Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(cizikas @ 2008 01 16, 02:10)
www.photojura.lt

mano vestuves fotografavo, bet ne minetas fotografas, o Romualdas Vaitkus. Nuotraukomis dziaugiuosi, jei kam idomu- az, parodysiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sirdelyte @ 2008 02 06, 19:23)
Siulyciau susitikti su ta fotografe, paziureti jos nuotrauku ir pati susidarytum nuomone smile.gif

geriausias pasiulymas thumbup.gif nes pamatai ne tik nuotraukas bet ir zmogu, kuris laiko fotoaparata. juk tarp jusu turi buti kazkox bendravimas, o ne taip, kad paskui pamatysi, kad tas zmogiukas per vestuves tiesiog veda is procio ir sukelia isterijos priepuolius tongue.gif
nu bet cia tik mano nuomone ax.gif pati dabar ilgose paieskose rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas zino geru ir nebrangiu fotografu klaipedoje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Intriga @ 2008 02 07, 13:02)
gal kas zino geru ir nebrangiu fotografu klaipedoje?  4u.gif

Buvau neseniai idejusi linka del Klaipedieciu fotografu, kurie fotografavo musu vestuves, mes likome labai patenkinti. Pabandyk paziureti ju puslapiuka www.fotonv.lt , jie is Klaipedos ir tikrai nebrangus. Be to, foto labai grazios. Jei reiks ju kontaktu, rasyk i AZ.
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2008 02 07, 09:34)
geriausias pasiulymas  thumbup.gif  nes pamatai ne tik nuotraukas bet ir zmogu, kuris laiko fotoaparata. juk tarp jusu turi buti kazkox bendravimas, o ne taip, kad paskui pamatysi, kad tas zmogiukas per vestuves tiesiog veda is procio ir sukelia isterijos priepuolius  tongue.gif
nu bet cia tik mano nuomone  ax.gif  pati dabar ilgose paieskose  rolleyes.gif

Taikliai ir linksmai parašei. Savo akimis mačiau kaip vienas garbus fotomenininkas savo įkyrumu tiesiog sukėlė jaunųjų isteriją
Atsakyti
QUOTE(foma @ 2008 02 08, 01:18)
Taikliai ir linksmai parašei. Savo akimis mačiau kaip vienas garbus fotomenininkas savo įkyrumu tiesiog sukėlė jaunųjų isteriją


jei sis garbus fotomeninkas is Kauno, tai zinau apie ka kalbame ax.gif angel_not.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2008 02 08, 06:35)
jei sis garbus fotomeninkas is Kauno, tai zinau apie ka kalbame  ax.gif  angel_not.gif blush2.gif

Prasom konkreciau g.gif O tai paskui kad nagu nenusvilciau pati, nes ieskaus fotografo. Jei nenori viesinti, tai prasom i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RedMa @ 2008 02 08, 11:35)
Prasom konkreciau  g.gif O tai paskui kad nagu nenusvilciau pati, nes ieskaus fotografo. Jei nenori viesinti, tai prasom i az  mirksiukas.gif


ax.gif
todel ir sakau, geriausias dalykas, ne nuomoniu klausytis, o su zmogumi susitikti... gal pvz, mano aura su jo nesuejo, o jusu kaip tin tinkama mirksiukas.gif
nenoriu skleisti "anti" reklamos. nes tai tikrai geras ir profesionalus fotomeninkas, ismanantis savo darba ir gerai zinomas .... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nike_mike @ 2008 02 05, 21:39)
Meriginos Kaunietes, gal kurios vestuves fotografavo ar fotografuos fotografas Kestas? Toks stambokas, neaukstas su zila barzda? Gal buvot susitike, kaip jis? maciau neblogas nuotraukas, taciau nebendrave.Kokie butu atsiliepimai?



4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2008 01 28, 12:26)
Sorry kad domiuosi! Tik man idomu suzinot daugiau apie zmogu kuraim patikiu savo vestuviu iamzinima  blush2.gif  jei kam nepatoko, tai idomu suzinoti kodel...kad su juo susitikus galeciau kazko reikalauti  wink.gif

Na man šio fotorafo nuotaukos kaip sakant 50/50, nes tikrai nenorėčiau turėti vestuviniame albume tokių nuotraukų, pvz.: einant į tuliką ir panašių.

QUOTE(vaidule17 @ 2008 02 04, 20:22)
Nerealiai grazios Tavo nuotraukos. thumbup.gif Mildute, as taip pat ketinu Alberta Pocej samdyti. Toks sutapimelis - mano vestuves tuo pat  metu kaip ir Tavo, tik po metu - t. y.2008m smile.gif

O kiek jis dabar ima jei ne paslaptis, Nes mokėt fotografui apie 2000 mes neturim galimybių .
Atsakyti
QUOTE(Intriga @ 2008 02 07, 13:02)
gal kas zino geru ir nebrangiu fotografu klaipedoje?  4u.gif


mano kuklia nuomone, tokiu buti negali. nors nelygu ka vadinsime "geru" ir ka "nebrangiu".
paprastai uzsakant paslauga reikai rinktis viena is dvieju: arba gera arba nebrangu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunny:-) @ 2008 02 09, 21:44)
mano kuklia nuomone, tokiu buti negali. nors nelygu ka vadinsime "geru" ir ka "nebrangiu".
paprastai uzsakant paslauga reikai rinktis viena is dvieju: arba gera arba nebrangu. 4u.gif


g.gif Nenoreciau sutikti su sia nuomone: seni profesionalai - kaina taaaip verta kokybes, jei ji aisku yra ir atitinka siuolaikines tendencijas (cia turiu omenyje kompiuteriniu programu naudojima nugludinimui ir gera foto iranga ir t.t.). Pigus variantas hmz, va cia jau yra keletas versiju kodel jis gali buti pigus - nepopuliarumas (kai is lupu i lupas perduodama kad dirba prastai), vardo neturejimas (niekam nezinomas meninikas, jaunas fotografas, o tarp ju perliuku buna) arba tiesiog pigus fotografas prasta technika.

Pati siuo metu ieskau fotografo, sekasi sunkiai ax.gif , ziurejau galerijas is nuorodu sioje temoje, nu zinokit man baisoka doh.gif , labiausia sukrete ta kur nuotraukos apdirbtos photoshopu doh.gif zvaigzduciu, menuliuku prideta, gulbes... Labiausiai patiko siauliu fotografo puslapis thumbup.gif , kuriame ideta ir krastovaizdziai, gamtos reiskiniu foto, nors matosi, kad zmogus menininkas, o ne tik komercininkas.

Taip pat pastebejau kad siame forume gausu fotografu bigsmile.gif , net baisu pasidaro kad jie patys save gali rekomenduot kitu vardu prisidenge rolleyes.gif Tikiuosi esat saziningi ir siekiat pripazinimo tik per savo darbus tongue.gif

Tai va, balandzio 19d. reiktu fotografo paslaugu keletui valandu - ceremonijai ir porai valandu po jos. Pasiulykit arba pasisiulykit mirksiukas.gif Domina zmogus mylintis savo darba ir neklijuojantis ant fotografiju menuliuku ax.gif 4u.gif
Atsakyti