Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nuo nervų

QUOTE(Safyrinė @ 2011 11 18, 16:20)
Kas pusę metų pasileidžiu B grupės vitaminų (1, 6, 12,).
Papildyta:

kas tai per daiktas?


Rašykit į Až. O dėl B leidžiamų grupės vitaminų galiu pasakyti tiek, kad jie sintetiniai, nes gamtoje jokiam produkte nėra, kad būtų tik vienas iš B grupės vitaminų, jie būna visada po kelis pvz.B6,B12,B1 ar kitokie. Pasidomėkit ką vartojat. Poveikis gal ir būna greitesnės nes dozė didesnė, bet efektas trumpalaikis. Be to vėžiu sergantiems jų jokiu būdu negalima. Man taip aiškino profesorius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitale: 18 lapkričio 2011 - 17:59
Man stresą suvaldyti padėjo Herbastress papildas.
Atsakyti
QUOTE(Adeliukas @ 2010 04 26, 12:54)
Man ir mano vaikui nervus sutvarke Omega ir Magnis. bet ieskokit tik naturaliu. O ne sintetiniu. Nes sintetika organizme tik zala padaro. Is ju mazas procantas tik pasisavinama. Todel ir nepadeda. Tikrai yra naturaliu ir nepatingekit paieskoti.  4u.gif


O kaip žinoti kur naturalūs, o kur ne... rolleyes.gif Nes ką rašo ant etikečių, kažkaip nelinkusi tikėti aklai...
Atsakyti
Esu gerusi mokyklos laikais pries egzaminus Neurozan. tai labai patiko jie man. thumbup.gif
Atsakyti
dar pries egzaminus puikus produktai yra lecitinas ir ginkmedis, kurie stiprina smegenu veikla, gerina atminti, regejima, klausa, pagerina sirdies funkcijos veikla 4u.gif

QUOTE(-*Agnė*- @ 2011 12 07, 13:21)
Esu gerusi mokyklos laikais pries egzaminus Neurozan. tai labai patiko jie man.  thumbup.gif

Atsakyti
Visi neblogi, tik reikia keisti, kad sudėtis būtų kitokia. Dabar žiema, tamsus periodas - galima jonažolės preparatus panaudoti thumbup.gif yra ir tabletėmis, valerijono šaknies, apynių spurgų arbatos pagerti.
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif , gal kuri iš jūsų yra naudojusi SANTEGRA homeopatinius papildus imuniteto, nervų sistemos stiprinimui? Naršiau po internetą ir radau nemažai informacijos apie produktus organizmo stiprinimui ir ligų profilaktikai . Būčiau labai dėkinga jei kuri pasidalintų mintimis apie Santegra papildus. Ar verta juos naudoti... Mane domina informacija apie imuniteto stiprinimą šaltuoju sezonu ežiuolės, česnako, bioflavonoidų, dietinių indolų, antioksidantų praturtintais preparatais. pvz: ("ShieldsUp™ TR", "Pau d' Arco", "Echinacea GP" "Flugone")

dėkoju is anksto už bet kokią informaciją. 4u.gif
Atsakyti
Pripažįstu homeopatinius vaistukus, teko ne kartą gelbėtis esnt problemoms ir tikrai labai padėjo.O tokių, kokius minit neteko girdėti. Mano manymu imunitetui stiprinti nėra nieko geriau kaip natūralūs produktai: rauginti kopūstai, česnakas(nors ir nelabai kvepia), obuoliai lietuviški, žalių burokėlių salotos, šaltalankių sultys nekaitintos thumbup.gif
Atsakyti
Jusu minimi preparatai tikrai veiskmingi ir nebutinai minetos firmos wink.gif svarbiausia, kad butu be cheminiu medziagu wink.gif

QUOTE(amelitukee @ 2011 12 13, 12:06)
Sveikos nestuke.gif , gal kuri iš jūsų yra naudojusi SANTEGRA homeopatinius papildus imuniteto, nervų sistemos stiprinimui?  Naršiau po internetą ir radau nemažai informacijos apie produktus organizmo stiprinimui ir ligų profilaktikai . Būčiau labai dėkinga jei kuri pasidalintų mintimis apie Santegra papildus.  Ar verta juos naudoti... Mane domina informacija apie imuniteto stiprinimą šaltuoju sezonu ežiuolės, česnako, bioflavonoidų, dietinių indolų, antioksidantų  praturtintais preparatais. pvz: ("ShieldsUp™ TR", "Pau d' Arco", "Echinacea GP" "Flugone")

dėkoju is anksto už bet kokią informaciją. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2011 11 19, 20:38)
Man stresą suvaldyti padėjo Herbastress papildas.

O man visiškai nesuveikė schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Rudenį ir kada labai daug streso tenka patirti, vartoju B Complex vitaminus. Man labai padeda drinks_cheers.gif Dar niekada nepavyko viso kurso išgerti, nes po 5-7 dienų nervai praeina ir nusiraminu smile.gif Todėl man vienos pakuotės užtenka 3-4 kartams smile.gif Kainuoja nedaug http://www.vaistai.l...sulės-n40.html
Atsakyti
Puikūs natūralūs produktai:
Eleuterokokų skystasis ekstraktas (negalima vartoti nėščioms ir žindančioms moterims, vaikams iki 12 metų)
user posted image
Gerina nervinio impulso perdavimą centrinėje nervų sistemoje, stiprina dirginimą ir aktyvų slopinimą bei paslankumą galvos smegenų žievėje, todėl stimuliuoja centrinę nervų sistemą pasireiškus fiziniam ir protiniam nuovargiui, didina darbingumą, mažina nuovargį ir mieguistumą, gerina bendrąją savijautą, didina organizmo atsparumą įvairių neigiamų fizinių, cheminių bei biologinių faktorių (perkaitimo, perkrovos ir kt.) poveikiui.

Griffonia
user posted image
Griffonia — produktas, būtinas centrinės ir periferinės nervų sistemos darbo optimizacijai. Tropikų augalas Griffonia simplicifolia ir B grupės vitaminai, veikdami sinergiškai, teigiamai veikia smegenų funkcijas, miego-budrumo ciklą, padeda pašalinti disforiją, mažina nerimo jausmą, depresyvias būsenas.


Mindset
user posted image
Efektyvus centrinės nervų sistemos darbą gerinantis produktas su L-karnitinu ir augaliniais ekstraktais. Gerina organizmo energetinį potencialą, darbingumą, atsparumą stresams. Gerina galvos smegenų kraujotaką ir mitybą, o tuo pačiu ir atmintį, dėmesingumą, mąstymo galimybes.



Atsakyti