Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 08 10, 21:40)
labai gražu. o jūs baseinėlį dėjot plastmasinį kaip maksimose būna ar darėt kaip natūralų, na smėlis, plėvelė vėl kažkas..ar dar kokį? kiek kainavo toks grožis? kaip nuleidžiat vandenį? man taip labai gražu.

baseiną mes kasėm paprastai, po to kraštus ir dugną padengėm smulkiu smėliu ant jo minkštas paklotas, toks kaip laminatą klojant dedasi ir tada speciali baseininė plėvelė. O vandeniui nuleisti nieko sudėtingo nedarėm, tiesiog pavasarį paėmėm drenažinį siurblį (tokie kur būna skirti pvz. iš rūsių ar kokių duobių išsiurbti atsiradusiam vandeniui ir pan.)ir išpumpavom seną vandenį.
Kainavo tikrai ne milijonus, pirkom tik plėvelę, kuri senukuose kainuoja apie 40 Lt/m, o kasti duobės buvom sukvietę giminės vyrus, prieš kuriuos atsipirkom dėže alaus ir kepsniu thumbup.gif Na o kraštus trinkelėm vyras pats apklijavo, šaunuolis jis wub.gif
iš tiesų tai nėra labai sudėtingas procesas... man iš šalies žiūrint ir prisidedant tik su kepsnių ruošimu biggrin.gif
Atsakyti
labai grazu thumbup.gif
gal ir pas mus kur nors kada nors atsiras vietos baseineliui g.gif
Atsakyti
jolaxus, tikrai labai gražu thumbup.gif wub.gif
mes irgi ruošiamės daryti baseinėlį. gal gali biškį detaliau aprašyti mirksiukas.gif
kokio gylio tas jūsų grožis? ir kas ten per paklotas, iš ko jis? ax.gif
o kaip kitais metais bus su ta plėvele, ta prasme po žiemos ji nepakis g.gif
Atsakyti
gylis - apie 70 cm. Paklotas toks baltas, minkštas, kaip plonas ir lankstus putplastis. Mes turėjom likusio nuo laminato tai jį ir dėjom. O ar būna specialus baseinams tai net nežinau blink.gif Kartais panašiu audiniu būna perkloti baldai, stiklai, atsimenu televizorių pirkom tai tokios medžiagos maiše buvo sukištas. Kaip suprantu to smėlio ir pakloto paskirtis yra dugno paminkštinimas, kad akmenys nepradurtų plėvelės. Tačiau kaip minėjau ta plėvelė speciali baseinams, tai ji gerokai storesnė už paprastą. Ir žiemą ji jau vieną atlaikė be problemų, nes pagal jos charakteristikas, tai ji atlaiko temperatūros svyravimus iki minus 40.
Vieno dalyko jaučiuosi iki galo neapgalvojusi - galėjom kasant šlaituose padaryti laiptelius, tokias terasas, kaip tie plastmasiniai baseinai banguoti būna, tai būtų galima ten kokių pelkinių augalų pastatyti vandeny su vazonais, tai jei kas planuosit pamastykit kasant gal verta. Nes mes tai padarėm paprastai nuožulnius šlaitus ir viskas.
Na dar yra ten užmaskuoti privesti laidai, svaigstu nuo minties kada nors įmerkti siurblį ir tuo gėlyno šlaitu padaryti čiurlenantį upelį.... romantikė.... biggrin.gif
Atsakyti
oi kaip ačiū ir aš norėjau klaust detaliau bet nedrįsau . o dar, tai vanduo liečiasi su plėvele ar gruntas užpiltas? o kaip suprantu kraštus apmūtrijot plėvelės prilaikymui ar kam? na be to kad gražu būtų. o ar vanduo stovėdamas visą vasarą nesurūgsta ten? na juk jis nesidrenuoja ir naujo nieks nepripila. nu šakės kaip gražu tuoj vyrą iš proto išvesiu su savo svajonėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2005 08 11, 09:30)
oi kaip ačiū ir aš norėjau klaust detaliau bet nedrįsau . o dar, tai vanduo liečiasi su plėvele ar gruntas užpiltas? o kaip suprantu kraštus apmūtrijot plėvelės prilaikymui ar kam? na be to kad gražu būtų. o ar vanduo stovėdamas visą vasarą nesurūgsta ten? na juk jis nesidrenuoja ir naujo nieks nepripila. nu šakės kaip gražu tuoj vyrą iš proto išvesiu su savo svajonėm biggrin.gif

vanduo supiltas ant plėvelės, planuoju kada įleisti leliją, tai ją jau reikės su spec. indu leisti į dugną, nes pasodinti čia jau nieko neišeis, tik su savais vazonais.
O kraštus apmūrijant tai plėvelę irgi užlenkė ir užfiksavo, kad ju jau niekur nebejudėtų.
Vanduo aišku per vasarą nebūna toks skaidrus, kaip ką tik supylus, priplauna gi iš aplinkos dulkių, žiedadulkių, tai jis pasidaro toks lyg žalsvas, tačiau gal net gražiau, nes kai šviežią supylėm tai matėsi plėvelės raukšlės, ne visai natūraliai atrodo cool.gif Na o naujo tai retkarčiais aš papildau, nes vasarą iš baseino semiu laistyti savo kukliam daržui, kad nepilti ant daržovių šalto iš grežinio smile.gif
Kaimynai turi tokį pat baseiniuką, tai mes iš jų vis nusižiūrim priežiūros gudrybių ax.gif Jie sakė geriausia vandenį pavasarį po pagrindinio augalų žydėjimo pakeisti, nes tada jis labai žiedadulkių prigaudo, o šiemet pas mus tai būtų varlynu pavirtęs, nes buožgalvių plaukiojo būriai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 11 rugpjūčio 2005 - 08:45
[quote=Gricė,2005 08 08, 09:58]
[quote=ifigenija,2005 08 05, 23:23]

Dėl žoliapjovės. Rankinė -tai kaip aš juokauju, kaip toj pasakoj "dienai ilgint". Tikrai nepatariu, nes tik iš pradžių atrodys, kad labai smagu su ja pjauti ir darbas spartus. Bet kai reiks kas savaitę su ja ilgai ir nuobodžiai "drožti", suprasit, kad vasarą ne tik žolę pjauti norisi...
Taip pat nepatariu pirkti ir elektrines, nes kaip jau čia anksčiau rašyta, nėra saugu. Ir labai nepatogu su tais laidais.
Iš savo patirties galiu patarti pirkti benzininę žoliapjovę. O jei reguliariai žolę pjausit, visai nebūtina nupjovus ją grėbti. Žolytė susismulkina pjaunant ir jos beveik nematyti. Be to, veja pasitręšia. Bet, kartoju, nereikia užauginti aukštos žolės. O taupant pinigus, visai gerą žoliapjovę galima įsigyti, kur pardavinėja turguose atvežtą padėvėtą techniką. Sėkmės darbuose.
[/quote]
Betgi trijų arų vejos plotelį kokį pusvalandį per savaitę reiks pjauti. Aš rinkčiausi paprastą mechaninę žoliapjovę. Su ja paprasčiau išsisukioti. Kur ten su benzinine įsivažiuoti. Saviškę pjaunu po 3 val. kas savaitę, tai jau benzininės reikėjo mirtinai. Tėvai į sodą nusipirko mechaninę Bosch ir labai patenkinti - lengva, nereikia jėgos stumdant.
Atsakyti
nu jo įdomu pasidarė dėl tų varlių g.gif
pas mus kažkur už 1.5m tvoros yra didelis prūdas, o ten varlių tai yra, ypač pavasarį, kažkas baisaus darosi fear.gif tai jau kai sulįs pas mus tai bus tikrai šokiai pokiai estrada laugh.gif

o gal žinai kiek laiko ta plėvelė tarnauja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(palmolive @ 2005 08 11, 10:47)
nu jo įdomu pasidarė dėl tų varlių g.gif
pas mus kažkur už 1.5m tvoros yra didelis prūdas, o ten varlių tai yra, ypač pavasarį, kažkas baisaus darosi  fear.gif tai jau kai sulįs pas mus tai bus tikrai šokiai pokiai estrada laugh.gif

o gal žinai kiek laiko ta plėvelė tarnauja? 4u.gif

jo, pavasarį aš tuos varlių "kurkulus" (kaip pas mus kaime vadindavo smile.gif ) bandžiau žvejoti, bet visvien liko ir prisiveisė buožgalvių, kuriais tik dukrytė džiaugėsi ir sakė, ča bus mano žuvytės biggrin.gif o kai ji į kaimą pas močiutę išvažiavo atostogauti tai mes tas "žuvytes" ir išsiurbėm, fui kokie mes žudikai tongue.gif
o plėvelė man atrodo turėtų tarnauti ne vienus metus. Iš tų pačių kaimynų supratau, kad jie sode turėjo taip pat įrengtą baseiną ir ne vienus metus jį ekslpoatavo cool.gif

mergicos, užsiimsiu apželdinimo verslu, kai mane iš darbo išmes už laiką, leidžiamą supermamoj sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 11 rugpjūčio 2005 - 10:13
QUOTE(jolaxus @ 2005 08 11, 10:11)

mergicos, užsiimsiu apželdinimo verslu, kai mane iš darbo išmes už laiką, leidžiamą supermamoj sunglasses2.gif

as irgi daznai pagalvoju, kad visai noreciau tuo uzsiimti g.gif
gal apsijungsim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ikuska @ 2005 08 11, 12:42)
as irgi daznai pagalvoju, kad visai noreciau tuo uzsiimti  g.gif
gal apsijungsim blush2.gif

drinks_cheers.gif niekada nesakyk niekada drinks_cheers.gif
juk "pradžioje buvo žodis" ax.gif
mintys kartasi materializuojasi, kodėl nepasvajojus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2005 08 11, 12:51)
drinks_cheers.gif niekada nesakyk niekada drinks_cheers.gif
juk "pradžioje buvo žodis" ax.gif
mintys kartasi materializuojasi, kodėl nepasvajojus mirksiukas.gif



biggrin.gif bus ir klientu mirksiukas.gif
Atsakyti