būdama studentė 4 kurse, bet niekas nepriėmė be diplomo. Šiuo metu tai būtų padaryti neįmanoma, nes ir taip žmonės atleidinėjami iš darbų.Džiaugiuosi savo pasirinkimu, nes iš mano pasirinkto varianto žmonių neatleidinėja, ačiū Dievui.



Koks darbas, jei ne paslaptis?
Atsakyti
Darba radau dar bestudijuodama II kurse. Darbas buvo ne svajoniu ir ne pagal specialybe, bet tiesiog labai norejau dirbti ir uzsidirbti tai tenkinausi tuo ka radau. O pabaigus studijas pradejau dirbti pagal specialybe ir labai dziaugiausi kad jau turejau patirties, nes buvo lengviau susirasti darba, be to zinojau su kuom jis valgomas.
Atsakyti
po metu lotuliukas.gif
Atsakyti
po puses metu, dar vis neradau verysad.gif
Atsakyti