Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

[quote=Lejla,2008 02 10, 00:59]
g.gif Nenoreciau sutikti su sia nuomone: seni profesionalai - kaina taaaip verta kokybes, jei ji aisku yra ir atitinka siuolaikines tendencijas (cia turiu omenyje kompiuteriniu programu naudojima nugludinimui ir gera foto iranga ir t.t.). Pigus variantas hmz, va cia jau yra keletas versiju kodel jis gali buti pigus - nepopuliarumas (kai is lupu i lupas perduodama kad dirba prastai), vardo neturejimas (niekam nezinomas meninikas, jaunas fotografas, o tarp ju perliuku buna) arba tiesiog pigus fotografas prasta technika.

galite sutikti, galite nesutikti. kalbu is savo varpines, nes taip ir isivaizduoju, kaip ateina klientas i musu konsultavimo firma ir sako: zinau, kad jus esate savo srities profesionalai, teikiate aukstos kokybes paslaugas, girdejau gerus atsiliepimus... gal galetumete man NEBRANGIAI suteikti savo paslaugas?
Zinoma pirmiausia reikai issiaiskinti ka zmogus vadina "nebrangiai", nes gi visaip buna. Kas vienam brangu, kitam nebrangu.
Zodziu viskas ka norejau pasakyti, kad reikia vertinti situacija blaiviai. Niekas nenori uzsiimti labdara. Kiekvienas zinantis savo verte, zino ir savo kaina. Ar ne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunny:-) @ 2008 02 10, 13:46)


galite sutikti, galite nesutikti. kalbu is savo varpines, nes taip ir isivaizduoju, kaip ateina klientas i musu konsultavimo firma ir sako: zinau, kad jus esate savo srities profesionalai, teikiate aukstos kokybes paslaugas, girdejau gerus atsiliepimus... gal galetumete man NEBRANGIAI suteikti savo paslaugas?
Zinoma pirmiausia reikai issiaiskinti ka zmogus vadina "nebrangiai", nes gi visaip buna. Kas vienam brangu, kitam nebrangu.
Zodziu viskas ka norejau pasakyti, kad reikia vertinti situacija blaiviai. Niekas nenori uzsiimti labdara. Kiekvienas zinantis savo verte, zino ir savo kaina. Ar ne?  smile.gif


Labai smarkiai sutinku kad uz kokybiskas paslaugas ir darba turi buti sumoketa atitinkamai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Yra labai daug naujų fotografų, kurie ,kad ir koias nuostabias nuotraukas daro, bet negali pasiimti atitinkamo užmokesčio, nes nėra seni vilkai unsure.gif nors tuo tarpu,jie kur kas labiau užsidegę savo darbu nei tie senieji "profai" smile.gif nors tuo pačiu nepeikiu daug metų dirbančių fotografų 4u.gif manau geras fotografas yra tas,kuris "serga" savo darbu. ir tą kokybę nebūtinai turi atspindėti kaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karapuzikė @ 2008 02 10, 13:56)
Yra labai daug naujų fotografų, kurie ,kad ir koias nuostabias nuotraukas daro, bet negali pasiimti atitinkamo užmokesčio, nes nėra seni vilkai  unsure.gif  nors tuo tarpu,jie kur  kas labiau užsidegę savo darbu nei tie senieji "profai" smile.gif nors tuo pačiu nepeikiu daug metų dirbančių fotografų  4u.gif  manau geras fotografas yra tas,kuris "serga" savo darbu. ir tą kokybę nebūtinai turi atspindėti kaina  4u.gif



Zinoma, kad visi turi nuo kazko pradeti, juk negali susikurti vardo per nakti. Nezinau kaip yra su "senu vilku" ir "naujoku" uzsidegimu. Manau, kad tiek pirmuju tiek antruju tarpe yra visokiu. Kaip ir visur kitur...
Gal nesu tipiska nuotaka, nes man labai rupi ilgai isliekantys dalykai, gal esu per daug sentimentali. Nuotraukos man vienas svarbiausiu dalyku, todel noreciau kad jos turetu ilgaamaze verte, kad ir anukams jos atrodytu prasmingos. Todel visokie priklijuoti drugeliai, montazai, paspalvinimai ir kitokie dalykai - ne man.
Del kainu, tai galiu pasidalinti savo patirtimi. Susiradau kelis patinkancius fotografus, beveik visu kaina panasi 4-5 tukstanciai. Atrodo daug? Bet tuomet pradejau ieskoti muzikantu, ir ka, man patinkancios grupes praso 8-10 tukst.
Su busimuoju visaip svarstem, deliojom prioritetus ir nusprendem pataupyti kituose dalykuose, kai ko is suplanuotu atrakciju atsisakem, bet geram fotografui nusprendem netaupyti.
Atsakyti
Dėl nuotraukų tikrai pritariu 4u.gif jos turi turėti išliekamumo vertę 4u.gif
Atsakyti
Na va. Galiu ir as pasigirti. Po ilgu paiesku pagaliau radome fotografa. Mus fotografuos Faustas is Alytaus. Labai dziaugiuosi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karapuzikė @ 2008 02 10, 13:56)
Yra labai daug naujų fotografų, kurie ,kad ir koias nuostabias nuotraukas daro, bet negali pasiimti atitinkamo užmokesčio, nes nėra seni vilkai  unsure.gif  nors tuo tarpu,jie kur  kas labiau užsidegę savo darbu nei tie senieji "profai" smile.gif nors tuo pačiu nepeikiu daug metų dirbančių fotografų  4u.gif  manau geras fotografas yra tas,kuris "serga" savo darbu. ir tą kokybę nebūtinai turi atspindėti kaina  4u.gif

Mus fotografavo Romualdas Paunksnys is Vilniaus. Grazios ir kokybiskos foto. Galiu tikrai rekomenduoti.
Atsakyti
niugi, ka gero arba blogo galite pasakyti apie Ramuna Simanska www.fotostilius.lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabr @ 2008 02 11, 01:13)
Mus fotografavo Romualdas Paunksnys is Vilniaus. Grazios ir kokybiskos foto. Galiu tikrai rekomenduoti.


Gal butu galima suzinoti kiek kainavo jo paslaugos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgiukas @ 2008 02 11, 13:36)
Gal butu galima suzinoti kiek kainavo jo paslaugos? ax.gif

~1000 Lt mums kainavo, bet tikrai labai grazios
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2008 02 08, 09:35)
jei sis garbus fotomeninkas is Kauno, tai zinau apie ka kalbame  ax.gif  angel_not.gif blush2.gif

TIKRAI TAIP ! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabr @ 2008 02 11, 21:17)
~1000 Lt mums kainavo, bet tikrai labai grazios



o internete jo darbu niekur negalima pamatyti? ax.gif
Atsakyti