Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas po mokslų baigimo

Buvau keliuose pokalbiuose, bet nieko, o darbą, kurį dirbsiu, man pasiūlė. Ne pagal specialybę, bet tuo užsiimsiu laisvu nuo darbo metu. ax.gif
Atsakyti
Gavau darba dar po antro kurso universitete pagal specialybe (Finansai). Viso to priezastis patirtis pries tai. buvau labai aktyvi dar mokykloje, dalyvavau daug sekmingu projektu europarlamente, mokslininku konferencijoje ir pan. Po mokyklos istojau i viena is geriausiu universitetu europoje, po metu studiju atlikau praktikas viename banke esanciame Lietuvoje, dar vienoje istitucijoje, daug veikiau, dalyvavau. Prikaupiau ne maza CV veiklos ir sekmingai jau po antro kurso dirbau savo svajoniu darba. smile.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monika*: 30 liepos 2013 - 16:36
As jau pradejau dirbti, rasant bakalura smile.gif dirbu pusiau pagal specialybe;)
Atsakyti
gavau iškart po baigimo. su specialybe nelabai susiję, visose potencialiose darbovietėse atlyginimas siūlomas buvo panašiai mažas, taigi rinkausi ten, kur "arčiau dūšios" ir su perspektyva daryti tai, kas tikrai patinka.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Baigiau 2013m, paskutinio kurso metu dirbau, bet ne pagal specialybę.. Buvo sunku bakalaurinio metu ir dirbti, nes darbe reikėdavo ir viršvalandžius pabūti, už kuriuos nemokėjo.. Bet didžiuojuos, kad įveikiau tą laikotarpį smile.gif I po diplomo atsiėmimo, nusprendžiau išeiti iš darbo, nevergauti toje įmonėje, bei susirasti darba pagal specialybę. Lygiai po mėnesio poilsio nuo darbo ir mokslų gavau darbą, ne visai pagal specialybę, bet bent susiję buvo smile.gif Bet ištvėiau tik 2,5 mėn, nes taip pat teko vergauti.. Direktorė nesiskaitė su manim nei prie klientų nei kai būdavome dviese, teko dirbti viršvalandžius, mokėdavo tikrai mažai (net neišgyvenau pati, teko kraustytis pas tėvus, kad išgyvenčiau už tuos kelis litus..). Tikėjaus, kad greit susirasiu sau skirtą darbą.. bet deja.. nuo rugsėjo mėnesio tik laukiu skamučių ir vaikštau į pokalbius, bet pasiūlymo negaunu.. Jau net ne pagal specialybę ieškaus.. Bėda, kad neturiu reikiamos patirties, nesvarbu, kad esu su aukštuoju universitetiniu.. Net gėda sakyti, kad 23m esu be darbo, ir sėdžiu tėvams ant sprando...

Tai tokia ta mano darbo paieškos istorija po mokslų paigimo... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryytia: 26 kovo 2014 - 15:02
Mano paieškos kol kas nesėkmingos. Nerandu ar tai negaunu darbo jau ilgą laiką, nors studijas baigiau 2013 vasarą. Į pokalbius retai pakviečia. Nors ieškau darbo ne tik pagal specialybę. Labai nesmagu dėl to, ūpas krenta, taip pat ir pasitikėjimas savimi. Siunčiu CV toliau, dar turiu truputį vilties. smile.gif Taip pat susiradau man įdomesnių įmonių kontaktus, nors ten ir nėra kol kas laisvų darbo vietų ir siuntinėju CV. Bet kol kas vistiek nieko.. smile.gif O taip noriu dirbti, tobulėti, gyvenimas su darbu kitom spalvom nušvistų, ir manęs net tas minimumas negąsdina. smile.gif
Atsakyti
Darbą pagal specialybę gavau praėjus mėnesiui po baigimo.
Atsakyti
aš pati susikūriau darbo vietą. Tik gaila, kad nelabai susijusią su specialybe :/
Atsakyti
Šiuo metu man aktuali problema. Šiais metais baigiau studijas ir nuo vasaros ieškau darbo. Turiu šiek tiek santaupų taigi galiu sau leisti bet kokio darbo nesigriebti ir kol kas paieškoti to darbo kurio noriu. Bėda ta, kad nėra labai daug skelbimų kurie mane sudomintų.

Norėjau paklausti visų: kaip ieškote svajonių darbo? Kreipiatės tiesiai i darbdavį? Raštu? Telefonu?

Būtų įdomu, kad tos, kurioms pavyko įsidarbinti pagal specialybę pasidalintų patirtimi rolleyes.gif
Atsakyti
gretai.
Atsakyti
Kol esame jaunos ir gražios, nors ir kai kurios su leliukais, bet galime tikrai labai nesunkiai rasti darbus, beabejo teks pavargti, bet rasti tikrai įmanoma. Dabar gi tiek daug visur siūlo internete, parduotuvėse, spaudoje.. žinoma ne iš karto pradėsime dirbti tą ką norime, bet pradėti nuo kažko ir už kažko užsikabinti visada būtina. Šiaip tikrai peržiūrėkite paprastųjų profesijų darbus, kad ir kokiam dirba.lt portale: http://www.dirba.lt/pardavejai, http://www.dirba.lt/barmenai-padavejai, http://www.dirba.lt/valytojai, http://www.dirba.lt/...iai-darbininkai

Po to galima drąsiai įgijus patirties ir pažinčių rasti darbą kur tik panorėsit. Visada reikia norėti ir eiti į priekį. Niekas ant lėkštutės padėto nieko negauna, reikia patiems stengtis.

Atsakyti
Pagal specialybę pradėjau dirbti dar besimokydama paskutiniame bakalauro kurse. Dirbau puse etato, nes tik taip pavyko susiderinti su studijomis. O baigus magistrą perėjau dirbti pilnu etatu smile.gif
Atsakyti