Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas po mokslų baigimo

Visus studiju metus dirbau nuo pirmo iki ketvirto kurso ne pagal specialybe ir po studiju baigimo po 8 menesiu pakeiciau darba, bet dirbu taip pat ne pagal specialybe, specialybe man tik padeda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittle @ 2012 07 30, 12:01)
Jau visą pavasarį ir vasarą ieškausi darbo pagal specialybę ir nieko. Šnypštas

Krize, zmones dziaugias jei darba turi net jeigu ir ne pagal specialybe
Atsakyti
Turbūt aš iš tų, kuriai pasisekė smile.gif Susiradau darbą pagal specialybę labai greitai smile.gif Tikiuosi taip pat lengvai ir gerai seksis kopti karjeros laiptais smile.gif
Atsakyti
ieskau kolkas apie menesi ir dar nieko,,bet dar optimizmas neisbleses biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
6 mėn. ieškojau darbo pagal specialybę, bet kažkaip atsibodo nieko neveikti, visi užsiėmę, visur skuba o aš vis atostogauju. Psichologiškai man tapo sunku būti be darbo, todėl suradau darbą ne pagal specialybę, bet atlyginimas tikrai neprastesnis. Kolkas Lietuvoje iš vis tureti darbą yra lygis smile.gif Karts nuo karto išsiunčiu kokį CV, ar nueinu į pokalbį. Manau svarbiausia nenuleist ranku ir siekti aukštesnių tikslų, juk neveltui tiek metų mokėmės rolleyes.gif
Atsakyti
dirbti pradėjau I kurse ne pagal specialybę - bet ankstyvųjų studijų metais kitaip ir nesitikėjau, tai padavėja, tai šokolado pardavėja biggrin.gif po III kurso išvažiavau pg Work & Travel į USA, grįžus, po 5 dienų, man pasiūlė darbą pagal specialybę. Ir iki šiol, jau šešti metai, čia ir dirbu. manyčiau sėkmės reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zalia-raudona @ 2012 08 06, 14:25)
dirbti pradėjau I kurse ne pagal specialybę - bet ankstyvųjų studijų metais kitaip ir nesitikėjau, tai padavėja, tai šokolado pardavėja  biggrin.gif  po III kurso išvažiavau pg Work & Travel į USA, grįžus, po 5 dienų, man pasiūlė darbą pagal specialybę. Ir iki šiol, jau šešti metai, čia ir dirbu. manyčiau sėkmės reikalas  smile.gif

Čia ne sėkmė, o puiki taktika. Nors ją taikei ir nežinodama.
Atsakyti
As is tikruju net nesitikiu susirasti darba pagal specialybe, nes mano specialybes rinka labai maza ir jei reikia kokio darbuotojo pirma jie ieskosi tarp savu kazko. Be to, net nezinau ar noreciau, nes nedideles karjeros perspektyvos. Bandysiu susirasti kazka artimo specialybei, kur galeciau panaudoti bent dali ziniu.
O siaip sekasi sunkiai, kviecia i pokalbius, bet po to skambuciu nebesulaukiu. Is tikruju jau pradejau megzti minti apie emigracija. Bent pinigu uzsidirbciau per metus, o paskui stociau i magistra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranoia: 29 rugpjūčio 2012 - 10:17
QUOTE(Iveta05 @ 2008 08 05, 15:46)
kaip matau sitas forumas apmires sad.gif bet man jis laaabai aktualus  g.gif  tad meginsiu atgaivint  4u.gif
va stai as dabar busiu 4 bakalauro kurse ir pradejau skaitinet darbo skelbimus  verysad.gif  verysad.gif ir mano busimos ekonomistes karjera pasirode laaaabai miglota verysad.gif visur reikalaujama patirties patirties patirties  doh.gif
labai tikiuosi, kad pasidalinsit savo patirtimi smile.gif ypac EKONOMISTES wink.gif koks jusu pirmas darbas buvo? biggrin.gif  4u.gif

aišku kad į skelbima nerašys tipo užtenka mokėti naudotis aritmometru... ir galite būti net nieko nebaigus
bet užtaikius kai anoje pusėje kas dega galima ir prasmukti
tarkim kai plečiama imonė ar jų kolektyvas pabėga į kita
Atsakyti
QUOTE(Gaivilė @ 2012 08 02, 13:39)
ieskau kolkas apie menesi ir dar nieko,,bet dar optimizmas neisbleses biggrin.gif  biggrin.gif


Radai ka?
Atsakyti
aš irgi ieškau darbo jau antras mėnuo. dalyvavau keliuose pokalbiuose, bet darbo negavau. manau, kad būent tai, jog esu žalia iš universiteto suolo darbdaviams labiausiai ir kelia abejonių. kelių darbų negavau vien dėlto, kad su rusų kalba sunkiai man. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2012 10 08, 00:26)
aš irgi ieškau darbo jau antras mėnuo. dalyvavau keliuose pokalbiuose, bet darbo negavau. manau, kad būent tai, jog esu žalia iš universiteto suolo darbdaviams labiausiai ir kelia abejonių. kelių darbų negavau vien dėlto, kad su rusų kalba sunkiai man.  verysad.gif


Tai tobulinkite rusu kalba ax.gif
Atsakyti