Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Man labai gražūs tokie sodo ar kiemo elementai, ir vyras auksarankis tikrai sumeistrautų cool.gif , tik gaila, sklypukas per mažas visiems sutalpinti sad.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvirbliuke: 10 kovo 2005 - 00:00
Labai aciu visoms uz patarimus 4u.gif 4u.gif
O as galvojau, kad prie spygliuociu zydincios gelytes nesiziures.... Tai gerai, kad yra su kuo pasitarti, pavasari reiks eksperimentuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliuke @ 2005 03 10, 00:00)
Man labai gražūs tokie sodo ar kiemo elementai, ir vyras auksarankis tikrai sumeistrautų  cool.gif ,  tik gaila, sklypukas per mažas visiems sutalpinti sad.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Jau kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Atsakyti
sveikutes, man dar labai grazu kai i pintus bulvinius kasikus gelyciu pvz. petuniju prisodina
siemet ir as pirma kart darbuosiuos prie namo, net nzn kas po sniegu yra, nes neseniai pirkom nameli smile.gif
Atsakyti
Man labai gražu vežimėliai. Tik kur jį toookį gražų gauti? Arklio vežimas per didelis, kažkokių karučių mačiau statybos pardėse, bet jie tokie darbiniai, negražūs. Kas žino, kur yra pirkti, o gal kas gamina tuos sodo elementus?
Kašikas gerai, bet medinis nuo lietaus gali pradėti pūti. Vat ant kojelių jau logiškiau.
Palmolive, ir aš pirmeivė biggrin.gif
Atsakyti
Otto kataloge yra gražių dalykėlių sodui -
http://www.otto.de/i...eYAAAECcpdi_WOV

Atsakyti
Na mano sklype vezimeliams, maluneliams ir pan. fitifliuskoms vietos nera, nes sklypas labai mazas. Bet as prisodinu didelius keramiknius vazonus geliu ir sustatau terasoje, laiptu pakrasciuose, ant murines tvoreles atbrailu ir t.t. Dazniausiai tos geles vienmetes, nes pas mane ne tik sklypas, ber ir namas labai mazas, o rusys be langu, tai neturiu kur duoti tiems augaliukams perziemoti. O vasara ir didziaja dali kambariniu geliu i lauka tempiu. Zodziu, guliu tada terasoje po palmem. O ir tiem augalams vasara gryname ore tikras kurortas.
Atsakyti
QUOTE(catina @ 2005 03 12, 16:10)
Na mano sklype vezimeliams, maluneliams ir pan. fitifliuskoms vietos nera, nes sklypas labai mazas. Bet as prisodinu didelius keramiknius vazonus geliu ir sustatau terasoje, laiptu pakrasciuose, ant murines tvoreles atbrailu ir t.t. Dazniausiai tos geles vienmetes, nes pas mane ne tik sklypas, ber ir namas labai mazas, o rusys be langu, tai neturiu kur duoti tiems augaliukams perziemoti.  O vasara ir didziaja dali kambariniu geliu i lauka tempiu. Zodziu, guliu tada terasoje po palmem. O ir tiem augalams vasara gryname ore tikras kurortas.


O kaip su bitutem? pas mane mazi vaikuciai laksto.. labai bijau, kad prie zydinciu augalu bus daug gelianciuju... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smalize @ 2005 03 14, 10:14)
O kaip su bitutem? pas mane mazi vaikuciai laksto.. labai bijau, kad prie zydinciu augalu bus daug gelianciuju...  unsure.gif

Manau, kad nebus daug tu gelianciuju, nebent avili kieme pasistatytumet.

Klausykit mamytes, o jus ar tresiat ar kitaip priziurit savo grozybes?
Atsakyti
QUOTE(Sigute @ 2005 03 14, 16:53)
Manau, kad nebus daug tu gelianciuju, nebent avili kieme pasistatytumet.

Klausykit mamytes, o jus ar tresiat ar kitaip priziurit savo grozybes?


Nu kad kaimynai uz poros namu turi avilius... Vat nezinau, ar gyvenamus... g.gif
O grozybes tresiau su pirktinem skystom trasom.. g.gif Ai, mama pas mane sodininke, tai ji man pasakys, ka siemet reiks daryt.. blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,jungiuosi prie jusu.Namo dar neturiu,bet uztat balkone gelytes auginu.joms ten patinka,balkonas istiklintas saulute sviecia rytais.Tik jas jau laistyti reikia.O pas tevus sode surfinijas pernai sodinome i backa(na tokia kur alu daro),buvome pasodine ir i laistytuva.
noriu paklausti ar gelytes pacios auginate,ar perkate daigelius?
Atsakyti
Aš kai kurias paprastas gėlytes,kaip astras ,tagečius,,zinijas,linelius-sėju pati,o kitas perku turguje arba senukuose.Labai geri daigai būtent senukuose ypač surfinijos,begonijos,fuksijos-perkant nedidelius daigelius jie būna nebrangūs.
Atsakyti